Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

Canım benim geçenlerde bende burda bir yazı paylaşmıştım. Eşlerimiz hakkında. Gerçekten bize en zor günümüzde destek olan eşlerimiz var onların kıymetini bilelim bazı şeylere o kadar çok saplanıp kalıyoruzki onları bile gözümüz görmüyor bazen.
O yüzden önce moralimizi yüksek tutacağız.
Allahın izniyle olacak ama sadece biraz sabır ve zaman o kadar.

ZEYNOM canım ne desem ki...bir fire daha..çok üzüldüm ya ümidim de kayboluyo gittikçe kimselerin tutmadı...rabbim hakkında hayırlısını versin canımm..inşallllllaaaahhh sağlıklı mutlu uzun ömürlü ikizlerin olur...öyle içten söledim ki bunu dua niyetine rabbim..

GODES kayınbabanla ilgili sölediğin şeye içim acıdı ya yazık adama..inşallah rabbim seninkilere gösterir torun sevgisini..o dediğin filmde çok küsel bende çok beğenmiştim özellikle ikinci cdyi

GODES kayınbabanla ilgili sölediğin şeye içim acıdı ya yazık adama..inşallah rabbim seninkilere gösterir torun sevgisini..o dediğin filmde çok küsel bende çok beğenmiştim özellikle ikinci cdyi

evet canım gerçekten üzücü çoğu şeyi hayatımızda erteliyoruz. sanki yarına garantimiz varmış gibi. Sonrada kötü birşey yaşayınca tokat gibi çarpıyor kendimize geliyoruz ama tabi iş işten geçmiş oluyor (((
Bende canım defalarca izledim gene versinler gene izlerim. Gerçekten o adamın çocuğu için yaptığı fedarkarlık akıl alır gibi değil. Bizlerde bebeklerimize kavuşmak için bir çok fedakarlıkta bulunuyoruz. Hiçbirşey kolay olmuyor malesef emek istiyor sabır istiyor.
Amin canım inşallah annem babama yaşatırım bu güzel duyguyu.

inşallah bugün benim 7. gün amaaan çok heveslenmeden test yapmak istiyorum en erken 10. gün mü yapabilirim

cnm ben de cok uzuldum kayinpederine, basiniz sagolsun, topragi bol olsun. Benim de kayinpederim esimle daha ilk tanisitigimiz 07 senesinde kanser teshisi konmustu hatta nisani ankarada yaptik cunki radyoterapi goruyordu kendisi ve 9 saatlik ameliyat gecirdi heryerini al;dilar, ama oldurmeyen Allah oldurmuyo iste, ben de kayinpederim icin en cok istiyorum, torununu gorsun diye bir an evvel cnm

canım aslında doktorlar 15 gün sonra diyorlar ama burda birçok arkadaşımız 10. gün yapıp pozitif sonuç alanlar var. ben 12. gün yapmıştım

Allah şifa versin canım. Umarım ikimizde biran önce torun sevgisi yaşatırız büyüklermize

hayalbazcım oh be fotoları gördüm rahatladım valla. Böyle simaları görüpte yazışmak daha güzel oluyor. Çok sağol canımcım. Yanındakilerde öğrencilerinmi yoksa ne güzel hep çocuklarla birlikte olmak

:gitme::gitme: üzülme canım hayırlısı değilmiş demekki bu ay..sen hemen rahim filmi çekil ve gerekeni yap canım hayırlısı hakkında

zeynoya bende üzüldüm yaa
ama daha çok yeni evliliği 9 ay olmuş üzülmesin yaa mafoldumben

kızlar herkez cevap versin merak etim birden
hani bi gün olucakya bizimde bebişlerimiz kız erkek ne isim düşünüyorsunuzz ??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…