Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
ilk benim işim olmadı cnm sonra patır patır döküldü gerisi ve ben kimin hangi sırada olduğunun bile farkında değilim bakmadan sıraladım yani çok önemlimi sence bilmiyorumkismile

kızzz maytap geçiyom senlee ne önemi var allah aşkına yaa canımsınnn Şeniz

alooo iklim sen yaşıyonmu kısss iyice duygusuzlaştın farkındamsın hiçbişi bi tarafına takma ii hoşta bu kaaaa daa değil lennn kendine gell genişşşşş kötükedihüso

bilmem sanki yaşamıyo gibiyim emme sanırım öldüm ben mafoldumben
başkası olsa 40 kere arardı 35 dk oldu hala aramadım kocikimi :bbo:

bilmem sanki yaşamıyo gibiyim emme sanırım öldüm ben mafoldumben
başkası olsa 40 kere arardı 35 dk oldu hala aramadım kocikimi :bbo:

farkındayım arkadaşım ama sirkelen bee bişilere üzülmekte güsel gercekten. bak ben gecen yıl böle değildim hayattan bıkmışım varmıyım yokmuyum bende bilmiyordum neden biliyonmu çünkü hiçbir beklentim yoktu bebek işini sonsuza kadar kapatmıştım adet oluyordum ağlamıyordum biliyorum nasılsa olmucak diyordum ama öle sersem gibi oldum ölü gibiydim yaşadığımı anlamıyordum şimid uğraştım bekledimde ne oldu sanki olmadı yine ama en azındanyaşadığımın farkındayım üzülsemde sevinsemde bi beklenti umut içimden sönmüyor
onu söndürmemek gerek :teselli:

farkındayım arkadaşım ama sirkelen bee bişilere üzülmekte güsel gercekten. bak ben gecen yıl böle değildim hayattan bıkmışım varmıyım yokmuyum bende bilmiyordum neden biliyonmu çünkü hiçbir beklentim yoktu bebek işini sonsuza kadar kapatmıştım adet oluyordum ağlamıyordum biliyorum nasılsa olmucak diyordum ama öle sersem gibi oldum ölü gibiydim yaşadığımı anlamıyordum şimid uğraştım bekledimde ne oldu sanki olmadı yine ama en azındanyaşadığımın farkındayım üzülsemde sevinsemde bi beklenti umut içimden sönmüyor
onu söndürmemek gerek :teselli:

evett cnm ben iiyice umutsuzluğa büründüm sanırım tedavi olurken gayet neşeli olabiliyorum ama olmasken yani şimdi mesela tıpkı ölü gibiyim hiç bişey umrumda değil bak 42 dk oldu hala aramadım eşimi o bile zor geliiyo ne bilim içimden gelmiyo hiç bişey ruh gibiyim ya mafoldumben
olmassa olmasın bebekte değilimde ne bilim neşesiz mutsuzum mafoldumben

aslında bizlerin özelliklede benim sanırım iyi bir psikoloğa gitmem lazım

evett cnm ben iiyice umutsuzluğa büründüm sanırım tedavi olurken gayet neşeli olabiliyorum ama olmasken yani şimdi mesela tıpkı ölü gibiyim hiç bişey umrumda değil bak 42 dk oldu hala aramadım eşimi o bile zor geliiyo ne bilim içimden gelmiyo hiç bişey ruh gibiyim ya mafoldumben
olmassa olmasın bebekte değilimde ne bilim neşesiz mutsuzum mafoldumben

bunu farkettim bende sanki buraya bile zor giriyorsun tat vermiyor sadece bu deil hiçbişi tat vermiyor dimi yaşadım bende haklısın sana söyleyecek sözüm yok bebek falan deil diyorsun derdim ama sanırım senin başka sorunlarında yok bence bunun üstünü kapattın ya ondan olabilirmi ne biliyim işte yardımcı olmak istiyorum gercekten seni çok seviyorum kırılmanı istemem canım hayattan tat almayıncada yaşamanın ne anlamı varki
eski ıKLıM geri dönnnnnnnnnnn geri dönnn ne olur geri dönnnnn

bunu farkettim bende sanki buraya bile zor giriyorsun tat vermiyor sadece bu deil hiçbişi tat vermiyor dimi yaşadım bende haklısın sana söyleyecek sözüm yok bebek falan deil diyorsun derdim ama sanırım senin başka sorunlarında yok bence bunun üstünü kapattın ya ondan olabilirmi ne biliyim işte yardımcı olmak istiyorum gercekten seni çok seviyorum kırılmanı istemem canım hayattan tat almayıncada yaşamanın ne anlamı varki
eski İKLİM geri dönnnnnnnnnnn geri dönnn ne olur geri dönnnnn

başka sorunum yok cnm ailevi falan..
bende bi huy var istediğim bişey olmassa hiç üstüne gitmem ısrarı sevmiyorum ama biliyorumki bebek istiyorum ama ısrarda etmiyorum her geçen gün koyuyo içime biliyorum ama onun boşluğuda dolmuyo ve ben yine mutsuzum istiyorumki kendi gelsin gurur yapıyorum sanırım ..
evet tat vermiyor pek sizleri görmek okumak daha zevkli ama kırılırsınız diyede korkuyorum aslında niye girmiyo diye am asizle ilgiside yok sadece size değil herkeze karşı ilgisizim bak 54 dk oldu eşimi halaa aramadım

keşke şu an beni aldatıyo ola ve ben de öğrenip boşansak ve bebek olayını tamamen unutsam nası fikir kaydirigubbakcemile3

başka sorunum yok cnm ailevi falan..
bende bi huy var istediğim bişey olmassa hiç üstüne gitmem ısrarı sevmiyorum ama biliyorumki bebek istiyorum ama ısrarda etmiyorum her geçen gün koyuyo içime biliyorum ama onun boşluğuda dolmuyo ve ben yine mutsuzum istiyorumki kendi gelsin gurur yapıyorum sanırım ..
evet tat vermiyor pek sizleri görmek okumak daha zevkli ama kırılırsınız diyede korkuyorum aslında niye girmiyo diye am asizle ilgiside yok sadece size değil herkeze karşı ilgisizim bak 54 dk oldu eşimi halaa aramadım

canım eşini ararmısın 1 saat oldu kızımmm hadii onlardan başka kimimiz var bizim ohaoldumsmile

Merhem tutmaz öyle yaralarım var ki! ...Konuşamıyorum…ıçime atıp susuyorum.Kurşun geçmez şartlanmış beyinlere söz geçiremiyorum.Sayfalarca susuyorum.Kelimelerimin dinlenmeye en çok muhtaç olduğu anlarda,Beni anlayacak bana derman olacak birini aradığımda,O çok (boş) konuşanlar kaçıyor..

bugun tansiyonum ve sekerim dustu ofiste, 10 6 tansiyon tokluk sekerim de 76 cikti, erken geldim eve, dun durmustu kanamam ama bugun tekrar basladi:KK43: bu ne bicim rahim filmi yaaaa! sali gunu cekilmisti oglen 12.30da..... bugun birlikte olmayi planliyodum esimle ben de :KK43:(((( bugun 10. gunum cunki

keşke şu an beni aldatıyo ola ve ben de öğrenip boşansak ve bebek olayını tamamen unutsam nası fikir kaydirigubbakcemile3

iklim bu kadar olurrr yani gercekten kızım sen benim kardeşim falanmısın bende böle düşünüyom bazen diyorum bi yanlış yapsada boşasam ozman bebek neyinde düşünmem sırnaşık şey

Merhem tutmaz öyle yaralarım var ki! ...Konuşamıyorum…İçime atıp susuyorum.Kurşun geçmez şartlanmış beyinlere söz geçiremiyorum.Sayfalarca susuyorum.Kelimelerimin dinlenmeye en çok muhtaç olduğu anlarda,Beni anlayacak bana derman olacak birini aradığımda,O çok (boş) konuşanlar kaçıyor..

mafoldumben canımmm benimm

crs gunu dr. umla randevumuz var ama ben anesteziden ayilinca ayak ustu histeroskopi ameliyati olmam gerektigini soyledi mikroenjeksiyondan evvel :KK43:((( rahim yapimda duzensizlik varmis, bir de sol kanala baski uygulamak zorunda kalmis acmak icin, bosu bosuna 2 kere asilama oldum....

bugun tansiyonum ve sekerim dustu ofiste, 10 6 tansiyon tokluk sekerim de 76 cikti, erken geldim eve, dun durmustu kanamam ama bugun tekrar basladi:KK43: bu ne bicim rahim filmi yaaaa! sali gunu cekilmisti oglen 12.30da..... bugun birlikte olmayi planliyodum esimle ben de :KK43:(((( bugun 10. gunum cunki

valla hiçbir fikrim yokki canım bee ben narkozsuz yaptırdım kanamam falanda olmadı zaten birkaç gün içindede aşılama yaptırmıştım neden kanaman çoğaldı gercekten bi fikrim yok normalde olmaması lazım ama
istersen dr ara bi sor ilaç falan verir

valla hiçbir fikrim yokki canım bee ben narkozsuz yaptırdım kanamam falanda olmadı zaten birkaç gün içindede aşılama yaptırmıştım neden kanaman çoğaldı gercekten bi fikrim yok normalde olmaması lazım ama
istersen dr ara bi sor ilaç falan verir

senin rahim filmi sonucun nasil cikti cnm? kanallarin acik miymis?

X