Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
yaw bi gittim neler omus neler, elfkaya, hayalbaz insallah! hamilesinizdir ya, ben de yrn icin heyecanliyim gece 12den sonra bisi yemek yasak ac karnina yrn 12 e kadar bekleyecem, insallah aci fln olmaz sorasinda

ahukush bişicik olmicak merak etme tamammı anesteziliyken oooooo

elfkaya böyle ne olduğunu bilememekte kötü. nerede yaptırdınki. sabah bir daha yap. hastalalanmamanda bir umut.
bende hastalanacağım gibi hissediyorum. akıntım var biraz. karnımda adet sancısı. midemde bulanıyor adetten 1-2 gün önce bende hep böyle bulantı olur. umutsuzum. normal adet günüm çarşamba.

canım inşallah adet olmazsın yaa bende adet belirtiside yok işte ne karın ağrısı ne bişi hiçbişi yok anam yok anlamadım bu işi idrarda silik çizgi kanda yok bu ne biçim iş yaa :sm_confused:

canım inşallah adet olmazsın yaa bende adet belirtiside yok işte ne karın ağrısı ne bişi hiçbişi yok anam yok anlamadım bu işi idrarda silik çizgi kanda yok bu ne biçim iş yaa :sm_confused:

canım kafanı çok daha fazla bulandırma. Hiç birşey olmamış gibi farzet hiç test yaptırmamışın sankide yarın gidip ilk defa yaptırıcaksın. Tamammı tatlım. Zaten ordaki kadında söylemiş yanılma payı var diye. 20 dk. da sonuçmu verilir zaten. O yüzden canım umudunuda yitirme. Yarın sabah ama muhakkak git hasta olmazsan tamammı. herşey ortaya çıksın. sende rahatla bizde tabi :)

canım kafanı çok daha fazla bulandırma. Hiç birşey olmamış gibi farzet hiç test yaptırmamışın sankide yarın gidip ilk defa yaptırıcaksın. Tamammı tatlım. Zaten ordaki kadında söylemiş yanılma payı var diye. 20 dk. da sonuçmu verilir zaten. O yüzden canım umudunuda yitirme. Yarın sabah ama muhakkak git hasta olmazsan tamammı. herşey ortaya çıksın. sende rahatla bizde tabi :)

tamam ablam haklısın öle yapam en iisi CADIARZU

ALLAHIM beni yanlız başıma bırakma çünkü sen varislerin en hayırlısısın
ey RABBİM bana senin katından lutüf ve kerametinle tertemiz ALLAH ALLAH
diyecek evlat ihsan eyle muhakkak sen duaları işiten ve görensin amin
.............................................................................................................................
:nazar: :nazar: ay ay BUNLARDA HAMİLELERİMİZZ ALLAHIM NAZARDAN KORUSUN :nazar::nazar:
.
.
1.denizim16 :CüvCüv: adetim bitsin dr gidiyim derken hamile olduğunu öğrendi :teytey: ..sat..24 nisan
2.aysad :CüvCüv: sat 6 nisan aşılama 19 da oldu ve hamilee :teytey::teytey: :teytey:
3.banusu :CüvCüv: 25 nisanda aşılama yaptırdı sat 14 nisan vee hamilee :teytey::teytey:
4.anira01 :CüvCüv: 28 nisanda aşılama oldu sat 14 mayıs :teytey::teytey::teytey:
.........................................NİSAN AYININ AŞILAMA LİSTESİ......................................

AŞILAMA YAPTIRMIŞ VE O GÜZEL GÜNÜ MERAKLA BEKLEYENLER
.
.
1. hayalbaz :ecrin_bebek: sat 20 mayıs aşılama 07.05.2010
2.elfkaya :ecrin_bebek: 05.05.2010 aşılama sat 5 hadi hayırlıısı
3.35deniz :ecrin_bebek: sat 27 nisan aşılama tarihi de8 mayıs
4.aren :ecrin_bebek: 5mayıs aşılama tarihi
5.yavruceylan1 :ecrin_bebek: Mayısın 10'unda aşılama yaptırdı sat.26 Mayıs
.

.
opuyorumnanaktan
.
.
NİSAN AYINDA BAŞARISIZ OLANLAR :teselli:
1.iklim
2.fatıma zehra
3.ankara_06
4.bahar_81
5.zeynoperi
6.alaiye
7.SMGE
8.sinem25
9.haticet
10.cicvir41
12.sultanpendik
13.godes
14.ahukush
15.gulucum81
16.mus26
17.Zeyno_81
18.smsimay
19.neyzen_
20.darling82
21.ozlenen2010

:çok üzgünüm: opuyorumnanaktan
İSMİ OLMAYAN YADA DÜZELTTİRMEK İSTEYEN BİLDİRSİN KIZLAR...
opuyorumnanaktan

:nazar:

ya bende bu ay boşa geçmesin diye ovulasyon testi aldım eve gelirken. En azından yumurtalama tarihimi bilirim.

iyi yapmuşsın cnm kaça aldın sorması ayıp bende düşünüyorum onu

canım içinde 5 adet var 55 tl ye aldım. Markası predictor ovulasyon testi. Bu daha güvenilirmiş benim süreli alışveriş yaptığım bir eczane var. orası tavsiye etti.

canım içinde 5 adet var 55 tl ye aldım. Markası predictor ovulasyon testi. Bu daha güvenilirmiş benim süreli alışveriş yaptığım bir eczane var. orası tavsiye etti.

hımm anladım cnm dene bakalım bu ay yumurtlama gününü öğren inşallah işe yarar :emir_bebek:

canlar yarın daha net ve güzel bilgilerle görüşmek üzere ben çıkıyorum eşim sinir oluyo çok nette durunca:) öpüyorum hepinizi

ıyi geceler kızlar. Benim Eşimde gelir birazdan. Yarın güzel haberlerle görüsmek üzere inşallah.
:1hug:

merhaba kıslaaar
heyecanla okudum walla yazılanları..
ınşaalllaah yarın iki hamiş haberi alırız

bende 3-4 ay ovülasyon testi kullandım. yakalıyordum çift çizgiyi ama olmadı. gittigidiyurdan uygun fiyata alıyordum. 22 tane gebelik testi hediyeli 25 tl civarı falandı.

Yaa kıslar o testlerin yanılma payı var biliyorsunuz değil mi??
Özellikle pkolular için hiç uygun değilmiş
keyfinizi kaçırmak istemem ama söyleyeyim dedim

X