Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
kızlar allah yardım eder görüürsünüz allaha sıgınalım bizi yanlız bırakmaz
buarada bogazlarım cok kötü yaa dün terli terli dondurma yedim şifamı buldum

dışarda calışanlar için öyle eşim bi geliyo sac baş yaka birbirine girmiş eşimin işi en azından güzel üzülüyorum valla dışarda calışn inşaşatcılarr nebiliyim şöförler işçilere allah yardım etsin ben evde durdukca kısında yazında hep onlara dua ederim

ay bende senin gibi düşünüyorum hep ya. Dışarda zor şartlarda çalışanları Allah yardımcıları olsun valla.

Selamlarrrrr Şekerlerrrrr
Nasılsınız?? Ben dünden beri kendimi temizliğe verdim.
Şimdide bi halım var onu yıkayayım diyorum. Fazla vaktimi almaz büyük değil. Sinemcim benim evde serin. Güneş almıyor pek. Ama kışında ısıtıcaz diye uğraşıyoruz evi. Ben sıcağı hiç sevmem. :icecream: Hemen bunalır terlerim. Fenalık gelir bana sıcakta kalabalık yerlerde falan..
Fıstıklarım kocaman öpüldünüz. opuyorumnanaktan

hoşbuldum naber ne bu sıcak ya bunaldım valla bi duş alayım bariya ben ishal oldum çok fena bu sıcaktada hiç çekilmiyor valla neden oldu anlamadım çok soğuk suda içmiyorum ama hayırdır inş.

evet tatlım hava çok sıçak bende nefes alamıyorum ya. Acaba sen üşüttünmü niye öyleduki. Patates haşla ye tatlım iyi gelir.
Reglin ne durumda bu arada

bende aynı işte uzun zamandır girmiodum bayağı sayfa ilerletmişsiniz. valla ne yalan söyleyim okumaya üşeniorum çünkü çok fazla

evet tatlım hava çok sıçak bende nefes alamıyorum ya. Acaba sen üşüttünmü niye öyleduki. Patates haşla ye tatlım iyi gelir.
Reglin ne durumda bu arada

bu hafta sonu ya da en geç 8i 9u gibi gelmesi lazım şimdi bir yandan başka sitelerde geziniyordum bu ishal için bebeğim onlineda yazmış birisi adete 1 hafta kala ishal filan olmuş sonrada adete 5 gün kala idrarda çıktı diyorda ona şaşkınlıkla bakıyordumCADIARZU

mutlu canım senn durumun ne aşılamamı oldun. ksr bakma ben uzun zamandır giremediğim için durumunu bilmiorum

bende aynı işte uzun zamandır girmiodum bayağı sayfa ilerletmişsiniz. valla ne yalan söyleyim okumaya üşeniorum çünkü çok fazla

haklısın valla uzun sürede girmiyince takip etmesi zor oluyor valla. Sen şimdi ne yapıyorsun aşılama için hangi süreçtesin

bu hafta sonu ya da en geç 8i 9u gibi gelmesi lazım şimdi bir yandan başka sitelerde geziniyordum bu ishal için bebeğim onlineda yazmış birisi adete 1 hafta kala ishal filan olmuş sonrada adete 5 gün kala idrarda çıktı diyorda ona şaşkınlıkla bakıyordumCADIARZU

yaa inşallah öyledir. Ama sen genede kendini çok şartlandırma tatlım zamana bırak. İnsan ister istemez öyle yazıları okuyunca ümitleniyor.

haklısın valla uzun sürede girmiyince takip etmesi zor oluyor valla. Sen şimdi ne yapıyorsun aşılama için hangi süreçtesin

cnm ben nisanda aşılama yaptırmıştım malasef tutmadı. bi kaç ay ara verdim.evimin tadilatı falan var biraz da kafamı takmak istemiorum çünkü tutmayınca etkisinden kurtulamıorum. ben genelde söktürücü ilaçlar ile adet oluodum.bu ay bi karışım aldım aktardan. onu içtim heralde onn faydası oldu.

mutlu canım senn durumun ne aşılamamı oldun. ksr bakma ben uzun zamandır giremediğim için durumunu bilmiorum

yok canım nisanda aşılama oldum ama olmadı ve yumurtalar kiste dönüşmüş bu ay ara verelim dedi doktor bi umut kendiliğinden olurmu diye bakıyorum gözünün içine ama ümidim kesildi yinede alışmışım belirtilere takılıp hemen netten bakıyorum işte napim sikopatlaştım sanırımdelikafadulden

X