Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
arencim çok kötü bir durum evet. Heleki kimse bilmiyorsa çok zor oluyor. Bende işyerinde öğrendiğimde ne yapacağımı şaşrımıştım ağlamak istedim ama kimse bilmediği için ağlayamadım hep içime attım. Ama sonra ofisten çıkınca saatlerce eve gidene kadar ağladım. AMa sonra çok çabuk atlattım.
Aslında olayı çok fazla dramatikleştiren çok çıkılmaz hale sokan bizleriz, düşüncelerimiz. Sanki ölümcül bir olaymış gibi davranıyoruz. ısyan ediyoruz.
Aslında çok kolayda atlatabiliriz bu olumsuz sonucu. ıstedikten sonra. Herşey bizim elimizde. Evet bu ay olmadı ama hiç olmayacak anlamına gelmiyor. Ama bizler herşeyi o kadar derin yaşıyoruz kendimizi o kadar çok kaptırıyoruzki hayatımızı zehir ediyoruz.
Biraz daha serin kanlı olursak ve ne kadar çok inanırsak birgün hamile kalacağımıza hiç sorun kalmayacak.
Evet yaran çok taze daha ama lütfen içinde oyuncu olduğumuz sahneye biraz da seyirci gibi dışardan bakmaya çalışalım. O zaman daha kolay olur bazı şeyleri atlatmamız...

canım lütfen yapma böyle yaa. Kendini dahada çıkmaza sokma. Olacak elbet olacak. Şöyle düşün belkide hamilesin ilk yaptırdığın yerin sonucu doğru belki ikinci yer yanlış ölçü nerden biliyorsun

ktüyüm ama aşırı kötü değilim merak etme.benim de ümidim o yönde ama pek de sanmıyorum.artık önümüzdeki maçlara bakcazzz

ktüyüm ama aşırı kötü değilim merak etme.benim de ümidim o yönde ama pek de sanmıyorum.artık önümüzdeki maçlara bakcazzz

sevindim çok kötü olmamana canım. Evet hem günler çuvalamı girdi değilmi önümüzde up uzun bir zaman var.
Yılmak yok acısıyla tatlısıyla yola devam.......

Ya kızlar test sonuçlarına çok da güvenmemek gerekiyor
ama yine de çok üzüldüm ve çok iyiiii anlıyorum siziiii

rane ve hayalbaz öğretmenime çok üzüldüüüm
Ama Rabbim büyük
hiiiiç belli olmaz
Ben kendisi 36 yaşında, en küçüğü14 yaşında iki çocuğu olup da tüpü kapalı olduğu halde hamile kalan bir kadın biliyoruuum

off o isteksizlik bende hep ama hep varrrrr. hani gitmiyin diyorum evdede asla duramıyoryn. Duvarlar üstüme üstüme geliyorr

Öyleeee işsiz de olmuyooo
Ama bu sene nedense gitmiyo artık
Senenin başında da böyleydiiii
benim şöyle evde sıkılmaya ihtiyacım var yaa

rane ve hayalbaz öğretmenime çok üzüldüüüm
Ama Rabbim büyük
hiiiiç belli olmaz
Ben kendisi 36 yaşında, en küçüğü14 yaşında iki çocuğu olup da tüpü kapalı olduğu halde hamile kalan bir kadın biliyoruuum

evet canım üzücü ama yapacak bişey yok. Başa gelen çekiliyor malesef. senin dediğin gibi bir sürü kişi var canım. Tamamen kısmet işi. Kısmette varsa olur yoksa ne yaparsan yap olmaz.
Umarım hepimiz en kısa zamanda çocuk sahibi olabiliriz.

evet canım üzücü ama yapacak bişey yok. Başa gelen çekiliyor malesef. senin dediğin gibi bir sürü kişi var canım. Tamamen kısmet işi. Kısmette varsa olur yoksa ne yaparsan yap olmaz.
Umarım hepimiz en kısa zamanda çocuk sahibi olabiliriz.

Amiiin canım
nedense bu ay çok sabırlıyım
Aşılamanın 10. günü de bitiyor bu gün
Bakalım biz yine kırmızı kart görüp oyun dışı kalacak mıyız???

Amiiin canım
nedense bu ay çok sabırlıyım
Aşılamanın 10. günü de bitiyor bu gün
Bakalım biz yine kırmızı kart görüp oyun dışı kalacak mıyız???

aslında yarın falan kanda baktırsan çıkar. Adet zamanın ne zaman. Bekleyecekmisin yoksa 15 gün oluncamı test yapacaksın.
İnşallahh kırmzı kart yemezsin

yaza az kaldı ne güzel uzun bir tatil sürecine giriceksiniz biraz daha sabırr.

Var yaaa
Bi gelse de evde sıkılsam diyorum
daha tatile 2 ay vaaar
Biz temmuzun 1'inde tatil olup eylülün 1'inde başlıyoz
ama kafa da kalmıyor tatile kadar
hele ki verdiğini geri alma derdinde olan biriysen

Var yaaa
Bi gelse de evde sıkılsam diyorum
daha tatile 2 ay vaaar
Biz temmuzun 1'inde tatil olup eylülün 1'inde başlıyoz
ama kafa da kalmıyor tatile kadar
hele ki verdiğini geri alma derdinde olan biriysen

of canım az kaldı ya sonunda böyle bir tatili olduğunu bilip beklemekde çok güzel olsa gerek. 2 ay tatilde hiç fane sayılmaz herhalde dime

aslında yarın falan kanda baktırsan çıkar. Adet zamanın ne zaman. Bekleyecekmisin yoksa 15 gün oluncamı test yapacaksın.
İnşallahh kırmzı kart yemezsin

Bekleyeceğim canım inatla
Bundan öncekilerde hep erkenci davrandım
hele ki sonuncu klomende ama bu sefer bekleyeceğim
Sonra çok yıkılıyorum
Toplanması zor oluyor
Mayısın 26 s 27 si adet tarihim bakalım ne olacak
Üstelik var ya hiç bi belirti de yok

Bekleyeceğim canım inatla
Bundan öncekilerde hep erkenci davrandım
hele ki sonuncu klomende ama bu sefer bekleyeceğim
Sonra çok yıkılıyorum
Toplanması zor oluyor
Mayısın 26 s 27 si adet tarihim bakalım ne olacak
Üstelik var ya hiç bi belirti de yok

ya belirtilere hiç takılma canım. Ama böyle bekelemk daha zor değilmi peki sonucu hemen öğrenmek bana daha iyi bir kararmış gibi geliyor. yoksa hergün bir sürü şey düşünüp acabalarla dolu sorular sormak insanı daha çok yıpratıyor bence.

of canım az kaldı ya sonunda böyle bir tatili olduğunu bilip beklemekde çok güzel olsa gerek. 2 ay tatilde hiç fane sayılmaz herhalde dime

Aslında çok iyi bir tatil süresi
kocamaaan iki ay
ama işte öncesinde kafan kocaman olmuş oluyor
neyse bunu atlatana kadar bir hafta geçiyor
Sonra işte çalışıpta evle ilgilenemediğin ve aldığın kadınlar da doğru düzgün temizlemediği için evini başlıyon temizlemeyeeee
yice yağlıyon ballıyon
bir senenin kiri
Yok halı yok perdee yok mutfak.....
bu da yaklaşık 15 gün sürüyor (benim için)
sonra hazır temizlediğin eve sene içerisinde alamadığın eş dost arkadaş akraba tıkıştıryooon
Bu da epey sürüyooo
Sonra eşin iznini ayarlıyo
bir hafta on gün kadar
Bi tatil yapıyosun
Dönünce tatilin kirlileri temizliği felan
Son bir hafta da
Yazlık bi şeyler yapıp dolaba atıyosun canım
İşte bu kadaaar
Dolu dolu sekiz hafta

X