Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
canım bir sorun yok görünüyor yumurtlamda sorun yok eşimin sperm sayısı ve hızıda iyi hormon testide iyi. Ama tek senin dediğin progesterona bakılmadı. onun dışında sorun yok. 8-9 aydır olmuyor bende beklememek için tüp bebeğe geçiyorum

Biz de onuncu ayda tedaviye başladık
2 kere klomen kullandım olmadı
Dr rahim filmi istedi (aslında o istemedi ben bastırdım bi anlamı yok diye)
tüpler temiz çıktı
Kendin gebe kalabilirsin dedi
o ayı boş geçtik çünkü vücuda radyasyon giriyor
daha sonra tekrar klomen denedik yine olmadı
Bu ay da işte aşılama yapıldı
Dra kalsa bi aşılama daha yapmak istiyor
bu sefer gonodotropinlerle
yani iğnelerle
ama ben ilaç hakkımı bu şekilde öldürmek istemiyorum
O yüzden tüp istiyorum

Senin aşılamalar ne ile yapıldı
İğne mi klomen mi??

Biz de onuncu ayda tedaviye başladık
2 kere klomen kullandım olmadı
Dr rahim filmi istedi (aslında o istemedi ben bastırdım bi anlamı yok diye)
tüpler temiz çıktı
Kendin gebe kalabilirsin dedi
o ayı boş geçtik çünkü vücuda radyasyon giriyor
daha sonra tekrar klomen denedik yine olmadı
Bu ay da işte aşılama yapıldı
Dra kalsa bi aşılama daha yapmak istiyor
bu sefer gonodotropinlerle
yani iğnelerle
ama ben ilaç hakkımı bu şekilde öldürmek istemiyorum
O yüzden tüp istiyorum

Senin aşılamalar ne ile yapıldı
İğne mi klomen mi??

ilk 2 aşılamam klomenle oldu. 3. aşılamadada ben iğneyi deneyelim diye doktora ısrar edince gonalf kullandım.

canım hayır adetinin 21. günü
ister aşılama ol ister olma
Önemli olan adetin 21. günü bakılması
Bu ay aşılamamı oldun godescim sen??
Az önce tüp için bekliyorum demiştin de

canım geçen ayın 26 sın da aşılama oldum 7 mayısta hasta oldum işte. şimdi bu ay bişey yapılmıyor önümüzdeki ayda tüp bebek yaptırmayı düşünüyorum
tamam adetimin 21. günü gidip yaptıram testi

yavruceylan1 vermiş olduğun tüm bilgiler için çok teşekkürederim. Benim için çk güzel ve yararlı bir yazışma oldu. Çok önemli şeyler öğrendim senden. Tekrar teşekkürler. ıyi geceler ben yatim artık.

canım geçen ayın 26 sın da aşılama oldum 7 mayısta hasta oldum işte. şimdi bu ay bişey yapılmıyor önümüzdeki ayda tüp bebek yaptırmayı düşünüyorum
tamam adetimin 21. günü gidip yaptıram testi

tamam işte haftaya peşembe ya da cuma yaptır
yalnız tüp için bi görüş istersen canım
Protokolüne karar verin
uzun mu olacak kısa mı diye
Şayet dr uzun isterse bir ay daha beklemek zorunda kalırsın
Kısa protokolde adetin 2. günü başlanıyor yumurta geliştirici iğnelere
ama uzun protokolde ise adetin. 21. günü başlanıyor iğnelere yumurta baskılamak için
daha sonra adet oluyorsun sonrada yumurta geliştirici iğnelere başlanıyor
o yüzden bir ay daha kaybetme
en azından git görüş ve karar verin
godescim ben kaçıyorum
eşim kızmaya başladı artık
İYİ GECELER SANA
bak sakın bozma moraliniiiii

bencede alifke yarın sayısal test yaptır ilk defa duydum kanda negatif yazan testi genelde deger çıkar yarın yenile

merhabalar nasılsınız arkadaşlar

biz iyyiz asıl sen nasılsın hamiş annecik=)aysadcım benim eşimin hareket problemi varda 2 kere klomen ve çatlatma iğnesiyle aşılama olmuştum sence üçüncüye tüpbebeğemi geçiyim yoksa iğneli aşılamayla .yümü deneyim çok kararsızım ben yaaa sen neyle yaptırmıştın kaçıncı aşılamandı bitanesi.

teşekkürler sudegursel çok iyiyim şimdilik inşaallah bi sorun çıkmaz haftaya salı kalp atışlarına bakacaklar inşaallah bi sorun çıkmaz 2ci aşılamam aşılamadan önce normal yolla3 tane düşügüm var bitanem benim eşimde sorun yok sorun bende pko hastasiyim ve ayrıda kanda pıhtılaşma var

kızlarrrr sizce napmalıyım yaş 24 2 kere klomen +iğneyle aşılama oldum 3.yü iğneli aşılamayla devammı ediyim yoksa boşu boşuna iğneyle kendimi harap etmeden direk tüpbebeğemi geçeyim görüşlerinizi yazarsanız sevinirimmm..bilmiyorumkismile

bide ben aşılamalarımda iğne kullandım 10 tane menegon vuruldum 11 ci gün çatlatma iğnesi vuruldum ertesi gün aşılama oldu canım

sen bilirsin canım tüp bebek mattıyata dayalı biraz benim bu ay olmasaydı biz tüp bebek yaptıracaktık

amin canım allah isteyen herkese versin sizlerede çok dua ediyorum inşaallah olur buradaki herkesin olacakta ben 6 yıllık evliyim inşaallah bu sefer bi sorun çıkmaz çok korkuyorum

kızlarrrr sizce napmalıyım yaş 24 2 kere klomen +iğneyle aşılama oldum 3.yü iğneli aşılamayla devammı ediyim yoksa boşu boşuna iğneyle kendimi harap etmeden direk tüpbebeğemi geçeyim görüşlerinizi yazarsanız sevinirimmm.. kızlarrrr ....

X