Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
benı sınır etsede gene dedıgımı yapmış tatilele ilgili cok aklına gırıyolardı boyle olcak dedım ok dedı
annen kaplıcalar derse ned dicen dedim telde sen suus ben cvap verırım ona dedi

benı sınır etsede gene dedıgımı yapmış tatilele ilgili cok aklına gırıyolardı boyle olcak dedım ok dedı
annen kaplıcalar derse ned dicen dedim telde sen suus ben cvap verırım ona dedi

süper canım ya artık gerisi eşine kalmış annesiyle uğraşmak.

godes nasılsın.
ara verdim ya bu ay acaba vermesemiydim diyorum. gerçi geçti ama yine de aklıma takıldı doğru mu yaptım diye.

godes nasılsın.
ara verdim ya bu ay acaba vermesemiydim diyorum. gerçi geçti ama yine de aklıma takıldı doğru mu yaptım diye.

slm canım. Artık verdiysen canım kafana takarak canını sıkma. Kendini demekki böyle daha iyi hissettiğin için ara verdin. Boşver önümüzdeki ay devam edersin canım. Bu ay kendin dene kim bilir normal yolla hamile kalırsın

hemen başlayanları görünce yanlışmı yaptım dedim. aslında ben hemen başlayacaktım. ben gelemem yoğunum dedi önce.eşim hevesimi kırdı. sonra istersen geleyim dedi baktı ben çok üzülüyorum. bende o arada düşündüm o zaman yazın tüpe başlarım diye. bu sfer ben gelme tamam vazgeçtim dedim.
şimdi de aklım takıldı. geçen geçti zaten.
insan neyapacağını şaşırıyor. neyapsam ne etsemde. çok telaş ediyorum sabırsız davranıyorum. hep yanlış adımlar atıyorum. tam istediğim gibi dr da bulamadım. en iyisi diyorlar gidiyorum istediğimi bulamıyorum. ilgili bir dr istiyorum. prof olmuş adamın ağzından bir kelimeyi zor alıyorsun. son dr um iyiydi ama o da fazla yoğunluktan birebir ilgilenmiyordu. gidiyordun acil ameliyata yada işleme giriyordu başka dr bakıyordu. o da beni rahatsız etti. çok konuştum dimi.

hemen başlayanları görünce yanlışmı yaptım dedim. aslında ben hemen başlayacaktım. ben gelemem yoğunum dedi önce.eşim hevesimi kırdı. sonra istersen geleyim dedi baktı ben çok üzülüyorum. bende o arada düşündüm o zaman yazın tüpe başlarım diye. bu sfer ben gelme tamam vazgeçtim dedim.
şimdi de aklım takıldı. geçen geçti zaten.
insan neyapacağını şaşırıyor. neyapsam ne etsemde. çok telaş ediyorum sabırsız davranıyorum. hep yanlış adımlar atıyorum. tam istediğim gibi dr da bulamadım. en iyisi diyorlar gidiyorum istediğimi bulamıyorum. ilgili bir dr istiyorum. prof olmuş adamın ağzından bir kelimeyi zor alıyorsun. son dr um iyiydi ama o da fazla yoğunluktan birebir ilgilenmiyordu. gidiyordun acil ameliyata yada işleme giriyordu başka dr bakıyordu. o da beni rahatsız etti. çok konuştum dimi.

çok konuşmadın tatlım aşk olsun. Ya şimdi boşver geçmişi tatlım. Olan olmuş sende bu ay kendin denersin. En azından bu ayını iyi bir doktor arayarak geçirebilirsin. Zaten doktorlarındada memnun değilsin tam anlamıyla. İyiki yaptırmamışsın aşılama çünkü istediğin kendini rahat hissettiğin bir yerde aşılama yaptırman en iyisi canım. Sen bu ay iyice bir araştırma yap. Sonra o doktorda denersin birde.

çok konuşmadın tatlım aşk olsun. Ya şimdi boşver geçmişi tatlım. Olan olmuş sende bu ay kendin denersin. En azından bu ayını iyi bir doktor arayarak geçirebilirsin. Zaten doktorlarındada memnun değilsin tam anlamıyla. İyiki yaptırmamışsın aşılama çünkü istediğin kendini rahat hissettiğin bir yerde aşılama yaptırman en iyisi canım. Sen bu ay iyice bir araştırma yap. Sonra o doktorda denersin birde.

öyle yapacağım canım. son kontrolümü de ve aşılamamı da dr işlemde diye başka dr yapmıştı çok huzursuz olmuştum.
herkes bana ailem dahil bekle dediği için ben kimseye söylemedim aşılamamı yine söylemeyeceğim eşimde herşeyi bana bırakıyor yani hep ben kafa yoruyorum. onun için sürekli tek başına olmak birşeye karar vermek zor oluyor.

ufakklıııkkkk niye yazmıyon bakim:eek:klava:
yaa yazılanları okuyordum kızma yaaa hem çenen düşük okadar konusmusun hemde yazmıon die kızıyon :dilcikar:
merhaba kızlar
elfkaya nehaber ne zamandır seninle denk gelmiyorduk.

evet canım denk gelemedik ablam yol verrrmiyoo :))))
nasılsın iyimisin ne var ne yok :hulya:

öyle yapacağım canım. son kontrolümü de ve aşılamamı da dr işlemde diye başka dr yapmıştı çok huzursuz olmuştum.
herkes bana ailem dahil bekle dediği için ben kimseye söylemedim aşılamamı yine söylemeyeceğim eşimde herşeyi bana bırakıyor yani hep ben kafa yoruyorum. onun için sürekli tek başına olmak birşeye karar vermek zor oluyor.

evet bak ne güzel söyledin işte son aşılamanda rahat olmadığını. O yüzden bu ay boşuan geçti diye üzülme. Zaten senin böyle bir araya ihtiyaçın varmış yeni doktor bulmak için.
Bazen yalnızlıkda iyidir be tatlım. Bende kimseye söylemedim. Bütün kararlarımı doktorumla birlikte alıyorum Eşimde buna ayak uyduruyor. Çok kişiye söyleyincede bu sefer her kafandan da ses çıkıyor. Olmayınca aa niye olmadı falan filan. Boşuan kafan şişecek. Sen en güzeli iyi bir doktor araştır canım. O zaman emin ol kendini yalnız hissetmeyeceksin. Herşeyi doktorunla karar vereceksin.

ablaaaaa sesin soluğun soluğun çıkmıyo bak deli etme beni ben sana hiç küsüyormuyum hee çocuklaşma azcuk olgun ol büyü biraz ne o öyle hemen küsmek :)))
ben gidiyom bugun günüm var pastalar börekler çörekler kısırlar ohhhhhhh cokacimcoook
senin içinde yerim merak etme

neyse büyükler herzaman affedicidir. Burcum ne yapıyor. İyimi

burcu iyidir ne olsun çizgi film izliyor şimdi onuda giyind,reyim kendimde giyineyim gidiyoz :gitme: gelince alırım hesabını sengözlerimebaksanab

X