Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
godescim allah kuluna cekecegı kadar yuk verırmıs ama diyorum acık acık allahım ben v.s cekemıyorum verme diye gene veriyo gene veriyo benimki bu sefer imtihanmış diyip kendimi ferahlandırıyorum

zeynucuma lafım sana arabada gidiyoruz yuzum ona dogru ben bıkere onun yanında saga bakmtıgımı bılmem hemen bagırır bana dön sanamı bakıyım hep dıyorum evet benı izle gecen dügüne gittik bende kıskancım o benı sıkarsa bende onu yemeklıydı oo amcasıyla kapı gırısınde oturuyo meger bana bakıyomış tel acıp bakıslarına dikkat et diye beni uyarıyo bilmiyokı bende onu izliyorum birine bakıyomu diye

canım herşey imtihan tabiki ama bunu becerebilmekde bir marifet valla. Süpersin valla.

Zeyno için yadığın şeye bende cevap vermek istedim. Şaka yapıyorsun herhalde inanamıyorum yada inanmak istemiyorum. Allah sana inanılmaz bir sabır vermiş. Ağzım açık kaldı valla

Ay evet Canım ya. Sabah 7 de yattık. Halletmemiz gereken bi olay vardı eşimle. Uyuyamadık sonra. Onu sabah işe yolladım. Bi uyumuşum. Sarhoş gibiyim şimdide fazla uyumaktan..

ee sen uyudun adam ne durumda şimdi dilim varmıyo demeye ama inşallah o iş degildir hemiş hem uykusuzluk üstelik günün işi yazık adama yaasenağlama

godescim allah kuluna cekecegı kadar yuk verırmıs ama diyorum acık acık allahım ben v.s cekemıyorum verme diye gene veriyo gene veriyo benimki bu sefer imtihanmış diyip kendimi ferahlandırıyorum

zeynucuma lafım sana arabada gidiyoruz yuzum ona dogru ben bıkere onun yanında saga bakmtıgımı bılmem hemen bagırır bana dön sanamı bakıyım hep dıyorum evet benı izle gecen dügüne gittik bende kıskancım o benı sıkarsa bende onu yemeklıydı oo amcasıyla kapı gırısınde oturuyo meger bana bakıyomış tel acıp bakıslarına dikkat et diye beni uyarıyo bilmiyokı bende onu izliyorum birine bakıyomu diye
Şok oldum şimdi okurken. Hayatım bu ne ??? Gerçekten çok sabırlısın!!! Helal olsun sana canım. Demekki eşini çok seviyorsunki sesini çıkartmıyorsun Canım ya. Ama böyle alıştıysa böyle gider malesef.

gercekten sabırmı diyosun bende ne sabırsızım dıyourm kendımce üstesinden gelıyorm ama cok kafama takıyorum kafam rahat degl nezaman rahatlıcak bılmıyorum hep tedirignlik içindeyim

hayalbaz gelmiş. Ama kız sayfaları okumaktan bize yetişemeyeek galiba. Biraz yazışmayalımda okusun bari

Şok oldum şimdi okurken. Hayatım bu ne ??? Gerçekten çok sabırlısın!!! Helal olsun sana canım. Demekki eşini çok seviyorsunki sesini çıkartmıyorsun Canım ya. Ama böyle alıştıysa böyle gider malesef.

napıyım bikere denedim yapamadım idare ediyoruz

ee sen uyudun adam ne durumda şimdi dilim varmıyo demeye ama inşallah o iş degildir hemiş hem uykusuzluk üstelik günün işi yazık adama yaasenağlama
Sorma hayatım ya. Birde ilişki günümüzdü. Yani moralimizde bozuktu biraz. Bi konu vardı ailesiyle ilgili onu konuştuk uzun uzun. Sonra o moralle sen düşün artık!

gercekten sabırmı diyosun bende ne sabırsızım dıyourm kendımce üstesinden gelıyorm ama cok kafama takıyorum kafam rahat degl nezaman rahatlıcak bılmıyorum hep tedirignlik içindeyim

canım moralini bozmak istemem ama sen bu şekilde alıştırmışın biraz zor bu durumu değiştirmen. Ama sen sonuçta esir değilsinki sana niye bu şekilde davranıyor.

Sorma hayatım ya. Birde ilişki günümüzdü. Yani moralimizde bozuktu biraz. Bi konu vardı ailesiyle ilgili onu konuştuk uzun uzun. Sonra o moralle sen düşün artık!

ilişki günümüz heeeee :roflol:
kız güldürdün beni. Bu ne ya hamile kalıcaz diye görevmiş gibi kocamızla birlikte oluyoz off be çok sıkıcı. Hamile kalsakda kurtulsak ya.

hayalbaz gelmiş. Ama kız sayfaları okumaktan bize yetişemeyeek galiba. Biraz yazışmayalımda okusun bari

ya canım öle çok yazmışsınızki varya yarısından çoğunu okuyamadım vaktim yok pek okursam hiç size selam veremicem:)

bana aile deme ben anlamamki niye rahat bırakmazlar bizi sen gene ourmussun konuşmussun nezaman ailesiyle ilgili mevzu acsam veya acılsa morali yıyse bosver takma kotuyse benı haksız cıkarır
ee sonucu inşallah tatlıya baglamşsınızdır

eşim mübarek poxeedi bulmuş dün il defa içti galiba tadı iğrençmiş çok morali bozuktu

ya canım öle çok yazmışsınızki varya yarısından çoğunu okuyamadım vaktim yok pek okursam hiç size selam veremicem:)

kızmayın ama bede artık okumuyorum daha dogrusu okuyamıyorum kızlar bee önemli bişe olursa ben geldigimde bana tekrar acın konuyu okmu şimdiden teşekkür ederim:enbuyukkk:

iyi yaptın tatlım. Nasılsın bakim.

iyiyim yeni okuldan geldim bu aralar çok yoğunuz bu hafta sonu ve önümüzdeki hafta ortasına kadar böle sürer tempo sonra rahatlarız inşallah .benim yeni aşılama sakin dönemine gelcek okulun:)

X