Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
cnm işte yarıda kaldıya tedavi ortalarında öyleydi demekki iyi hali olsa senle hemen hemen aynı olurdu

ne bilim ya nettenda arattırdım heryerde başka bişey yazıyor ben kafamı çok fazla karıştırmıyım pazartesi belli olacak artık.

godescim günaydım merhabalar bende artık tüpbebek düşüncelerine dalmış durumdayımda aklıma takılan soru eskiden 2.3 tane emriyo transfer edilerken şimdi 1 taneymiş o çok moralimi bozuyo özel yerde yaptırırsandamı aynı bilginiz varmı bilmiyorumkismile

canım hiç bilmiyorum ama özeldede olsa değişeceğini sanmıyorum. ama pazartesi öğrenir sana söylerim. Sabah ilk görüşmem var çünkü

elfkaya yaptınmı test canım?ya bide ateşini ölçtünmü hiç ,evinde ateş ölçme aleti varsa bir ölçsene ben anlamam ateş ölçmeden falan ama az önce bir topikte baktım ateşi yükselenler hamile ,, bende akşam bakmıştım benim 36.2 di

elfkaya yaptınmı test canım?ya bide ateşini ölçtünmü hiç ,evinde ateş ölçme aleti varsa bir ölçsene ben anlamam ateş ölçmeden falan ama az önce bir topikte baktım ateşi yükselenler hamile ,, bende akşam bakmıştım benim 36.2 di

yok bugun test yapmıcam 10. günüm ama adetimin geçmesini beklicem hele bi yarın olsun o zman belli olcak zaten ateşim yüksek söndür dedim kocama ama uyudu dün gece :eek:

günaydın hoşgeldin nasılsın nasıl gidiyo bekleyiş :sm_confused:

tedavide iğneler ilaçlar ultrasonlar hiçbişey değil en zor yeri şu bekleme , gel perşembe gel..perşembeden önce adet olmadığım sürece test yapmıcam eğer dayanabilirsem önceki aşılamalrdada yapmamıştım.

kahvalt&

Son düzenleme:
X