Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Zeynoooooooooo opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan
okumaktan gelemedin dime bu sayfayaa kaydirigubbakcemile3

Allah razı olsun ablamm öpüyorum kocaman profilinden yiycem onu yaaa opuyorumnanaktan

Selammmm Canlarımmmm
Nasılsınız???? Godescim bende ınciri kaynatmadan yiyorum. Bende üşenirim suyunu kaynatmaya hem içebileceğimide sanmıyorum.. Ha kaynatmışım ha öyle yemişim. Ne fark var yani. Öyle yersek daha çok vitaminini alırız diye düşünüyorum ama vardır tabiki koskoca Profesöründe bir bildiği. Godescim bir ilaç adı vermişsin Proxeed Plus diye. Bunu eşin niye kullanıyor. Benim Eşim Evicap diye Vitamin E hapı kullanıyor. Spermlere iyi geliyormuş. Aslında eşimin öyle büyük bi sorunu yok. Senin Eşinde varmıydı bi Problem spermlerle ilgili??

Selammmm Canlarımmmm
Nasılsınız???? Godescim bende İnciri kaynatmadan yiyorum. Bende üşenirim suyunu kaynatmaya hem içebileceğimide sanmıyorum.. Ha kaynatmışım ha öyle yemişim. Ne fark var yani. Öyle yersek daha çok vitaminini alırız diye düşünüyorum ama vardır tabiki koskoca Profesöründe bir bildiği. Godescim bir ilaç adı vermişsin Proxeed Plus diye. Bunu eşin niye kullanıyor. Benim Eşim Evicap diye Vitamin E hapı kullanıyor. Spermlere iyi geliyormuş. Aslında eşimin öyle büyük bi sorunu yok. Senin Eşinde varmıydı bi Problem spermlerle ilgili??

canım en güzeli kaynatmadan yemek bana daha mantıklı geliyor.
Bu ilaç proxed plus sper sayısına ve hızlılığına iyi geliyor. Benim eşimin ilk sonuçu ileri hızlı sayısı 25 milyondu sonrada bu ilaçla baya arttı. Bir sorundan dolayı vermedi. Bizimki yeterli ama sonuçta ne kadar çok olursa o kadar iyi değilmi tatlım. Bizde dahada artsın diye bu ilaçı kullanıyoruz işte.

canım en güzeli kaynatmadan yemek bana daha mantıklı geliyor.
Bu ilaç proxed plus sper sayısına ve hızlılığına iyi geliyor. Benim eşimin ilk sonuçu ileri hızlı sayısı 25 milyondu sonrada bu ilaçla baya arttı. Bir sorundan dolayı vermedi. Bizimki yeterli ama sonuçta ne kadar çok olursa o kadar iyi değilmi tatlım. Bizde dahada artsın diye bu ilaçı kullanıyoruz işte.
Hmmm anladım Şekerim. Benim eşiminde ileri hızlı sayısı 30 milyon falan. Tabiki ne kadar çok o kadar iyi.

ben geldim bi bakım dedim
eşimin teyzesi gelimiş bahcemiz var orda oturolar benı cagırıyolar gitmeden kankalarıma slm veriyim dedim

Ay bazen ümidimi kesiveriyorum. Son zamanlar bi karamsarlık çöktü üzerime.. Neden bilmiyorum.

zeynocum daha dur ne cabuk pes ettin ya. Hem yeni evlisin hem daha 1 kere aşılama yaptırdın hemde pes ediyon Ben ölüm o zaman. Bak hiç bir sorun yokken hamle kalamıyorum hemde 4. aşılamayı yaptırıcam.
pes etmek yok tatlım.

Selamlar Fıstık...
ıyi etmişsin. ıyi oturmalar size.. Bol muhabbetler. opuyorumnanaktan

zeynocum daha dur ne cabuk pes ettin ya. Hem yeni evlisin hem daha 1 kere aşılama yaptırdın hemde pes ediyon Ben ölüm o zaman. Bak hiç bir sorun yokken hamle kalamıyorum hemde 4. aşılamayı yaptırıcam.
pes etmek yok tatlım.
Öyle canım ya. Haklısın. KK da tanıştığım bi Arkadaşım var o da 3. Klomen denemesiyle hamile kaldı. Dün öğrendi. Bi senedir falan uğraşıyordu o da.

Öyle canım ya. Haklısın. KK da tanıştığım bi Arkadaşım var o da 3. Klomen denemesiyle hamile kaldı. Dün öğrendi. Bi senedir falan uğraşıyordu o da.

ya bak gördünmü işte sen hemen pes ediyon. Örnek çok etrafında pes etmemen için.

selam kizlar,
emre bey ile gorustum bugun, rahim de yapisiklik olma ihtimlaine karsilik biz bi histeroskopi ameliyaitin yapalim dedi, rahim filmi kadar bisi dedi, tek farki ameliyathanede yapilacak olmasi, iceriye kamera sokucaz ve sivi vericez bakicaz dedi, yapisiklik varsa acicaz dedi, regl bitiminin 2 gun sorasi yapiliyomus hatta gene kanama olur mu dedim cok olmaz dedi, birlikteliginize devam dedi, kimbilir bu ay tutar kendiliginden dedi, murat carak i da sordum, murat carak ile disaridan calisiyolarmis, daha dogrusu murat carak in halledemediklerini emre ve ekibi hallediyormus asil emre bey ve ekibi onemli anladim yani bunu bugun! godes cim simdilik bu kadar, biz dun calistik esimle 15. gunumdu dun, bir de cmt calistik 12. gunumde, hayirlisi artik.... insallah hamis kalirim da bu ay ne histeroskopi ne mikroenjeksiyona gerek kalmaz

X