Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
slm canım. Ya çalıştığım yerde tablo resim falan satılıyor. bende eve bir tablo almıştım onu arabayla bıraktık. şimdi tekrar işe geldim.
Hayırlı olsun Canımcım..
Canım sıkılıyo ya.. Dışarı çıkıcam biraz.. Evde bunaldım. Aslında yorgunumda dün halı falan sildiydim.

Hayırlı olsun Canımcım..
Canım sıkılıyo ya.. Dışarı çıkıcam biraz.. Evde bunaldım. Aslında yorgunumda dün halı falan sildiydim.

en güzeli evde yatıp uyumak yada ben çalıştığım için bana öyle geliyor bilmiyorum. Arkadaşın falan yokmu canım.

ben geldim bekledim sizi çaya gelmediniz ama :)))
Valla 1 saat gittim bir sürü yazmışsınız ya. Gevezeler....

hoşgeldinn valla öle aklıma geldi canım sıkılıyorda dedim ablama gidek çay içek KISIR yiyek :))))kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

en güzeli evde yatıp uyumak yada ben çalıştığım için bana öyle geliyor bilmiyorum. Arkadaşın falan yokmu canım.
Eşimin kuzenleri var ama biraz uzak canım. Benim kendi kuzenlerim köyde ve ıstanbulda. Arkadaşlarımın hepsi Almanyada canım benim. 10 ay oldu Ankaraya geleli ama öyle kafa dengi kimse yok.. Bi arkadaşım var çok sevdiğim o da Ankaranın biraz dışında kalıyor ve çalışıyor.

hoşgeldinn valla öle aklıma geldi canım sıkılıyorda dedim ablama gidek çay içek KISIR yiyek :))))kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

ooo kısır bende çok ama çok severim sık sıkda yaparım. keşke gelseniz birügün valla süper olurdu. Elfcim sen annene gelince bir ara banada zaman ayır görüşek olurmu.

yaaaaaaaa canım benim yalnız kalmışsın üzüldüm şimdi. Yakınlarda bir arkadaşın olsaydı iyi olurdu valla.

ooo kısır bende çok ama çok severim sık sıkda yaparım. keşke gelseniz birügün valla süper olurdu. Elfcim sen annene gelince bir ara banada zaman ayır görüşek olurmu.

ayy ne kaa güsel olurrr bayanssulusmile

kızlar dün dr aradımreglımın 4 günüydu ama olsun bı dıyıdım dedım tabı dr anca toparlanabıldım dedım ya şeker adam bana dıyokı haklısın ınsan yıkılmazmı tuhh ya falan dedı bu ay gelmıcem dedım tatıl planlarmz var vs vs oda dedıkı klomen kullna işte verdigim tarikte birleşme olsun dedı bakalım
kızlar ya klomen öyle ras gele kullanılırmı ama gerci bende problem yok ee yumurtalarımda catlıyo bu ayda klomen kullandım ve igne vurmadan catladı demmekı buna dayanarak dedi

sinemcim evet öyle klomen kullananlar var fakat bazı kişilerde kist yapıyor. Doktor muayne etmeden verdi bu ilaçı ama ya kist oluşmuşsa. Bence bir kez git önce baksın sonra ilaçları kullanmaya başla derim ben. Ben biraz pipirikli olduğum için.

gecen ay gittigimde yumurtam catlaşmıştı yanıo gecen ay kist olması imkansız demekki catlıyokı rahat davrandı bu riski almaz yoksa dimi ayy kızlar bogazım off eşimi arıymöda ilaç getirsin yaa

gecen ay gittigimde yumurtam catlaşmıştı yanıo gecen ay kist olması imkansız demekki catlıyokı rahat davrandı bu riski almaz yoksa dimi ayy kızlar bogazım off eşimi arıymöda ilaç getirsin yaa

tabi canım eğer doktorun öyle söylediyse vardır o zaman bir bildiği.
Muhakkak ilaç al yoksa çok geç geçer canım

Ben Adam Olmam! Çünkü;
1:ınsanları kendim gibi zannediyorum hala!
2:ınsanları kendim gibi zannedip,kendi...m gibi ilgileniyorum hala!
3:Sevdiklerimi kendi yarattığım yalancı bir dünyada yalancı bir yere koyuyorum hala!
4:Sevdiklerim beni üzüyor hala!
5:Beni üzenleri çok seviyorum hala!
6:Beni en çok üzeni çok ÖZLÜYORUM hala!
7:Aptalım hala!
8:Kendimden memnunum hala!
9:Kalleş aşkıma gülümsüyorum hala!
10:Arkamdan iş çevirenlere ortak oluyorum hala!
11: Dostluklar yalanmış öğrenemedim hala!
12:Sevdiğimden sevdiğim için kaçıyorum hala!
13:Canım canımdan alınıyor ben sessizce izliyorum hala!
14:yaşam formlarına rağmen ve inadına insanım hala!
15:Üzgünüm Annecim,Üzgünüm Babacım HAYATI ÖĞRENEMEDıM hala

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…