Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

tatlım çok sevindim demekki çok büyük bir operasyon değilmiş. İnşallah hemen bu ay hamile kalırsın canım. Şİmdi regli olmayı bekliyecen inşallah olmazsın yaa. Sen baya ısındın galiba emre beye :)))

evet cnm bayaaaa bi isindim, hatta annem de begendi, bir de biz sektorun icinde oldugumuz icin annem arastirma yapmis, ve emre bey ve ekibinin tek oldugunu ogrenmis! ekip te cok onemli cnm biliyorsunki bak senin de dr. un emre bey i sana tavsiye etmis bi bildigi var demek ki hayatim senin dr. nun da, sen bi regl inden sora git bak emre bey sana nasi bana anlattiysa sana da anlatacak herseyi

anladım canım. Ama ben gitmeyeceğim son kez daha aşılama yapmaya karar verdikya. Umarım gerek kalmaz emre beye ve bu son aşılamayla hamile kalırım. Ama olmazsa tabi emre beye gidicem.
Evet benim doktorumda illa emre diyor :)))
Kısmet artık bir kez daha aşılama yapimde ondan sonra bakıcaz artık. Tabi anneninde sektörün içinden biri olarak araştırma yapması ve olumlu şeyler öğrenmesi çok güzel.

AREN yanlış mi yaptım die düşünme canım ya sizin zor ayrı şehirlerde olduğunuzdan.bence ankaraya gelince eşinle birbirinize destek olarak yaptırırsınız.hatta belki de ankaraya gelince eşinle hep beraber olacağından tedaviye bilem gerek kalmaz ya

senden naber GODES .bu arada eşim proxeedi bulamamış yaw ne bulunmaz ilaçmış

ay yorgunum birascık yeni geldim eve leşim çıkmış zabahtan beri okuldayım.yaz geldiköe çocuklar azıtıyo iyice şu okullar hayırlısıyla tatile girseydilaelaelaelaelae

ALlah yardımcın olsun valla çok zor. Az kaldı canım biraz daha sabret

Türkiye'de Eczacıbaşı ılaç Pazarlama canım yada burayla irtibata geçin. Onlara sorun ankarada nerden bulabileceğinzi

ay canım çok zor bulunuyor ya. İstersen burdan kargoyla yollim sana istermisin
canım bugün bakim bi eğer bulamazsa kesin öle bişe yapabiliriz ben posta hesabına yada banka hesabına parasını yatırırım sende ordan kargoya verirsin ama inşallah gerek kalmaz da bugün bulur yaw.çünkü öteki türlü çok geç kalcak

canım eczacıbaşını arayın. Yardımcı olsunlar ya. Hemen ara

hemen bi gireyim bakayım dedim nasılsınız ben çok iiyim rusya dan küçük abim geldi afyondan büyük abimler geldi yeğenler falan birazdan görmeye gidicem onları

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…