Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
inşallah canım

Mutlu: yaş 29
hiç bir sorun yok yani filmden sonra kalmadı tüpler tıkalıyymış.
filmden sonra ilk aşılama olmuş ama negatif kist oluşmuş
dr 2. aşılamaya geçemek için bekleyor.

bilgilendirim istedim. genelde ben merak ettiğim için :)))))

hafıza süper bravo valla

güle güle canım git dinlen cocuklardan amaan benım 2 arkadasla var 2 cocukları var hiç cekilmiyolar onlar bır araya gelirken ben gitmiyorum ve diyorumda mümkünse beni sizler buluşrken cagırmayın yada uşaklarınızı uyutun onlarda benı kırmıyolar ama napıyım cok yaramazlar ikiside hiper aktif akıllılar artı paylaşmayı bilmiyolar aradada kavga ediyolar allah sonradaalsanaalsanasmile

teşekkür ederim godescimde heralde mutlu arkadaş anlaşılan herkezle konusmuyo yanılmıyopsam secici davranıyo

yok canım yaa kusura bakma ben yazılanları hemen göremiyorum bilmiyorum sizinde ölemi oluyor geç yazıyorum biraz sayfadan çıkıp tekrar giriyorum falan öle görüyorum birde facede bakıyorumda ondanda geç kalıyorum özürdilerim

ben öyle mutlucum bişe yazıyorum bi bakıyorum arkadas göndermiş bile sonradakafamçokkarıştı:kedi:

neyse arkadaşlar benim çamaşırlar çıktı makinadan ben anneme kaçıyorum biraz hasret giderim sizi öpüyorum

kızar cocugum yok ama su acıdan bakıyomda arkadaşlar bişe olsa hemen beni cagırırlar bebegim yok rahatım zararım yok dıgerlerini istemediklerin degil ama cocuklar kavga edince annelerde bir araya gelemıyo
canı skılan benı cagırıyo ee buyuklerimiz ne demiş uşaksız kadın bir eve sıgmışta uşaklı kadın bi köye sıgamamış benim çocugum olursa valla baktım cpgumun anlaşamadıgı arkadası olyrsa bende onunla aynı ortama sokmam

kızar cocugum yok ama su acıdan bakıyomda arkadaşlar bişe olsa hemen beni cagırırlar bebegim yok rahatım zararım yok dıgerlerini istemediklerin degil ama cocuklar kavga edince annelerde bir araya gelemıyo
canı skılan benı cagırıyo ee buyuklerimiz ne demiş uşaksız kadın bir eve sıgmışta uşaklı kadın bi köye sıgamamış benim çocugum olursa valla baktım cpgumun anlaşamadıgı arkadası olyrsa bende onunla aynı ortama sokmam

:) oda güzelmiş valla. Bugünlerin tadını çıkar o zaman canım.

gulucum81, sinem25+, godes+, mutlu80, Zeyno_81+
selam kızlar 2 gündür giremedim bağlantı sorunum vardı ama sonunda girdim nasısınız değişiklikler varmı sizleri çok merak ettimm

gulucum81, sinem25+, godes+, mutlu80, Zeyno_81+
selam kızlar 2 gündür giremedim bağlantı sorunum vardı ama sonunda girdim nasısınız değişiklikler varmı sizleri çok merak ettimm

ayy canım bende demin dedim iklim nerde diye yaaa. Neyseki önemli bişey yokmuş tatlım.

sinem gulucum iklim godes mutlu zeyno
bi günde inşallah tam kadro olsak cok istiyorum burdan bi tarih belirliyelim o an o tarihi okuyan o an orda olsun kadroyu tamamlayalım yanlız 7 den sonra olmasın benim koca pskopat sizleri kıskanırda daha dogru benı yanlız bırakma dıyo yanında gırıyım diyorum kulaklıkla muzik dinlemememi bile istemez oda böyle tip
neyse kadroyu oluşturmak sizinde mantıgııza yattımı kızlar

hepimiz o an orda olalım oyle isimler okyorum kı akşama kadar pc başındayım slm lasmadım ama o anada hep burda olalım herkez zamanını yazsın ortak kararda buluşalım ok ben mesela 7 den sonra olamsın da ne zamn olursa olsun

X