Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
yok kıs godes şimdi adetimin 3. günü ya aşılama ortalama 15. gün yapılıyo.yani 12 gün içebilcek yarın alırsak ilacı.12. gün sperm vercek ya azcık yükselse bari hareketlilik. bide burası aşılamyı 2 seansta yapıyomuş çatlatma iğnesinden sonra iki ayrı zamanda bi gün arayla

godes kaçtınmı arkadaşım saat 12 olmuş yatsak gari yarın zabah iş var bebeler bekler

yok kıs godes şimdi adetimin 3. günü ya aşılama ortalama 15. gün yapılıyo.yani 12 gün içebilcek yarın alırsak ilacı.12. gün sperm vercek ya azcık yükselse bari hareketlilik. bide burası aşılamyı 2 seansta yapıyomuş çatlatma iğnesinden sonra iki ayrı zamanda bi gün arayla

kafam karıştı tatlım ya haklısın ben niye böyle oldum ya. O demek canım nasıl 2 seasta yani. Çatlatma iğnesi vuracak sonra nasıl olcak.

kafam karıştı tatlım ya haklısın ben niye böyle oldum ya. O demek canım nasıl 2 seasta yani. Çatlatma iğnesi vuracak sonra nasıl olcak.

canım şöle olcakmış çatlatma iğnesini vurulunca mesela saatleri atıyorum 12 saat sonra bir aşılama sonra ondan da 24 saat sonra bi daha..yumurtlamayı kaçırmamak için.ve doktor dediki bizim burda böle yaptığımız için başarı yüzde 35lere çıkıyo

godes gütmediysen canım bu ilaç kolay bulunuyo mu

canım biz ilk başladığımızda çok zor bulduk eczaçıbaşını falan aradık. O aralar kimse bulmıyordu. Şimdi benim bir eczanem var orası getirtiyor bana. İyi bir yere gidersen sanırım sana getirtriler canım. Bilmiyorum heryerde varmı tatlım. Biraz pahalı bir ilaç olduğu için pek tercih edilmiyor sanırım o yüzdende eczaneler bulundurmuyor fazla.

canım şöle olcakmış çatlatma iğnesini vurulunca mesela saatleri atıyorum 12 saat sonra bir aşılama sonra ondan da 24 saat sonra bi daha..yumurtlamayı kaçırmamak için.ve doktor dediki bizim burda böle yaptığımız için başarı yüzde 35lere çıkıyo

heee anladım bir kere doktorda bana çift aşılamamı yapsak acaba demişti demekki bunu demiş. Ama sonra vazgeçmiştik. anladım canım sağol merak etmiştim.

ya ben sizin yazdıklarınızı çok geç görüyom sürekli sayfayı yenilememe rağmen

canım gittin galiba sorun var internetinde yada. Hadi yat istersen canım tutmiyim seni iyi geceleropuyorumnanaktan

gece kapanışı ben yapmıştım açılışıda ben yapim barim
GÜNAYDINNNNNNNNNNNNNNNNN

X