Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
ya siz nasıl hatunlarsınız böyle ya. Bu kadarda eşlerinizin sizin hayatınıza müdahale etmesine izin vermeyin yaa.
Uyyy ben kadırgalıyım anacım... Kodummu oturturum adamı aşağı. Ama çok kıskanç o yüzden diyorum bende boşver neme lazım Facebook. Msnde zaman geçiriyorum bende..

Uyyy ben kadırgalıyım anacım... Kodummu oturturum adamı aşağı. Ama çok kıskanç o yüzden diyorum bende boşver neme lazım Facebook. Msnde zaman geçiriyorum bende..

hee iyi ozaman tamam. Sende msn le idare et artık :)) kocan madem kıskanç. Tabi bazen olmadık şeyler oluyor facede ama yapcak bişey yok onlarada.

hee iyi ozaman tamam. Sende msn le idare et artık :)) kocan madem kıskanç. Tabi bazen olmadık şeyler oluyor facede ama yapcak bişey yok onlarada.
Aynen öyle Canımcım. O yüzden boşver bi Facebook için tartışmaya değmez. Ama düzeldi evlenmeden önce hastalık derecesinde kıskançtı. Birde ben Almanyadayım o burda. E görmeyince dahada kafayı yiyordu. Kontrol manyağı olmuştu. Günde 50 kez arardı. Kiminle konuştun telefonda. Nerdeydin falan..

offfffffffff hiç düşünemiyorum valla. Hiç bana göre değil. Allahtada kocam beni hiç kıskanmaz hiç karışmaz bana. Çok rahatım.
Tabi ya facebook için değmez sonuçta tartışmaya.
Sende sabırlıymışın baya. Nasıl dayandın kız

benimki kadar olamaz seni bunaltıyomu adım başı izin alıyomusun dahasıda varda seni sıkmıyım diye uzatmıyorum

ne istiyormuş gene kayınvalideciğin

tatlının adını demıyım içimizde hamiş olan var yapmışta hem kendine hem bıze al dolabına koy dıyo bugun nıyetlıyımde yemeklerı o yapmış cakal sevap alsın diye ne diyim eline salıkk olsun fisfisfis

Oyyy evet birde bana sor. Çok tartışırdık. Ama diyorum ya evlenince geçti. Yani öyle giydiğime falan fazla karışmaz tabiki çok fazla açık olmadığı sürece. Neyse canişler benim az işim var.
Grs. opuyorumnanaktan

vayy böyle güzel huylarıda var demekki süpermiş.
Allah kabul etsin canım.

işte kalp kırılınca olmuyomuş yaptıgın işin kıymeti olmuyo kendi kendime diyorum sen onlar gibi olma diye kalp kırma diye

tamam tatlım. Tabi geç kalkınca bu saatlere kalıyor işler dime seni tembel :)

benimki kadar olamaz seni bunaltıyomu adım başı izin alıyomusun dahasıda varda seni sıkmıyım diye uzatmıyorum
Ayy yok Kuzum ne izin alıcam. Cezaevi mi burası. Ay kıyamam ya hep böyle miydi eşin yoksa daha sonra mı böyle oldu??

tamam tatlım. Tabi geç kalkınca bu saatlere kalıyor işler dime seni tembel :)
Ay evet Canım ya. Sabah 7 de yattık. Halletmemiz gereken bi olay vardı eşimle. Uyuyamadık sonra. Onu sabah işe yolladım. Bi uyumuşum. Sarhoş gibiyim şimdide fazla uyumaktan..

Ay evet Canım ya. Sabah 7 de yattık. Halletmemiz gereken bi olay vardı eşimle. Uyuyamadık sonra. Onu sabah işe yolladım. Bi uyumuşum. Sarhoş gibiyim şimdide fazla uyumaktan..

ay canım benim. O zaman normal o kadar geç yattıysan. Hadi hallet işlerini barim eşin gelmeden.

godescim allah kuluna cekecegı kadar yuk verırmıs ama diyorum acık acık allahım ben v.s cekemıyorum verme diye gene veriyo gene veriyo benimki bu sefer imtihanmış diyip kendimi ferahlandırıyorum

zeynucuma lafım sana arabada gidiyoruz yuzum ona dogru ben bıkere onun yanında saga bakmtıgımı bılmem hemen bagırır bana dön sanamı bakıyım hep dıyorum evet benı izle gecen dügüne gittik bende kıskancım o benı sıkarsa bende onu yemeklıydı oo amcasıyla kapı gırısınde oturuyo meger bana bakıyomış tel acıp bakıslarına dikkat et diye beni uyarıyo bilmiyokı bende onu izliyorum birine bakıyomu diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…