Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Ya kız anneleri bir tane zaten. Onlara can kurban valla.
Uyanıklar kaçmışlar bak eltirelerin. Neyse seninde kapın ayrıymış ya oda güzel.

tabi cnm. kapımı kapatıom herkes dışarda kalıo. kocam bilio bnm yaptıklarımı değerimi de bilio o yter

elifkaya gods mutlu smge oh oh sefam olsun bi ben eksikmişim bee ama şansıma bakın yemek yapcam o yuzden cıkmam lazım
kızlar bee benım canım yokmu annem karşıda oturuyo 3 bilemedin 4hafta bi gidiyorum nese ben kactım

kız madem kaçıcan niye geldin yemeğini yaptıktan sonra gelsene.
Sende çok az gidiyormuşun be tatlım. Ayda bir anneyemi gidilir yahu

elifkaya gods mutlu smge oh oh sefam olsun bi ben eksikmişim bee ama şansıma bakın yemek yapcam o yuzden cıkmam lazım
kızlar bee benım canım yokmu annem karşıda oturuyo 3 bilemedin 4hafta bi gidiyorum nese ben kactım

cnm hoşgeldin ama bi ce dedin hemende kaçıon olmadı ama böyle

eşim gıcık beni yanlız yollamaz yarım saatren fazla yol oda akşama kadar benle oturuyo malum annem ben o erkek kardeslerım var ama bazen onlarda olmuyolar oda sıkılıyo haklıda benı bırak dön diyorum git gel hafta içi trafikte yogunlaşıyorum dıyo pazardamı olıyım benlşe akşama kadar oturyo 2 dk yanından ayrılsam nerdeesin diye benbi arıyo wc gitsem mesela yanı anlıcanız annemde bıle rahat yok durumdan memnunmsun hayır boguyo benı boguyo godes halıne sukretmen için yazdım bende kaçtım mucuk
işim fazla sürmez gelıyom

eşim gıcık beni yanlız yollamaz yarım saatren fazla yol oda akşama kadar benle oturuyo malum annem ben o erkek kardeslerım var ama bazen onlarda olmuyolar oda sıkılıyo haklıda benı bırak dön diyorum git gel hafta içi trafikte yogunlaşıyorum dıyo pazardamı olıyım benlşe akşama kadar oturyo 2 dk yanından ayrılsam nerdeesin diye benbi arıyo wc gitsem mesela yanı anlıcanız annemde bıle rahat yok durumdan memnunmsun hayır boguyo benı boguyo godes halıne sukretmen için yazdım bende kaçtım mucuk
işim fazla sürmez gelıyom

:KK43:(((

merhabalar kızlar
pek giremiyorum. umarım hepiniz iyisinizdir ve herley yolunda gidiyordur.
ben adetim gelsede dr gitsem diye bekliyorum ama daha çok zamanım var. ayın 19 u gibi olurum.
tekrar hepimzi başlasakda heyecanla gün saysak veeeeee güzel sonuç alsak.
benim kasıkalrım çok ağrıyor öyle olan oldu mu aynı klomen ve ovitrelle kullandığım zaman gibi.

merhabalar kızlar
ben adetim gelsede dr gitsem diye bekliyorum ama daha çok zamanım var. ayın 19 u gibi olurum.
benim kasıkalrım çok ağrıyor öyle olan oldu mu aynı klomen ve ovitrelle kullandığım zaman gibi.

meraba benimde ağrıyor beklemedeyim bu ay ve adetime 1 hafta kala göğüslerimin ağrısı geçti galiba olmayacak bu ayda

merhabalar kızlar
Canım bende aynı durumdayım. Sanki klomen kullanıyormuşum gibi kasıklarım ağrıyor. Adetime daha bir on gün falan var. Ama bu normalmiş canım. Klomen almasanda o takviye iki üç ay yetermiş vücuda. Yani şu an da harıl harıl çalışıyor yumurtalar.

merhaba uzun zamandır giremedim ev taşıdım netim yoktu
aşılamam olmadı 2 ay ara verdik temmuzda 1 aşılama daha olacak sonra tüp bebek..kısmet artık

X