Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
:) kahve güzeli oda. İzin verme kız o kadar gitmesine.

çocuğun başka bi eğlencesi yokki kısss :)) atlamış düldüle gitmiş bide şey yapıyo arabayı kilitliyo sona ağzıyla vik vik yapıyo sankii alarmı varmış gibi kendini avutuyor :)) çocuklar arabayı elleyincede alarm gibi ötüyoo canım kocam yaaaa kendi çapımızda eğleniyoz iştee:)) hihoyyyt

benim bu akşam çok uykum geldi kızlar.
ben kaçıyom sizi çok öptüm iyiki varsınız

benim bu akşam çok uykum geldi kızlar.
ben kaçıyom sizi çok öptüm iyiki varsınız

iyi geceler ablaaa benimde babik çay istedi çay yapım biraz hizmet edim kendine ii bak ablamm öptümmm
bu arada seninki uyku deeeell biliyom bennn hadi hadiii :eek:

çocuğun başka bi eğlencesi yokki kısss :)) atlamış düldüle gitmiş bide şey yapıyo arabayı kilitliyo sona ağzıyla vik vik yapıyo sankii alarmı varmış gibi kendini avutuyor :)) çocuklar arabayı elleyincede alarm gibi ötüyoo canım kocam yaaaa kendi çapımızda eğleniyoz iştee:)) hihoyyyt

sen yokken gitsinde sen varken gitmesin seni evde bıakıp.
Ne güzel işte kendisini eğlendirmesini biliyor. vik vik hee süpermiş kocan sende beter demekki şebeklik konusunda :roflol::roflol:

sen yokken gitsinde sen varken gitmesin seni evde bıakıp.
Ne güzel işte kendisini eğlendirmesini biliyor. vik vik hee süpermiş kocan sende beter demekki şebeklik konusunda :roflol::roflol:

valla öleyiz napalım ikimizde çocuğuz dahaaaaa vik vikkk sırnaşık şey sırnaşık şey sırnaşık şey

iyi geceler ablaaa benimde babik çay istedi çay yapım biraz hizmet edim kendine ii bak ablamm öptümmm
bu arada seninki uyku deeeell biliyom bennn hadi hadiii :eek:

çok şebeksin kız valla uykum geldi ben yatıcam kocammm taaaaaaa 2 de anca gelir.
Hani baban uyumuştu kız ne çayı

kız kocan kaç yaşında odamı ufak yoksa

yok 27 yaşında ama ruhu çocuk beni 17 yaşında alınca oda çocuklaştı benim gibi
bu arada babam kuran okuyordu annem uyuyordu demledim çayıda vercem şimdi bayanssulusmile

iklimmmmmm gözükmüyon ciğriimm iyi geceler öpüyorum kocaman canım opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

ayh perdon yaa kızlarrr tel çaldı bi geldim gitmişsinizz :KK43:((,
neyse iyi geceler allah rahatlık versinn

GÜNAYDINNNNNNNNNNN bayanssulusmile kimse yokkkkkkk bende anam uyanmadan kahvaltıyı hazırlayım baree :hulya:

offffff annem dün akşam 8 de bi yattı yatış o yatış hala uyuyor yaaa ne kadar yorulmuşşş çay içiyim bari kimsede yok:umursamaz:
aaaaaa mutluu gelmiş günaydınnnnnnn eyvahedigeldismile

slm kızlar anlaşılan herkez pazar keyfinde bense evde offffffff ya canım sıkılıyo siz yoksunuz nese size iyi eglenceler

X