Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
hayır canım kızmıyorum sadece olumsuz düşünmeden dolayı seni uyarıyorum o kadar. Yoksa ne haddime

ablam dövebilirisnde sen benim büyüğümsün biricik canım ablamsın olumunekankayizsmile ne demek ne haddime yaa beni sizler yarattınız siz olmasanız ben bir hiçim tabikide söyleyecen düşüncelerinifisfisfis canoommm naniknanik

ablam dövebilirisnde sen benim büyüğümsün biricik canım ablamsın olumunekankayizsmile ne demek ne haddime yaa beni sizler yarattınız siz olmasanız ben bir hiçim tabikide söyleyecen düşüncelerinifisfisfis canoommm naniknanik

şebeksin sana başka bişey demiyorummmm

çekerik cnm sen sıkma canını..
ayh benim saol kasığım çok ağrıyo bide akıntım bol bol :kedi:
bu nedir yaa

çekerik cnm sen sıkma canını..
ayh benim saol kasığım çok ağrıyo bide akıntım bol bol :kedi:
bu nedir yaa

:sm_confused: ayy daha önce olmuşmuydu
benimde adet olcak gibi sancım var ama adetimede daha varr ala alaa:sm_confused:

evet canlar belkide yumurtluyorum o halde işi sıkı tutmam lazım :jeyyar: :1rolleyes:

kesinlikle canım boş geççirme :)))))))) en sinir olduğum kısım. Çıkar ilişkisi gibi yaşamak. Daha çok tiksiniyorummm öyle olunca sanki mecburmuş gibi

acaba bir tek bendemi böyle oluyor diye düşünüyordum bende. neyse yalnız değilmişim :)))

yok be canım kimden duysam aynı olsun diye girilen ilişki hiç güzel olmuyo mecbur gibisin yok hemen duşa girme yok sabaha kadar yat bla blaşakkıdı

alin benden bi o kadar, asilama oncesi ve sonrasi ne zaman dr. birlikte olun dese aksam yemegi yedikten sora kahve, meyve fasli fln derken hooop hadi bir ki demek durumunda kaliyorum kocama ne kadar mumlar da yaksam giyinsem kusansam da adam biliyo gorev oldugunu, bi kere ' kendimi damizlik gibi hissediyorum' demisti............ cok uzulmustum....

yok be canım kimden duysam aynı olsun diye girilen ilişki hiç güzel olmuyo mecbur gibisin yok hemen duşa girme yok sabaha kadar yat bla blaşakkıdı

ayyyyyyyyyyy evetttttttttttt nedir bizim çektiğimiz yaaa bayan olarak erkeklerin işi ne kolay valla.

alin benden bi o kadar, asilama oncesi ve sonrasi ne zaman dr. birlikte olun dese aksam yemegi yedikten sora kahve, meyve fasli fln derken hooop hadi bir ki demek durumunda kaliyorum kocama ne kadar mumlar da yaksam giyinsem kusansam da adam biliyo gorev oldugunu, bi kere ' kendimi damizlik gibi hissediyorum' demisti............ cok uzulmustum....

ay çok güldürdün beni canım ya. öyle valla ama eşlerimizi kullanıyormuşuz gibi oluyor. bende kendimi çoğu zaman kötü hissediyorum.

X