Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
biz iyyiz asıl sen nasılsın hamiş annecik=)aysadcım benim eşimin hareket problemi varda 2 kere klomen ve çatlatma iğnesiyle aşılama olmuştum sence üçüncüye tüpbebeğemi geçiyim yoksa iğneli aşılamayla .yümü deneyim çok kararsızım ben yaaa sen neyle yaptırmıştın kaçıncı aşılamandı bitanesi.

cnm seni etkilemek sitemem ama ben 2 kere basarisiz asilamadan sonra tup e gecmeye karar verdim, 3 hafta sora basliyoruz

kızlarrrr sizce napmalıyım yaş 24 2 kere klomen +iğneyle aşılama oldum 3.yü iğneli aşılamayla devammı ediyim yoksa boşu boşuna iğneyle kendimi harap etmeden direk tüpbebeğemi geçeyim görüşlerinizi yazarsanız sevinirimmm..bilmiyorumkismile

canım eğer seni maddi yönden sıkıntıya sokmayacaksa bence aşılama için uğraşma ve tüp bebeğe geç. Ben 3 kere aşılama yaptırdım ve olmadı şimdi tüp bebeğe geçiyorum.

tamam işte haftaya peşembe ya da cuma yaptır
yalnız tüp için bi görüş istersen canım
Protokolüne karar verin
uzun mu olacak kısa mı diye
Şayet dr uzun isterse bir ay daha beklemek zorunda kalırsın
Kısa protokolde adetin 2. günü başlanıyor yumurta geliştirici iğnelere
ama uzun protokolde ise adetin. 21. günü başlanıyor iğnelere yumurta baskılamak için
daha sonra adet oluyorsun sonrada yumurta geliştirici iğnelere başlanıyor
o yüzden bir ay daha kaybetme
en azından git görüş ve karar verin
godescim ben kaçıyorum
eşim kızmaya başladı artık
İYİ GECELER SANA
bak sakın bozma moraliniiiii

ya canım dün sabah tüp bebek için görüşmeye gittim. Fakat uzun veya kısa protokol diye bişeyden bahsetmedi. Ben bir sürü şey söyledim. rahim kalınlığı ile iligi varsa sorun şimdiden ilaç falan kullanım diye.. Oda şimdi yapılacak bişey yok reglinin 3. günü gel dedi. Ne bilim doktorun yönlendirmesi gerekmiyormu. Zaten çok acele ediyorum diye kızdıda bana. Daha 1 senen dolmadan zaten 3 kere aşılama yaptırmışsın dedi. Senin stresten olmuyordur falan zaten moralimi bozdu. :KK43:(

tamam işte o tahlilde
Fsh yumurta rezervi
Lh yumurtayı çatlatma hormaonu
E'2 veya östrojen kadınlık hormonu
Prolaktin süt hormonuve progestron yumurta oluşumunu gösteren hormonlara bakmıştır
adetin ikinci yada üçüncü günü bakılır
genel tanı için
ama klomen kullanıldıktan sonra veya normal takipte yumurtanın çatlayıp çatlamadığını, yumurtanın kalitesini progestron gösterir ve 21. gün bakılır
Benim 3 klomen de Bir de rahim filmi çakildiğim ilaçsız geçen her ay da istedi drum
Şimdi aşılamada istedi

Hatta bu belli bir sayının üstünde ise 25 'in üstü gibi
Drlar bunu gebeik ihtimali üstünde dururlar

O yüzden soruyorum
kimin kaç çıktı diye??
Canım ben 4 ay Klomen kullandım. Her ay adetin 21. günü bakıldı benim Progesteron değerime ve sonuç 38 ve 42 civarındaydı. Sadece Aşılama yapıldığında bakılmadı. Doktor senin Progesteronun zaten hep yüksek gerek yok demişti..

gunaydiin kizlar,

cok acim yaaaa, narkoz derdi olmasaydi coktan neler neler yemistim.....
12. 30 a daha cok var offff, hepinizi cok seviyorum, eve gelir gelmez yazicam herseyi :)

gunaydiin kizlar,

cok acim yaaaa, narkoz derdi olmasaydi coktan neler neler yemistim.....
12. 30 a daha cok var offff, hepinizi cok seviyorum, eve gelir gelmez yazicam herseyi :)

az kaldı canım ya biraz daha sabret birazdan yola çıkarsın falan zaman geçer hemen. İşallah sonucun temiz çıkar ve bu ay hamile kalırsın.

Canım ben 4 ay Klomen kullandım. Her ay adetin 21. günü bakıldı benim Progesteron değerime ve sonuç 38 ve 42 civarındaydı. Sadece Aşılama yapıldığında bakılmadı. Doktor senin Progesteronun zaten hep yüksek gerek yok demişti..

maaşaallah güzel çıkmış sonuçlar
bende de yüksek çıkıyordu ama netice yok
işin hatice kısmı var ama netice kısmı yok

bu arada günaydın kıslar
Bi saat boşluğum vardı okulda
size bakayım dedim
inşaallah hamiş haberi alırız bu gün

X