Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
yaa ablaa utanıyom ama sölemeye benim kahverengi akıntım oluyoo bu normalmi yaaabilmiyorumkismile

tunaydin kizlar,
elfkaya cim yerlesme kanamasidir umarim:)
ay cok heyecanlandim bu ay birimiz hamile ciksin hadiiiii elfkaya umudumuzsun sen! :)

yaa ablaa utanıyom ama sölemeye benim kahverengi akıntım oluyoo bu normalmi yaaabilmiyorumkismile

niye utanıyon yahu. Bilmiyorumki canım normalmi bende hiç olmamıştı ama. Doktoru ara biz sor istersen canım. Yanlış bişey demiyim sana.

tunaydin kizlar,
elfkaya cim yerlesme kanamasidir umarim:)
ay cok heyecanlandim bu ay birimiz hamile ciksin hadiiiii elfkaya umudumuzsun sen! :)

evet evet katılıyorum sana canımm. Güzel haberler duymak istiyorum bende.
Canım yarın doktora gidecek olan sensin ben heyecanlıyım bu nasıl bişey yaa

evet evet katılıyorum sana canımm. Güzel haberler duymak istiyorum bende.
Canım yarın doktora gidecek olan sensin ben heyecanlıyım bu nasıl bişey yaa

ay evet yaaa cok ama cok heyecanliyim godes cim bende bir an evvel yrn saat 3 olsun istiyorum!

Merhaba Canlarim
Ben malesef bugün adet oldum!! senağlama
Üzüntümü anlatmak icin hic bir söz bulamiyorum. Sadece aglamak istiyorum.
Simdi sirada rahim filmi var. Zaten niye en basta cekilmediyse. Cok moralim bozuk.
senağlama

Merhaba Canlarim
Simdi sirada rahim filmi var. Zaten niye en basta cekilmediyse. Cok moralim bozuk.
senağlama

geçmiş olsun canım, bence de rahim filmi çektir eğer aşılama düşünüyorsan. bir daha ki aya inşallah:Saruboceq:

Merhaba Canlarim
senağlama

canımmm üzülme diyicem ama saçma olacak. Elimizden gelen bişey yok malesef. Herşeyin hayırlısı canım. Sen rahim filmi çektir canım. İnşallah ondan sonra hamile kalıcaksın. Bazı kişilerde rahim filmi çekildikten sonra kendiliğinden hamile kalanlar var eğer hafif bir yapışıklık falan varsa bu filmede açılıyor. O yüzden moralini yüksek tutmaya çalış.

Rahim filminden cok korkuyorum canim. Zaten asilamada cok canim yanmisti. Ama mecbur cektircem.

Rahim filminden cok korkuyorum canim. Zaten asilamada cok canim yanmisti. Ama mecbur cektircem.

ya canım korkma diyicem ama çektirdiğin yer çok çok önemli benim çektirdiğim yerde ben hiç acı hissetemedim gülerek çıktım odadan. O yüzden istanbulda olsan direk oaraya git diyicem ama. istersen ara sen orayı belki ankarada şubeleri vardır belki o cihaz ordada vardır.

Ay canim ya. Offf..
Hic halim yok. Doktor görmekten muayne olmaktan yoruldum. Allah sabrimizi siniyor ama bende kalmadi. Biraz ara veripte rahim filmini öyle cektirsem olmazmi?? Biraz kendime geleyim. Abartiyor diceksin belki ama inan cok üzgünüm. Demekki olucak diye cok ümitlenmisim diyorum belli etmediysemde.

Ay canim ya. Offf..
Hic halim yok. Doktor görmekten muayne olmaktan yoruldum. Allah sabrimizi siniyor ama bende kalmadi. Biraz ara veripte rahim filmini öyle cektirsem olmazmi?? Biraz kendime geleyim. Abartiyor diceksin belki ama inan cok üzgünüm. Demekki olucak diye cok ümitlenmisim diyorum belli etmediysemde.

niye abartıyorsun diyim canım. Aynı şeyleri bizde yaşıyoruz biliyorsun. o yüzden seni çok çok iyi anlıyorum. Hemde ben bu acıyı ve üzüntüyü 3 kere yaşadım.
canım eğer beyin olarak yorulduysan bir kaç ay ara ver. kendini topla sonra kaldığın yerden devam et. önce senin psikolojin önemli. eğer kötüysen zaten devam etmende çok sağlıklı ollmaz.

Bende öyle yapicam canim. Kendim hasta olursam kimseye faydam olmaz. Allaha cok sükür dünya tatlisi eslerimiz var. Bizi motive etmeye calisiyorlar. Bu kadar üzülürsem esime hic bi faydam olmaz. O benden daha cok üzülür. Sizlerde olmasaniz kiminle dertlesirim ben. Bu derdimi bi siz anlarsiniz.

X