Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
napıyım canım sıkılıyodu bi kkb bakım dedm
aysadcı sana bıse sorcam
ben dr gıtıgımde 16 sında yumurtam catlamış 5 gün sonra karın ve bel agrısı oldu cok sıddetlıyıdi cok azda kahver rengı leke geldı 2 gün sürdü gecti acaba diyorum yerleşme kanamasımıdır ilk defa boyle bıse gordumde

aysad yaa suan agrı falan yok sadece gögüslerim de sızı var başka bişe yok 5 gün beliyim kan tahlılı yapcam aman beklemektense bıran once olumlu olumsuz bılıy dıye

öyle yapcam cuma niyetim tabi regl olmassam ne zaman niyet etsem regl oluyorum hıı bide dr sagda yumurtam var catlamıs dedıya yattıgım yerde sagıma anıden dönüş yaptıgım zaman kramp giriyo ne bılıyım valla anmaldım gııtı

aysad kımse yok kımbılır nereleerdeler sen ve ben bıtek bızı bugun yanlız bıraktılar

offffff ya su validemın mısafırlerı hıc eksık olmuyo gene bırılerı geldı banane kocam bıyere gıttı geldıgınde bıyere gıtcem hıc işim olmaz valla gıdıyım hoş geldın dıyım sonrea gorusuruz canım bebısı ıyı bak by

kızlar, 4 günlük bir gecikmeden sonra kırmızı misafirleririm gaaayet şiddetli bir ağrıyla bugün geldiler..kıvranıyorum...

kimseler yok..zaten benimde net başında durcak halim yok..dinleniyim görüşürüzz

kızlar, 4 günlük bir gecikmeden sonra kırmızı misafirleririm gaaayet şiddetli bir ağrıyla bugün geldiler..kıvranıyorum...

canım ok üzüldüm yaaaaa
Geçmiş olsun
keşke tahlilleri bi yenileseydin
Belki kimyasal bi gebelik geçirmişsindir
Belki düşük yapıyorsundur
Keşke bi drunla konuşsaydın

canım en azından kafan rahatlamıştır şimdi. Genede hep soru işareti vardı kafanda. Sürekli acaba hamile olabilirim sorusu geçde olsa negetif bir şekilde netleşti. En azından artık önüne bakar ona göre plann yaparsın canım. herşeyin hayırlısı olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…