Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
cnm ben nisanda aşılama yaptırmıştım malasef tutmadı. bi kaç ay ara verdim.evimin tadilatı falan var biraz da kafamı takmak istemiorum çünkü tutmayınca etkisinden kurtulamıorum. ben genelde söktürücü ilaçlar ile adet oluodum.bu ay bi karışım aldım aktardan. onu içtim heralde onn faydası oldu.

süper evet onun etkisi olmuştur. İlaç içmekten çok daha iyi.
Anladım canım kafan rahat ettiği zaman kaldığın yerden devam edersin. Günler çuvala girmedi ya :)

yok canım nisanda aşılama oldum ama olmadı ve yumurtalar kiste dönüşmüş bu ay ara verelim dedi doktor bi umut kendiliğinden olurmu diye bakıyorum gözünün içine ama ümidim kesildi yinede alışmışım belirtilere takılıp hemen netten bakıyorum işte napim sikopatlaştım sanırımdelikafadulden

hakkımıda hayırlısı cnm ben artk fazla kafama takmıcam. sizin sorununuzneydi

yaa inşallah öyledir. Ama sen genede kendini çok şartlandırma tatlım zamana bırak. İnsan ister istemez öyle yazıları okuyunca ümitleniyor.

eet haklısın canım kendimi çok kaptırmıyorum zaten olursa olur olmazsa olmaz allahın taktiri vardır bi zamanı

kolay gesin elfkaycım sendemi temizlikle uğraşıyorsun dikkat et suyla fazla oyalanıp kendini üşütme

bizim sorunumuz hiç bi sorunun gözükmemesi bi tüpler tıkalıymış işte oda ortadan kalktı ama aşılamada tutmadı yani sabırla bekliyoruz

o zaman cnm sende fazla kafana takma kafamızdan silmemiz gerekiomuş. demesi kolay biliorum ama napalım. demek ki daha zamanı var allah bi yola koymuştr elbette

sabır sabır sabır offf aynen bende öyle. Taş olsa şimdiye kadar çatlardı herhalde.

taşmı dağlar bile dayanmaz ama insanoğlunun en büyük özelliği sanırım sabır allah kendi sabrından versinsonundada güzellikleri versin inş.

o zaman cnm sende fazla kafana takma kafamızdan silmemiz gerekiomuş. demesi kolay biliorum ama napalım. demek ki daha zamanı var allah bi yola koymuştr elbette

bu da bir sınav kpss yi zor diyordum ama bu en büyük sınavmış kpssyi bile alt ettim inş. bu da gelir geçerallahın izniyle vakti geldiğinde elbet yüzümüz gülecek inş. vaktini bekliyordur.

kızlar kayınvalidem var içerde uyuyo hastaneden geldi. akşamada bir sürü misafirim var offf yaaaaaaaa ne gııııcccıııkk

X