Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
kız ben uyutup gelirim kızz benim çocuğum uslu bi kere taamm mııı :)) çok ta hamarat :hulya:
hıhhh

kız ben uyutup gelirim kızz benim çocuğum uslu bi kere taamm mııı :)) çok ta hamarat :hulya:
hıhhh

aşk olsun annesı sen onu yanlızmı bırakcan getir benım yatagımında yatırırm onları kapıları kaparız rahatsız olmazlar aradada gıder koklarız ohhh mıs kokuları

neolur sankı bunları yaşasak koklasak yemeklerını yedırsek aglasalar susturmaya calıssak altlarını degstırsek tabı valideden bana sıra gelırse oda cok istiyo sabah hayeller kuruyodu babane dese merdıvenlerden bana seslense cıkıp alsam dıye valıdem rahım kanserı tedavı gordu bebek olursa ona buyuk morel olcak

iklimcim takma dıyemıcem elinde degl ama olsun en azında beklıyoruz dımı ole düşün dr olmucak dıye bıse demedı halimize şükredelim isyan etmek yok bırda bı komsum var 45 yalsrında tüp bebek denedı gecen yaz tutmadı dr olmaz dedmı gercı allah bılır o yuzden isyan etmek yo bol bol du edelım

Çok zorrrr hemde nasıl allah bebıŞlerımızın kokusundan bızı mahrum etmesın

bunu ezberlıyelm hz.zekerıyanın evlat duası

ALLAHIM beni yanlız başıma bırakma çünkü sen varislerin en hayırlısısın
ey RABBıM bana senin katından lutüf ve kerametinle tertemiz ALLAH ALLAH
diyecek evlat ihsan eyle muhakkak sen duaları işiten ve görensin amin

iklimcim
ben adet olduğum gün görümcemde bendeydi
onlar 11 senelik evli çocukları yok eşi bir kere gitmiş doktora hiç sperm çıkmamış demişler senin asla çocuğun olmaz oda 10 senedir gitmiyor doktora aslında görümcem gitmek istiyor ama kocasını razı edemiyor ben o gün çok ağladım bi daha olmaz benim çocuğum olmuyor işte falan diyordum
daha dur daha benim bile umudum var seni niye hemen umudunu kaybediyon diye sarıldı bana
bizim hiçbir sorunumuz yok allaha şükür demekki vakti var
ya onun gibi hiç çocuğun olmaz deseler o zaman kafayı yiycez demekki
yak bi sigara gülüm karşılıklı içek hadi :))

kızlar sizinle tanışdıgıma memnun oldum ben çıktım sonra görüşürüz inşallah hepinizin hayırlı haberini alırım kendinize iyi bakın

canım bunu çok beğendim ilk sayfaya ekledim izninle :Saruboceq:

allahım ne zor onlar için :Saruboceq: çok üzücü ya çokk (
evet çok şükür eşim çok iyi benim rahatsızlıkta hal edilir dedi çok şükür allahıma hepimize versin kurban olduğum allah dayanamıyorum bazen bu üzüntüye :çok üzgünüm:

kızlar sizinle tanışdıgıma memnun oldum ben çıktım sonra görüşürüz inşallah hepinizin hayırlı haberini alırım kendinize iyi bakın

çıkıyomusun bizde memnun olduk güle güle gene görüşelim allaha emanetsin cnm

bende öle dayanamıyorum bazen hele ilk gün yatağa yattım allahım canımı al artık böle yaşayamıyorum dedim ölmek o kadar istedim ama yaşamak zorundayız

canım bunu çok beğendim ilk sayfaya ekledim izninle :Saruboceq:

ALLAHIM beni yanlız başıma bırakma çünkü sen varislerin en hayırlısısın
ey RABBİM bana senin katından lutüf ve kerametinle tertemiz ALLAH ALLAH
diyecek evlat ihsan eyle muhakkak sen duaları işiten ve görensin amin

cok gusel bır dua allh ol derse olur herseyın bası hayırlı olmasıdır.allh daha beter dert vermesın.ınşş bızımde olacak allhın ıznıylen

bende öle dayanamıyorum bazen hele ilk gün yatağa yattım allahım canımı al artık böle yaşayamıyorum dedim ölmek o kadar istedim ama yaşamak zorundayız

evet bi an geliyolar bana sonra unutuyorum sonra yine ağlama nöbetleri

burdaki herkes bi gün böyle olacak :CüvCüv:
onlara gelmeden herseylerini yapcaz hazır edicez :hulya:
böyle tatlı bebekleri olacak
sonra bizi bazen deli edecekler alsanaalsanasmile
anneler gününde bize çiçek verecekler a.s.
erkek anneleri askere göndercek turkbayragi
kız anneleri kocaya :))
bunlar olacak muhakkak olacak olmayak die birsey yok
hepimizin olacak bigün belki bu sene inş.:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…