Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
taam ablamm ablaaa gelsene kahvaltı yapalım tek başına hiç sarmıyor kahvaltı yapmak
iklim sende gelsene kızz sende yalnızsın cokacimcoook

valla ne güzel olurdu. Kahvaltı sofralarınıda çok severim Saatlerce kalkmadan oturabilirim yemesem bile muhabbeti çok güzel oluyor

ablam ben kahvaltımı edem geliyom taamm mı bekle benii boshayallersmile

bilmiyorum ki cnm gözüme çarpmadı hiçç
taam ablamm ablaaa gelsene kahvaltı yapalım tek başına hiç sarmıyor kahvaltı yapmak
iklim sende gelsene kızz sende yalnızsın cokacimcoook
olur geliyim beraber kahvaltı yaparız :lepi:
tamam canım. mus26 1 mayısta aşılama yaptırmış canım oda sonucu almak için gün sayıyor sanırım

aa evet öyledir haklısın cnm

çok içim sıkılıyor kızlar. günler hemen geçsin istiyorum Önmüzdeki ay eşimin doğum günü ona güzel haberler vermek istiyorum.

çok içim sıkılıyor kızlar. günler hemen geçsin istiyorum Önmüzdeki ay eşimin doğum günü ona güzel haberler vermek istiyorum.

inşallah ablam inşallah verirsin temmuzdada benimkinin doğumgunu ya bu yaz hepimiz hamile kalsak ne kaa güzel ne kaaa mikemmel olurdu dimee aklinialirimsmile

hayrolsun sıkıntın cnm iyi düşün iyi gelsin
bizim bi akraba eşinin doğumgününde süpriz yapmıştı eşine :asigim:
2.çocuğunuda evlilikyıldönümünde süpriz yapmıştı :roflol:

inşallah ablam inşallah verirsin temmuzdada benimkinin doğumgunu ya bu yaz hepimiz hamile kalsak ne kaa güzel ne kaaa mikemmel olurdu dimee aklinialirimsmile

tabi canım olmazmııııı. Süper olur. İnaşşah hayırlısıysa olsun tabi.

offfffff ablam senin işyerin nerde sen sürekli çalışmıyon galiba bana laf yetişirdiğine göre canım sıkılıyor oyun oynamak istiyom oynayakmıı
okey oynayak iklim sende gel 4. yü buluruz elbet

ya kızlar size bişey itiraf edim evet ben çocuğum çok olsun istiyorum ama en çokda annem babam için istiyorum sağlıklarında torun sevgisi tatsınlar diye. Onlar benim için herşeyden kıymetli. Onların mutlu olmaları benide çok mutlu ediyor. ınşşaallah torun sevgisi taddırabilrim.
2,5 yıl önce kayınpederim bana doğum günümde utana sıkıla bir hediye vermişti. bende herkezin içinde açtım tabi hediye olduğu için içinden erkek bebek tulumu çıkmıştı ve şok olmuştum ilk başta çok kızdım. sonra utandım. ama o zamanlar çocuk düşünmüyordum. Sonra yazın vefat etti adamcağız. O kadar üzüldümki hiç torun yüzü görmeden bu dünyadan ayrıldı. aklıma geldikçe hep içim burkulur adamcağız demekki ne kadar çok torun istiyormuş bir kere bile bişey demedi. Oda bana bu şekilde hediye alarak belli etti. keşke yaşayasaydı çok seviyordum onu.
Annem babamda benim için o kadar değerliki onlara bu sevgiyi biran önce taddırmak istiyorum birazda bu yüzden acele ediyorum.

offfffff ablam senin işyerin nerde sen sürekli çalışmıyon galiba bana laf yetişirdiğine göre canım sıkılıyor oyun oynamak istiyom oynayakmıı
okey oynayak iklim sende gel 4. yü buluruz elbet

şuan değilde canım 1 saat sonra oynayabiliriz ama.

ablam Allah bizi bizden daha çok biliyor ve görüyor bende üzüldüm şimdi kayınpederine ama işte rabbim nasip etmeyince etmiyor sen ozmanlar bebek düşünmüyorum dedin sen ne kadar istemesende rabbim ol dese olacaktı kısmet bu işler bizim elimizden hiçbirsey gelmiyor aslında sadece istiyoruz dua ediyoruz deselerki şu kadar para ver kesin olcak veya şunu yap şunu yapma kesin olcak ama öle bişi değil işte değil kahretsinne verirsen ver ne yaparsan yap aslından elinden gelen hiçbirsey yok aşılamaymış tüpmüş bunlarda bi vesile
sen içini ferah tut ablam benimmm olumunekankayizsmile

tabi canım herşey vesile oluyor senin böyle düşünmene sevindim sende üzülme ve karamsar olma. Allah ne zaman verirse o zaman olacak. Biz elimizden geleni yapalım gerisi Allaha kalmış zaten.

canım işyerimde bugünlerde çok rahatım. Çokyoğun ve bunaltıcı bir dönemden geçtik ve yaz sezonuna girdik artık yazın rahatız o yüzden böyle sürekli yazıyorum.

tabi canım herşey vesile oluyor senin böyle düşünmene sevindim sende üzülme ve karamsar olma. Allah ne zaman verirse o zaman olacak. Biz elimizden geleni yapalım gerisi Allaha kalmış zaten.

büyüdüm ben ablam böle düşünüyorum tabi en başından beri aslında. ama işte ne bilim yaşımdanmıdır nedir bazen hemen karamsarlığa düşebiliyorum ama çabuk atlatıyorum geçiyor sona hiçbişi olmamış gibi hayat devam ediyor işte. ayyy bebeklerimiz olunca kimbilir ne dertleri olacak ozman belkide bu günlerimizi mumla arayacaz
bazen diyorumki iyiki hemen bebeğim olmamış 17 yaşında düşünsene bende çocuğum zaten bide bebek olsaymış kafayı yerdim galibaa kafamçokkarıştı

kesinlikleeeeeeeeee canım gerçekten çok ufak evlenmişsin bence bunalıma girerdin hiç gençliğini yaşamadan hemen çoluk çocuğa karışman seni çok yıpratabilirdi. Sen daha çok gençsin o yüzden canını çok sıkma olmuyor diye. Muhakkak olucak. Hem bak sende her geçen gün biraz daha olgunlaşıuorsun düşüncelerin değişiyor. iyiki olmamaış hemen evlendiğinde çocuğun. Herşeyin hayırlısı canım benim.
Kuzenim çocuğu olmuyor diye her ay ağladı ama 4. ay hamile kaldı. Sonra ikiz olduğunu öğrendi. hemde doğal olarak hamile kaldı. şimdi 2 yaşında oldular ama kuzenim şuan isyan ediyor. niye bukadar çok istedim diye. bana diyor sakın üzülme eninde sonunda olacak ve bugünlerini arayacaksın diye.

evet haklısın ablaa canım ablammmmmmm
beni siz olgunlaştırdınızzz:kedi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…