Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
ya nereye gidim şimdi acile gitmem lazım boşverin ya rabbim verecekse olur bilmiyorum dokdorumun aradım müsait deilmiş sekreteri çıktı 15 dk sonra gene arayacağım

ya nereye gidim şimdi acile gitmem lazım boşverin ya rabbim verecekse olur bilmiyorum dokdorumun aradım müsait deilmiş sekreteri çıktı 15 dk sonra gene arayacağım

Ya rabbim verecekse verir zaten niye aşılama yaptırdın bekleseydin o zaman. Valla kızıyorum size çok. Doktoru muhakkak ara belki ilaç verir her ihtimale karşı.
Ben çok acı çektim lütfen sizde yaşamayın tek derdim bu.

oo baya kaptırmış kendini ya çok geçmiş olsun canım. Biz ne yapalım gördüğün gibi dertlerimizi paylaşıyoruz.

evet cnm yaa sorma burnu bi akıyo boğazları hırıl hırıl ..
paylaşın canıım dertler paylaştıkça azalır

kızlar yarına kadar bekle gelmezse hcg yapalım dedi dokdorum zaten şimdi hiç gidesim yokk ama bebekde yokkk

tabi canım herşey O isterse olur ama önce TEDBİR sonra TEVEKKÜL, sen elinden gelen herşeyi yapıcasın ki ondan sonra ALLAHa havale ediceksin

Ya rabbim verecekse verir zaten niye aşılama yaptırdın bekleseydin o zaman. Valla kızıyorum size çok. Doktoru muhakkak ara belki ilaç verir her ihtimale karşı.
Ben çok acı çektim lütfen sizde yaşamayın tek derdim bu.

godes sana nolmuştu canım benim gibimi oldun bi hatırlatırsan sevinirim

sorma yaaaaaaaaaaaaaaaaa. Valla iş yerindeyim iş miş hak getire valla.
Burda yazı yazmaktan. Çok kızıyom bu elfkayaya dövcem onu:eek:klava:

bide sen vur ablamm :eek:klava:
tamam tamam yaaa olumlu düşüncem artıkın taammı olumsuzluk yookk
yaşıma göre davranayım barim :icecream:

godes sana nolmuştu canım benim gibimi oldun bi hatırlatırsan sevinirim

ya canım bir sürü şey geçti bu 3. aşılamda kanamam başladı sonra doktora gittim idrar testi yaptı silik çizgi çıktı sonra kan testi yaptık 10,43 çıktı ama ben öyle delirmiştimki kafayı yiyecektim yok hamile değilim falan filan derken. 2 gün sonra 2. kan testi yaptım değer bir anda 4'e düştü. Doktorumu aradım oda hamilelik başlamış ama hemen son bulmuş dedi. ben eminimki sırf benim stresim olumsuz düşüncem yüzünden bebeğim tutunmadı bana.

haklısınız tamam tamam ya bi çocuğun üstüne bu kadar da gelinmezki küserim bak :umursamaz:

madem çocuk olduğunu kabul ediyorsun o zaman büyük sözü dinle sende. seni seviyorum ve değer veriyorum ufaklık al bendede sana bir dondurma:icecream:

elfkayacım neden moralin bozuk gülüm

bugun oturmaya gittimde herkesin bebeği vardı 30 kişi içinde bi benim yoktu ondan bozuldum biraz ama ablam sitem etmeme bile izin vermiyor höött dedi kızdı baa :umursamaz:

bugun oturmaya gittimde herkesin bebeği vardı 30 kişi içinde bi benim yoktu ondan bozuldum biraz ama ablam sitem etmeme bile izin vermiyor höött dedi kızdı baa :umursamaz:

:çok üzgünüm: bende sürekli bu durumu yaşamaktan bıktım ve çocuklar sinirimi bozuyor çok ses oluyo kafam şişti deyip genelde çıkıyorum o ortamdan -tatlicadiarzu-

hayır canım kızmıyorum sadece olumsuz düşünmeden dolayı seni uyarıyorum o kadar. Yoksa ne haddime

elfkaya çok nazlısın bugün yokkkssaaa hamilelik halimi duygusallıkta varmııı???

X