Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
canım öğlen arasında yaptırdım. aradılar negatif. tahmin ediyordum ama çok üzüldüm yinede. işyerinde kimsede bilmediği için aşılama yaptırdığımı kendimi eve zor attım. aynı şekilde evdede kimse bilmiyor. çünkü iş nedeni ile adanada annemlerdeyim. banyo yapma bahanesiyle banyoya girdim ağladım durudum.

ya keşke sayısal değer sorsaydın.tek pozitif negatif yanlış çıkıyo

bugun tansiyonum ve sekerim dustu ofiste, 10 6 tansiyon tokluk sekerim de 76 cikti, erken geldim eve, dun durmustu kanamam ama bugun tekrar basladi:KK43: bu ne bicim rahim filmi yaaaa! sali gunu cekilmisti oglen 12.30da..... bugun birlikte olmayi planliyodum esimle ben de :KK43:(((( bugun 10. gunum cunki

canım çok geçmiş olsun. Ama bir rahim filminin bu kadar etkisini hala göstermesi bana çok normalmiş gibi gelmedi. Kanamanın geçip yeniden başlaması. DOktoru aramanı tavsiye ederim...

ya keşke sayısal değer sorsaydın.tek pozitif negatif yanlış çıkıyo

bana bekle dediler sonuç için ben bekleyemem deyince biz sizi ararız dediler. neyse onlar aramadan ben aradım. sekreter çok yoğun bilgisayara bakamıyoruz hemşireler sizi arayacak dedi. bir yarım saat sonra aradılar negatif diye sordum değer kaç diye. ona nagatif olduğunu söylemişler. yoğunlarmış. bende zaten negatifi duyunca tamam dedim. c.tesi gidip alırım.

ay canımmm bütün gün seni merak ettim ne yaptı acaba diye. AMa yazdığını okuyunca üzüldüm gerçektende. Ama test yaptırdığın yerlere kesinlikle güveniyorsan hamilelik başlamış ve son bulmuş olabilir diyecem ama. Senin kanaman yok. Biliyorsun benimde 10,43 çıkmıştı 2 gün sonra 4 düşmüşttü. AMa benim kanam vardı. Doktor senin hamilleik başlamış ama kanamanla son bulmuş dedi.
Sende öyle birşey olmuş olsa kanaman olurdu.
O zaman tek seçenek kalıyor test yaptırdığın 2 yerden birisi yanlış bakmış.

valla anlamadım canım mal oldum yaaa...düşermi bu kadar bilmiyorum anlamadım heralde ilk baktırdığım yanlıştı orası daha uyduruktu çünkü ama bilemiyorum kağıdı görünce mors oldum dumur oldum resmen mesela senin kanamayla 10dan 4e düşmüş kanama yok bişi yok nası 16 dan 0.289 oluyo anlamadım gerçektenn

valla anlamadım canım mal oldum yaaa...düşermi bu kadar bilmiyorum anlamadım heralde ilk baktırdığım yanlıştı orası daha uyduruktu çünkü ama bilemiyorum kağıdı görünce mors oldum dumur oldum resmen mesela senin kanamayla 10dan 4e düşmüş kanama yok bişi yok nası 16 dan 0.289 oluyo anlamadım gerçektenn

canım o zaman ilk yaptırdığın yer yalnış bakmış olabilir. :KK43:(((
Herşeyin hayırlısı

hayalbaz senin son adet tarihin neydi. ve kaç günde bir oluyordun.

canım ben 28 günde oluyorum son iki aydır 27 günde oluyodum bugün 28.günüm kanama yok kahverengi akıntım olur normalde adet olcam gün o da yok. 3 gündür adet olcakmışım gibi karnım ağrıyo sürekli ama gelmio anlamadım bu işten ben bi halt

canım ben 28 günde oluyorum son iki aydır 27 günde oluyodum bugün 28.günüm kanama yok kahverengi akıntım olur normalde adet olcam gün o da yok. 3 gündür adet olcakmışım gibi karnım ağrıyo sürekli ama gelmio anlamadım bu işten ben bi halt

bende 28 günde bir olrum ama arada 27 günde bir oluyorum. benimde adet olacağım gün genelde öğlenleri kahverengi akıntım başlar akşama kadar normale dönerç p.tesinden beride adet olakmışım gibi sancım var. özellikle bugün kasıkalrımda ağrıyor. ama tık yok. aksine kuruyum akıntım falanda yok. acaba bu jel mi geciktirdi diyorum. anlamadım yani.

çok kötüyümmmmmmmmmmm. eşimle konuşamadım bile sadece mesaj attım söyledim. ben seni ararım iyi hissedince dedim. onu sesini duysam dahada kötü olurum. iyikide sizler varsınız evdekilerle konuşamıyorum bilmedikelri için. arkadaşlarımdan kimse bilmiyor. eşimlede daha çok üzülürüm diye konuşamıyorum. szilerle burada biraz rahatladım.

yaavvvv bu nası iş valla oy oy oy...Ah aren anlıyorum seni kimseye belli edemiyosun fena...canım yaa

X