Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
yaa olsun genede şans 2 taneyle %50 iken tekle gene düşüyor benim moralimi bozuyo ben ankara yı düşünüyorum ön görüşme için haftaya danışman gelecekmiş telefonla çağıracaklar

anladım canım belki 2 tane embriyo transfer edebileceğin yer bulabilrsin tam bilmiyorum ben pazartesi günü sorucam senin için.

kızlarrr bana facede çooookk yağuşuklu bi çocuk istek göndermiş:kedi: ama tanımıyom uşaaa kabul etsemmi ne dersiniz :eek: :roflol:

canım yanlış anlama ama sen evli deilmisin artı çocuk da istiyosun heralde neişin var yağuşuklu mağuşukluyla yasakkelime

sen daha iyisini bilirsin elbet canım biz konuşuyoruz işte ama üzüldük senin haline ondan..
boşver o halde o kadında ettiğini bulur elbet takma kafaya canım

be sizi cok ıyı anladım beni sinir etsede bana gulucuk atsa dünyalar benim oluyo eşşegi seviyorum oda beni seviyomuş öle diyo valla ben demiyom:uhm:

canım yanlış anlama ama sen evli deilmisin artı çocuk da istiyosun heralde neişin var yağuşuklu mağuşukluyla yasakkelime

şaka yapıom ayoll evliyim tabiki amaan kafayı dağıtcam diye napcamı şaşırdım bugun yarın adet günüm öle mal gibi bakınıyomm :)))) akannehir

aşılaması tutmayan arkadaşlar size bir sorum var en belirgin belirti gögüslerde hassaslık dolgunluk diyorlar sizde durum nasıldı?? benimde bir aşılamam tutmamıştı ama üstünden 3 sene geçti hatırlamıyorum.

be sizi cok ıyı anladım beni sinir etsede bana gulucuk atsa dünyalar benim oluyo eşşegi seviyorum oda beni seviyomuş öle diyo valla ben demiyom:uhm:

biz hepimiz bir anda kocana ve kayınvalidene karşı tırnaklarımızı çıkardık. Ama seni öyle üzgün görünce bizde üzüldük canım. Sen asla ve asla kendinden ödün verme. İstemediğin birşeyide asla yapma. Dünyaya bir kere geliyoruz.

ben cıkıyım sonra görüşürüz sölediklerinizi dikkate alcam ödün vermicem öpüldünüz mucccck

X