Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
nan elf kaya resimleri gördünmü

gördüm nen kaçarmııı ama oynarken çekinmemişin aşkolsun buraya gelcediniz beni almaaa halayın başıda olsam kıçıda olsam farketmezdi girerdim halaya işte :icecream:

gördüm nen kaçarmııı ama oynarken çekinmemişin aşkolsun buraya gelcediniz beni almaaa halayın başıda olsam kıçıda olsam farketmezdi girerdim halaya işte :icecream:

oynarken de çekindik 3 tane vidio var ama bilgisayara atamadık yaa amma payduşka oynadım görme :sm_cool::sm_cool:
ahh yakın olsak bacımm boshayallersmileboshayallersmile

oynarken de çekindik 3 tane vidio var ama bilgisayara atamadık yaa amma payduşka oynadım görme :sm_cool::sm_cool:
ahh yakın olsak bacımm boshayallersmileboshayallersmile

oynamış kadar oldum bacım askeriniz güle güle gitsin güle güle gelsin inş. ben kaçıyom ii geceler canımmmmmmm mirmirmirmir

sen nasılsın godescim adetine ne kadar vardı senin yarın kontrolemi gidecektin

canım regli günüme daha var. 6 Haziran. Ama bugün öylesine bir kontrole gitmek istiyorum hemde iğnelerden dolayı aşırı uyarılmış yumurtalar vardı bakalım onlar geçtimi merak ediyorum. Birde kaç gündür ovulasyon testi yapıyorum hala 2. çizgiyi net olarak göremedim. DOktora birde onu sorucam bakim bu ay yumurtlamamışmıyım...

naber kısss nassın facede resimlerine bakıyodum bende:)) :asigim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…