Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
godescim ya düşünüyomda sen bu ay kaldın ama olmadı buda bi işaret ayy bendemi gtisem ona bana maliyetini yazarmısın

evet öyle talihsiz bişey oldu canım.

Muaynesi 200 tl.
İlk gittiğinde 200 veriyorsun sonra kontroller yapılıyor arada bir kaç kez gidiyorsun sonra aşılama içinde 200 alıyor.
SOnra normal ilaç sperm yıkama falan sen dışarda yaptırtıyorsun.

1.talihsiz deme şahsen bu işaret en azından kalabılıyosun
2. özel muayhnesimi niye bu kadar ucz benim 600 dr verdik yıkama igne hariç

1.talihsiz deme şahsen bu işaret en azından kalabılıyosun
2. özel muayhnesimi niye bu kadar ucz benim 600 dr verdik yıkama igne hariç

özel evet canım.
bilmemki toplam 400 veriyorum ben acaba arada verdimmi diye düşünüyorum ama vermedim diye hatırlıyorum.
ya birde özel sigortam varya benim tam takip edemiyorum ya. AMa muaynesi 200 lira

Selamlar Fıstıklar
Ohhh Maşallah muhabbete bak kaydirigubbakcemile3
Göğüsler küçültülmüş.. Bikiniler beğenilmiş. ıklümcüm bencede mavi olanı güzel ama askıların olduğu yer beyaz kalır dersen bilemem Canım. O zaman straplez krem rengi olana bakmak lazım. O da güzel ama ben rahat edemem onunla. Çekiştirip dururum..

valla tatlım cenemiz düştü...

Hoşbuldum Canlar

Allaha şükür iyiyim. Gece uyuyamadım. Çok geç kalktım bugün. Sizler nasılsınız??

Bu arada bende Demet Akalının Çanta şarkısını ve Evli Mutlu Çocuklu isimli şarkılarını tavsiye ederim. Bende onlarla coşuyorum hihoyyyt
Ama Serdarın şarkısıda güzel. Klasik Serdar tarzı.. Herkesin Facebook u var benim yok

sende al be tatlım parayla değil yaaa

Yazgımla kanlı bıçaklı.. Kalbim hep alacaklı... Hayalim 3 kelime oda şöyleee
EVLı MUTLU ÇOCUKLU yeppaaaaaa
sositososito

Ahhh Ahhh alacam da benim Kociş istemiyor. Gerek yok diyor uyuz. Bende tamam kocacım deyip oturuyorum aşağı... sempatiksalakcinni

ya siz nasıl hatunlarsınız böyle ya. Bu kadarda eşlerinizin sizin hayatınıza müdahale etmesine izin vermeyin yaa.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…