Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
iklim bu kadar olurrr yani gercekten kızım sen benim kardeşim falanmısın bende böle düşünüyom bazen diyorum bi yanlış yapsada boşasam ozman bebek neyinde düşünmem sırnaşık şey

ne bilim be canım çaresizlikten heralde
şimdi kaynanam aradı nerdeymiş niye geç kaldı aramadınmı diye dedim aramadım karı bozuldu sonra aradım az önce geliyom dedi işleri uzamış gelsinde anlaşılır ama onun facesini açtım iş arkadaşları facede CADIARZU

senin rahim filmi sonucun nasil cikti cnm? kanallarin acik miymis?

evet bi sorun yok zaten açık olmasa aşılama yapmayacaktı ben istemedim rahim filmini oda bunu çekmezsem asla aşılama yapmam demişti doktorum CADIARZU

ne bilim be canım çaresizlikten heralde
şimdi kaynanam aradı nerdeymiş niye geç kaldı aramadınmı diye dedim aramadım karı bozuldu sonra aradım az önce geliyom dedi işleri uzamış gelsinde anlaşılır ama onun facesini açtım iş arkadaşları facede CADIARZU

yaaaaa gelince sorarsın hesaba çek bi bakim :mymeka:
aklıma ne geldi biliyonmu rabbim töbe haşaa hiçbi duamızı kabul etmez tuta tuta şu en son dediklerimiz tutar töbe yaaaa:bbo:

ben dr. um rahim filmi hastaya eziyetli diye istememisti 2 kere asilama yapti, tutmayinca ben kendim istedim, iyikide istemisim bak hem sol kanalim tikaliymis o acildi hem de rahimde duzensizlik cikti

benim univ. den bi kizarkadasimin da rahim filminde rahmi ters cikmis, o da histeroskopi ameliyati olmustu sonrasinda da mikroenjeksiyon simdi 2 yasinda oglu var

ben dr. um rahim filmi hastaya eziyetli diye istememisti 2 kere asilama yapti, tutmayinca ben kendim istedim, iyikide istemisim bak hem sol kanalim tikaliymis o acildi hem de rahimde duzensizlik cikti

aslında hiçbi dr film olmadan aşılama yapmamalı :eek:lmaz:

yaaaaa gelince sorarsın hesaba çek bi bakim :mymeka:
aklıma ne geldi biliyonmu rabbim töbe haşaa hiçbi duamızı kabul etmez tuta tuta şu en son dediklerimiz tutar töbe yaaaa:bbo:

aslında öğrenmesi çoook kolay arkadaşlarına sorarım hemen beço gelmedi haberiniz varmı diye çıkar ortaya
bencede tuta tuta bu tutar yasakkelime

benim çıkmam lazım kocaammmm geliyor sofrayı hazırlayım hemide aşkı memnuniyete bakimm aklinialirimsmile

benim çok moralim bozuk bugün mal oldum resmen..adet olmadım daha ...ama başka bi labaratuvara test yaptırdım 0.289 çıktı..şaka gibi ...deli olcem...

ya hiç şahit oldunuz mu 16 dan 0.289 a düşmesine....şaka gibi....ya ilki hatalıydı yada ikincisi anlamadımm..morallerim zıfırın altında

aren dostum sen naptın..iyiki yaptırmadın testi varya ben pişmn oldum daha kötü işkence oldu bana

canım öğlen arasında yaptırdım. aradılar negatif. tahmin ediyordum ama çok üzüldüm yinede. işyerinde kimsede bilmediği için aşılama yaptırdığımı kendimi eve zor attım. aynı şekilde evdede kimse bilmiyor. çünkü iş nedeni ile adanada annemlerdeyim. banyo yapma bahanesiyle banyoya girdim ağladım durudum.

telefonda verdiler sonucu sayısal değer almadım. c.tesi gidip alacağım sonucu. alsam ne olur gerçi negatifte merak ettim yine de.

benim çok moralim bozuk bugün mal oldum resmen..adet olmadım daha ...ama başka bi labaratuvara test yaptırdım 0.289 çıktı..şaka gibi ...deli olcem...

ay canımmm bütün gün seni merak ettim ne yaptı acaba diye. AMa yazdığını okuyunca üzüldüm gerçektende. Ama test yaptırdığın yerlere kesinlikle güveniyorsan hamilelik başlamış ve son bulmuş olabilir diyecem ama. Senin kanaman yok. Biliyorsun benimde 10,43 çıkmıştı 2 gün sonra 4 düşmüşttü. AMa benim kanam vardı. Doktor senin hamilleik başlamış ama kanamanla son bulmuş dedi.
Sende öyle birşey olmuş olsa kanaman olurdu.
O zaman tek seçenek kalıyor test yaptırdığın 2 yerden birisi yanlış bakmış.

X