Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
ay ne güzel ne kadar pozitisin ya süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

valla öleyim bende bilmiyom niye ama ya bugun düşündümde hani diyoz ya aşılama yaptırdım ama kendimi pek kaptırmıcam sona üzülüyom aammmaann sanki kendini kaptırmasan üzülmüyon ozaman daha çok üzülüyon en iyisi oluruna bırakıp olumlu düşünüp o düşünceyi sürekli çağırmak BEKLıYORUM BEBEĞıM SENı diyorum oda tamam annem geliyorum diyo azcık daha sabret benim güzel annem diyor.......

valla öleyim bende bilmiyom niye ama ya bugun düşündümde hani diyoz ya aşılama yaptırdım ama kendimi pek kaptırmıcam sona üzülüyom aammmaann sanki kendini kaptırmasan üzülmüyon ozaman daha çok üzülüyon en iyisi oluruna bırakıp olumlu düşünüp o düşünceyi sürekli çağırmak BEKLİYORUM BEBEĞİM SENİ diyorum oda tamam annem geliyorum diyo azcık daha sabret benim güzel annem diyor.......

kız bu akşam ne tatlısın böyle ne güzel şeyler yazıyorun sen. çok güzel ya böyle düşünmen canım. İnaşalah bize paar günü o güzel haberi vericeksin inanıyorum

valla öleyim bende bilmiyom niye ama ya bugun düşündümde hani diyoz ya aşılama yaptırdım ama kendimi pek kaptırmıcam sona üzülüyom aammmaann sanki kendini kaptırmasan üzülmüyon ozaman daha çok üzülüyon en iyisi oluruna bırakıp olumlu düşünüp o düşünceyi sürekli çağırmak BEKLıYORUM BEBEĞıM SENı diyorum oda tamam annem geliyorum diyo azcık daha sabret benim güzel annem diyor.......
Süpersinnn... Senin kacinci asilamandi canim?? Insallah son olur ve Hamileyim diye haykirirsin.. Tüm kalbimle diliyorum bunu..

kız bu akşam ne tatlısın böyle ne güzel şeyler yazıyorun sen. çok güzel ya böyle düşünmen canım. İnaşalah bize paar günü o güzel haberi vericeksin inanıyorum

ablam belkide sende biraz olumlu olsaydın bebeğin seni bırakmıcaktı ne olur tüp yaptırınca olmucakmı diye dşünme olacak de sürekli olacaaakk gelicek bebeğin

Canlarim benim.. Dert ortaklarim..
Ben cikiyorum.. Biraz kocacigimla telefonda hasret gidereyim... Cooookkk özledim uyuzu.. Pazar günü Ankaraya dönücem.. Öpüldünüzzz

ablam belkide sende biraz olumlu olsaydın bebeğin seni bırakmıcaktı ne olur tüp yaptırınca olmucakmı diye dşünme olacak de sürekli olacaaakk gelicek bebeğin

evet doğru diyorsun bende bunun farkındayım. daha olumlu olmak için biraz daha fazla gayret göstereceğim

X