Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
kızlar yaa benim niye karnım agrıyo dun akşam cok agrıdı gene başladı reglme daha 12 gün var yumurtam catlayalı 5 gün oldu yumurta tutunca rahime yerleşirken agrı olurmuş bende olemı oluyo kkb baktım cogu gebe kalanlar rahime yerlekşirken sancı olurmus yumurtan sag tarafta catlamıltı sag tarafım agrıyo pskljik olama hic dinlemıyom bile ayaga kalkınca başlıyo nedendır ssiz cep yazın yemegı tatmlaıyım

canım çok erken ya daha düşünüp hem heyecan hemde sinir yapma kendine az daha bekle canım

ALLAHIM beni yanlız başıma bırakma çünkü sen varislerin en hayırlısısın
ey RABBİM bana senin katından lutüf ve kerametinle tertemiz ALLAH ALLAH
diyecek evlat ihsan eyle muhakkak sen duaları işiten ve görensin amin
.............................................................................................................................
:nazar: :nazar: ay ay BUNLARDA HAMİLELERİMİZZ ALLAHIM NAZARDAN KORUSUN :nazar::nazar:
.
.
1.denizim16 :CüvCüv: adetim bitsin dr gidiyim derken hamile olduğunu öğrendi :teytey: ..sat..24 nisan
2.aysad :CüvCüv: sat 6 nisan, aşılama 19 da oldu ve hamilee :teytey::teytey: :teytey:
3.banusu :CüvCüv: sat 14 nisan, 25 nisanda aşılama yaptırdı vee hamilee :teytey::teytey:
4.anira01 :CüvCüv: sat 14 mayıs, 28 nisanda aşılama oldu :teytey::teytey::teytey:
5.ozlenen2010 :CüvCüv: sat 25 mayıs ,6 mayısta aşılama yaptırdı :teytey::teytey::teytey:
.........................................NİSAN AYININ AŞILAMA LİSTESİ......................................

AŞILAMA YAPTIRMIŞ VE O GÜZEL GÜNÜ MERAKLA BEKLEYENLER
.
.
1. hayalbaz :ecrin_bebek: sat 20 mayıs aşılama 07.05.2010
2.sinem25 :ecrin_bebek: yumurta takibiyle deniyor 1 haziran test günü
3.35deniz :ecrin_bebek: sat 27 nisan aşılama 08.05.2010
4.yavruceylan1 :ecrin_bebek: sat.26 Mayıs aşılama 10.05.2010

.
opuyorumnanaktan
.
.
NİSAN AYINDA BAŞARISIZ OLANLAR :teselli:
1.iklim
2.fatıma zehra
3.ankara_06
4.bahar_81
5.zeynoperi
6.alaiye
7.SMGE
8.elfkaya
9.haticet
10.cicvir41
12.sultanpendik
13.godes
14.ahukush
15.gulucum81
16.mus26
17.Zeyno_81
18.smsimay
19.neyzen_
20.darling82
21.aren

:çok üzgünüm: opuyorumnanaktan
İSMİ OLMAYAN YADA DÜZELTTİRMEK İSTEYEN BİLDİRSİN KIZLAR...
opuyorumnanaktan

:eek:

08.ELıFKAYA BAŞARISIZZZ mafoldumben üüüüüğğğğüüğğğğ üğğğğ

ben liste yapmayı düşünmüyordum ama arkadaşlar rica etmişti yaptım böyle daha iyi ne olup bittiğini görüyoruz

baaneeee işte baaaneee bana başarısızlık koymuyo hani ben hamile kalsaydım beni alangirli yazcaktın böle cafcaflı başarısız oluncada bi güzellik yapsanyaa 08 olmusum ben belki 8 i sevmiyomm ala ala yaaa hiç sormuyon seni kaça yazayım en başamı yazayım kaç numeroyu seviyon diye :umursamaz:

naniknanik

baaneeee işte baaaneee bana başarısızlık koymuyo hani ben hamile kalsaydım beni alangirli yazcaktın böle cafcaflı başarısız oluncada bi güzellik yapsanyaa 08 olmusum ben belki 8 i sevmiyomm ala ala yaaa hiç sormuyon seni kaça yazayım en başamı yazayım kaç numeroyu seviyon diye :umursamaz:

naniknanik

sen söyle canım nere istiyon lülülülülülü

nerdesin diye aramak bile gelmiyo içimden ne geniş oldum ben yaaaaaaaaaaa akannehir

alooo iklim sen yaşıyonmu kısss iyice duygusuzlaştın farkındamsın hiçbişi bi tarafına takma ii hoşta bu kaaaa daa değil lennn kendine gell genişşşşş kötükedihüso

hıhhh :umursamaz: geçti artık istemiyomm karı kendini an başa koymuş bizi fırlatıp atmış başarısızda olsak bi gururumuz var hee ooğaa göree :dilcikar:

ilk benim işim olmadı cnm sonra patır patır döküldü gerisi ve ben kimin hangi sırada olduğunun bile farkında değilim bakmadan sıraladım yani çok önemlimi sence bilmiyorumkismile

X