Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
slm naptın canım?

gittim kan verdim 20 dk sona sonucu verdiler sadece NEGATİF yazıyor sayısal değerler falan bişi yok dedi bunda yanlış çıkma ihtimali var istersen sabah erken gelip sayısal yapalım ama ben sanmıyorum yanlış çıkacağını adette olmadım hala off offf

gittim kan verdim 20 dk sona sonucu verdiler sadece NEGATİF yazıyor sayısal değerler falan bişi yok dedi bunda yanlış çıkma ihtimali var istersen sabah erken gelip sayısal yapalım ama ben sanmıyorum yanlış çıkacağını adette olmadım hala off offf

biz sana sayısal baktır dedik canım ya. Yanılma payı olur niye olmasınki sayısal değer önemli. sen sabahtan sayısal olarak baktır canım

ya sen cidden laf dinlemiyosun ben sana ne dedim gündüzsayısal değer olması lazım benim 2 tane arkadaşımda o test hatalı çıktı ikiside hamileydi ama negatif yazıyodu bi tanesi doğurdu bile.alla alla o test basit çok duyarlı değil ki:eek:klava:

allah allah sayısal olmayanı nasıl oluyo ya kan mı verdin idrarmı?

biz sana sayısal baktır dedik canım ya. Yanılma payı olur niye olmasınki sayısal değer önemli. sen sabahtan sayısal olarak baktır canım

ya bilmiyorum ordaki kan alanda öle dedi sabah erken saatte gelirseniz öle yaparız eğer gebelik belirtileri varsa dedi şimdi yapılmıyormuş zaten yapan yeride zor buldum bi böle yapılıyormuş bu saatte bende

yaw bi gittim neler omus neler, elfkaya, hayalbaz insallah! hamilesinizdir ya, ben de yrn icin heyecanliyim gece 12den sonra bisi yemek yasak ac karnina yrn 12 e kadar bekleyecem, insallah aci fln olmaz sorasinda

ya canım hala acı diyorsun. Canım olmayack zaten anestezili çektiricen daha niye korkuyorsun tatlım. çektirdikten sonra diyeceksinki niye bu kadar stres yapmışım.

ya sen cidden laf dinlemiyosun ben sana ne dedim gündüzsayısal değer olması lazım benim 2 tane arkadaşımda o test hatalı çıktı ikiside hamileydi ama negatif yazıyodu bi tanesi doğurdu bile.alla alla o test basit çok duyarlı değil ki:eek:klava:

canım yokmuş bu saatte öle sayısal sabah verince başka yere göndercez dedi bana ordan gelecek sonuç dedi

ne biçim hastane bunlar ya bi gebelik testi bu kadar mı zor biri sabaha erteliyo biri sayısal bakmıyo. iyice bizi çatlattılar.

ya bilmiyorum ordaki kan alanda öle dedi sabah erken saatte gelirseniz öle yaparız eğer gebelik belirtileri varsa dedi şimdi yapılmıyormuş zaten yapan yeride zor buldum bi böle yapılıyormuş bu saatte bende

tamam canım sıkma canını sabahtar baktırırsın. sseninde hayalbazında sonuçları yarna kaldı. hadi hayırlısı

ne biçim hastane bunlar ya bi gebelik testi bu kadar mı zor biri sabaha erteliyo biri sayısal bakmıyo. iyice bizi çatlattılar.
Al bendende o kadar. Yanılma payı varsa niye yaparlar öyle testi.. Direk desinler sabah sayısal yapalım diye..

elfkaya böyle ne olduğunu bilememekte kötü. nerede yaptırdınki. sabah bir daha yap. hastalalanmamanda bir umut.
bende hastalanacağım gibi hissediyorum. akıntım var biraz. karnımda adet sancısı. midemde bulanıyor adetten 1-2 gün önce bende hep böyle bulantı olur. umutsuzum. normal adet günüm çarşamba.

elfkayacım yazdıklarını okudum ama evet en iyisi sayısal olanını yaptır sabah aç karnına inşallah vardır Şeniz

kan verdim canım 20 dk çıktı pat die :sinifsinif: NEGATİF
ya hayalbaz öğretmenim sen doğrumu diyon yaaaa beni ümitlendirme şimdi

canım beim hamilesin diyemem tabi ama bu iki arkadaşım doğru.benim eve çok yakın bi tıp merkezi var orda yapıyolar bu sayısal olmayanı.ikisindede negatif çıktı sonra meğer hamilelermiş biri düşük yaptı öbürü doğurdu.o yüzden sabah seni uyarma gereği duydum yoksa ne bilcem ben tek pozitif negatif mi sayısal değer mi..anladınmı. o testte çıkması için hcgnin baya artması gerekiyo hassas değil yani o yüzden kısa sürede veriyolar testi baksana bana bugün veremediler sayısal istediğim için bi yere gönderceklermiş

canım beim hamilesin diyemem tabi ama bu iki arkadaşım doğru.benim eve çok yakın bi tıp merkezi var orda yapıyolar bu sayısal olmayanı.ikisindede negatif çıktı sonra meğer hamilelermiş biri düşük yaptı öbürü doğurdu.o yüzden sabah seni uyarma gereği duydum yoksa ne bilcem ben tek pozitif negatif mi sayısal değer mi..anladınmı. o testte çıkması için hcgnin baya artması gerekiyo hassas değil yani o yüzden kısa sürede veriyolar testi baksana bana bugün veremediler sayısal istediğim için bi yere gönderceklermiş

anladım canım çok sağol banada öle dedi işte bu test okadar hassas değil ama istersen sabah yine gel başka yere göndercez ordan kesin sonuç gelir dedi belkide sabaha kadar adet olurum bilmiyorum bakacaz artık kısmetimizde ne varsa o çıkar ama bu kahverngilerde beni korkutuyor artık yaa yiter yaa yiter yaa sempatiksalakcinni

X