Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
2-3 güne bi giderim. evini siler süpürürüm ben gelene kadar hiç bi iş yapmaz evin biblosu yani senn anlayacağın

ya anlamadığım bir şey var burdaki arkadaşların yüzde 70 nin kayınvalidesi ya aynı binada ya aynı sokakta yada aynı semtte nedir bu ya niye böyle. Niye kız tarafının ailesi yakınında olmazki. Gaza geldim valla bir hamile kalim kocamı kandırıp anamın yanına gitcem :))

ya anlamadığım bir şey var burdaki arkadaşların yüzde 70 nin kayınvalidesi ya aynı binada ya aynı sokakta yada aynı semtte nedir bu ya niye böyle. Niye kız tarafının ailesi yakınında olmazki. Gaza geldim valla bir hamile kalim kocamı kandırıp anamın yanına gitcem :))

walla annem kayınvalidemden daha yakın annem5 dak. arayla yürüyerek kayınannemde 20 25 dak falan yine yürüyerek

annemde yan apartmanımda oturuo zaten. yapamıomuş. bi görsen 135 kilo yerinden kalkamıyo ki. aman yatalak olmasın da ben 2-3 güne bi gitmeye razıyım.

annemde yan apartmanımda oturuo zaten. yapamıomuş. bi görsen 135 kilo yerinden kalkamıyo ki. aman yatalak olmasın da ben 2-3 güne bi gitmeye razıyım.

ay senindemi annen yanındaki binada süper ya. Peki annene yardıma gidiyormusun.
Zayıflasın biraz öyle hareket etmezse gelinden beklerse ev işlerini bile öyle kilolu olur.

ya kızlar acayip gaza getirdiniz beni bende istiyom annemin yanına gitmek. Hamile kalimde ben biliyom yapıcağımı

elfkayacım bittimi işler heee yoksa senmi bittin :)))
nerdee sadece halılar bitti ama bende bittim kendimi amele gibi hissediyom bilmiyorumkismile
kolay gesin elfkaycım sendemi temizlikle uğraşıyorsun dikkat et suyla fazla oyalanıp kendini üşütme
evet dikkat ettim pek girmedim canım
ya kızlar acayip gaza getirdiniz beni bende istiyom annemin yanına gitmek. Hamile kalimde ben biliyom yapıcağımı

bende bendeeee :eek:

ay senindemi annen yanındaki binada süper ya. Peki annene yardıma gidiyormusun.
Zayıflasın biraz öyle hareket etmezse gelinden beklerse ev işlerini bile öyle kilolu olur.

anneme daha sık gidiorum ama fazla işini yapmam o kendi yapıo zaten. o gelir bana yardım eder.büyük temizliklerde falan. kvalidemin benden önce 2 gelini daha var. onlar beraber oturuomustu.onlar daha çok çekmiş anlayacağın. ben beraber oturmayı kabut etmedim. eltilerim taşındı çok uzak yerlerre 40 da yılda bi geliolar şimdi.

neysee ben kaçar balkonuda yıkayım barii nöffff yiter yaa yiter yaa dimek istiyon okadan yoruldum yaa bitsin işlerim yan gelip yatcam valla :hulya:

anneme daha sık gidiorum ama fazla işini yapmam o kendi yapıo zaten. o gelir bana yardım eder.büyük temizliklerde falan. kvalidemin benden önce 2 gelini daha var. onlar beraber oturuomustu.onlar daha çok çekmiş anlayacağın. ben beraber oturmayı kabut etmedim. eltilerim taşındı çok uzak yerlerre 40 da yılda bi geliolar şimdi.

benim annemde gelir bana yardıma yazık cumartesi günü 2 halımı yıkadı

Ya kız anneleri bir tane zaten. Onlara can kurban valla.
Uyanıklar kaçmışlar bak eltirelerin. Neyse seninde kapın ayrıymış ya oda güzel.

elifkaya gods mutlu smge oh oh sefam olsun bi ben eksikmişim bee ama şansıma bakın yemek yapcam o yuzden cıkmam lazım
kızlar bee benım canım yokmu annem karşıda oturuyo 3 bilemedin 4hafta bi gidiyorum nese ben kactım

X