Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
olumsuz yazıya raslamadım hastasındanda belli nezaman gitsem özel muahaneye bana zor sıra gelıyo

ortak arkadaaşaları vasıtasıyla tanışmışlar konuşmaz ama anlıyo işten gecen senekı tedavimden biliyorum

yaşlı kıss şimdi genc olsaydı utanırdım

aman ne utanıcan doktor ne fark eder yaşlı genç. Sanki çok meraklılar adamlara göre göre ögg gelmiştir. Valla ben hiç utanmıyorum aştım kendimi. İlk başta çekiniyordum sonra aman dedim benim gibi bir sürü hastası sanki benim şeyiin derdinde adam dedim. Artık hiç utanma kalmadı gayet rahatım :))))))))))))))))))

neblıyım gordum dıyınce iyide fazka konusmuyo ya bişe soramıyosun senin dr adın versene bakıyım skıkıntıdan internette sörf yapıyomda

sinemci senin kocan o kadar kıskanıyor senide nasıl gönderiyor erkek doktora. Yaşlı bile olsa kıskanan erkek yollamazki.

ilk utanm ışsın zamanla bende yırtılırm dur kısss bırden nasılortaya koyıyım ilk cekindima ama 2. kendim koydum ohaoldumsmile

ilk utanm ışsın zamanla bende yırtılırm dur kısss bırden nasılortaya koyıyım ilk cekindima ama 2. kendim koydum ohaoldumsmile

ama canım ne olcak valla senin gibi bir sürü hastası var öyle düşün. Utanılacak bişey yokki.
evet ilk başta biraz utanıyorsun sonra amannn diyorsun senin kendi derdin yetiyor valla utanmayı düşünmüyorsun bile.

godescim ya düşünüyomda sen bu ay kaldın ama olmadı buda bi işaret ayy bendemi gtisem ona bana maliyetini yazarmısın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…