Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
anlıyorum canım yaa bende yaşıyorum bu dalgalanmaları malesef olana kadar bi gülücez bi ağlıycaz off böle canım benim..
anladıklarım oluyor ama yayları severim iyi anlaşırım bende oğlağım

evet canım bu şekilde atlatacağız. inşallah bu günlere güleceğimizi zamanlarda gelecek.

Uyyy canim sen gercekten karamsar olmussun!!! Bak bana sabah agliyordum simdi gülüyorum. Bence tüp bebegin tutma sansi cooooooooook yüksek.. Tutacak tutacak tutacak insallahhhh

Uyyy canim sen gercekten karamsar olmussun!!! Bak bana sabah agliyordum simdi gülüyorum. Bence tüp bebegin tutma sansi cooooooooook yüksek.. Tutacak tutacak tutacak insallahhhh

bal damlıyor ağzından inşallah canımm. hepimizinki tutar inaşlah hepimizim bebeği olurrrrrr sonra buluşuruz hepimiz topluca foto çektiririz he he he he

kullanın canım ya napalım iğneden iyidir :))
Ay igne den iyi evet. Ama onada raziyim eger o sekilde tutacaksa. Benim oglum olursa adini Mert koyucam. Kizim olursada Miray, Irem, Zara.. Hosuma gidenler bunlar.. Belki ücüz olurda üc ismide kullanirim
yerimseniben

ablam ne oldu yaa sabah bana pozitif ol diyen kadına bak yelkenleri indirmiş hemen deett kötü olmak yok bak ben sana güzel haber vercem pazar günü umutlancaz inşallah hep beraber

bal damlıyor ağzından inşallah canımm. hepimizinki tutar inaşlah hepimizim bebeği olurrrrrr sonra buluşuruz hepimiz topluca foto çektiririz he he he he
Ayyyy evettt.. Bi yer belirleyip hep beraber bulusuruz. Senin kizin olursa benim ogluma alirim :lepi:

Ay igne den iyi evet. Ama onada raziyim eger o sekilde tutacaksa. Benim oglum olursa adini Mert koyucam. Kizim olursada Miray, Irem, Zara.. Hosuma gidenler bunlar.. Belki ücüz olurda üc ismide kullanirim
yerimseniben

ay canımm inşallahh ücüz olur hepsni koyarsın. mert ismini bende çok beğenirim. irem diye çok sevdğimde bir arkadaşım var. güzel isimler

ablam ne oldu yaa sabah bana pozitif ol diyen kadına bak yelkenleri indirmiş hemen deett kötü olmak yok bak ben sana güzel haber vercem pazar günü umutlancaz inşallah hep beraber
Uyyy Minik Cadi.. Pazar test mi yapican??? Insallah Insallahhhhh hamilesindir be fistik..

Uyyy Minik Cadi.. Pazar test mi yapican??? Insallah Insallahhhhh hamilesindir be fistik..

cumartesi adeti günüm pazarda yaparım testi
yaa bende ümitliyim aksine bu akşam yaa içim içime sığmıyorrrrr kaydirigubbakcemile2

evet canım böyle oldum naz yapasım var.
hadi canım inşallah bekliyorum sabırsızlıkla

yerimseniben

öyle tabi canım yaa bana drum demiştiki ne iğneden bile fayda görmeyen hastalar var onlara burundan koklatılan ilaçtan veriyoruz demişti bilmiyorumkismile
mert çok güzel gerçekten
miray:ecrin_bebek:irem:ecrin_bebek:zara :ecrin_bebek:
ne güzell olurduu 3üzz bende çok severim çoğul

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…