Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
ben ateş ölçmeden pek anlamıyorum ama dün akşam meraktan baktım 36.2 di..:sm_confused:

yok canım akşam değil sabah hep aynı saatte ve dil altından bakılıyor
Ama ben hasta olduğum için ölçmemin bi anlamı yok
hamilelerin genelde yükdek çıkıyor

ya canım bende seni görünce şaşırmıştım bildiğim kadarıyla senle yakın gidiyorus benim de 9. gün adet oldun sandım.ne zaman test yapcaksun

ben 6 mayısta aşılama oldum .. 20 mayısta test yapacam .. evet aynıyız canım.. senin göğüslerde hassaalık falan varmı ,, nereye baksam göğüsleri yazmışlar.CADIARZU

hayalbaz benimde 10. günüm yaa çok korkuyomm eyvahedigeldismile

yok canım akşam değil sabah hep aynı saatte ve dil altından bakılıyor
Ama ben hasta olduğum için ölçmemin bi anlamı yok
hamilelerin genelde yükdek çıkıyor

hım öylemi ..bende öylesine bakmıştım zaten ,, artık kısmet olursa olur yapacak bişey yok ..

ben 6 mayısta aşılama oldum .. 20 mayısta test yapacam .. evet aynıyız canım.. senin göğüslerde hassaalık falan varmı ,, nereye baksam göğüsleri yazmışlar.CADIARZU

valla benim göğüslerde tık yok adet öncesi hassasityet bilem yok:)

ben 10 gün 146,6 çıkmıştı meraktan çatlayacagınıza gidin yaptırın derim

benim 10 gün belli olmuştu pazartesi yaptır canım sonuç aşagı yukarı çıkar

ya aysad bana bu aşılama işi çok uyduruk göründü 1 dk bile sürmedi.soonaa tüpteki spermlere bi baktım öyle azdıki tırnak yüzü kadar.zaten hareketlillk de düşük anlıcan pek ümidim yok gibi .listeye baksana 25 kişiden 4 tanesi hamile.yüzde 20 den bile az oran

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…