Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
hayalbaz benimde senin gibi bi durum gelmişti başıma 21. gün kanda bakıldığında 54 çıkmıştı sonucum doktorda heveslenmişti bir dahaki gelişinde hamile olarak gelirsin inş. demişti ama benim de adetle son bulmuştu

insan nasılda hevesleniyor umutlanıyor ama kursakta kalıyor malesef olsun hayırlısı olsunda bizim olsun

hıı ben tek kızım kız kardeşim yok olmasını cok isterdim ama sag olsunlar teze kızları bana hıc bı zaman kardeşi aratmadılar

canım sorma. amaaan nesse daha bunu düşünmek istemiyorum yeni macerama bakmak istiyorum

en mantıklısı ileriye bakmamız lazım pozitif bakalım pozitif olsun değilmi allah hepimize kolaylık versin çok aratmasın inşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş.

hıı ozaman hoş geldi aaramıza adı gibi bize mutluluklar getirira.s.

hoşbulduk canım aslında ilk zamanlardan beri burdayım ama üye olamamıştım sizin yazılarınızı okuyordum
ama artık sohbet edebileceğim
inşşşş. mutluluklarun en güzelini rabbim bizede tattırır da burda bizde tadanlar gibi paaylaşır mutluluğumuzu arttırırız. vcanım rabbimin izniyle

hıı ozaman hoş geldi aaramıza adı gibi bize mutluluklar getirira.s.

inşallah canım

Mutlu: yaş 29
hiç bir sorun yok yani filmden sonra kalmadı tüpler tıkalıyymış.
filmden sonra ilk aşılama olmuş ama negatif kist oluşmuş
dr 2. aşılamaya geçemek için bekleyor.

bilgilendirim istedim. genelde ben merak ettiğim için :)))))

teşekkür ederim godescimde heralde mutlu arkadaş anlaşılan herkezle konusmuyo yanılmıyopsam secici davranıyo

pardon canım genelde godesleirtibat kurdugum için gözüme hemen onun yazıları carpıyo cok özürbilmiyorumkismile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…