Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

:roflol::roflol: deli kızz seni korkudan ağlamışsın :roflol:
ay benim kasığım patlıycak gibi şişti o an dayanamadım tansiyonum düştü bi mide bulantısıki sorma korkudan ama :roflol: ama kasığım baya bi ağrıdı

evett canım yaa allahtan kim ne dese boş verickse burun deliğinden bile verir :Saruboceq:

kız o nasıl oluyor onuda deneyelim kaydirigubbakcemile3
ben bi bakayım şu burnuma sengözlerimebaksanab

canım doktor 1 hafta sonra ya progesteron testi diye istiyor senin doktorun istemedimi benim 10.42 çıktı bugün yaptırdım ben 1 hafta olmuştu çünkü

benımkı dememdı bıse ayyy bedemnı yaptırsam gecen sene ben pregnı igne vurulmustum tam gunumde kan tahrılı yaptırdım dr bana hamılesın dedı sok oldul bende tabı ıkı canlıyım dıye ortalarda gezıyorum akşama regl oldum doktrum deglsın dedı anladı-mkı ignenın ethısınden o yuzden 1 mayısı beklıyom ama gercı benım regl 4 nısanda olmıstum doktorum 1 mayıs dedı işime geldi bı 3 gun daha bekleyemem

ay çoooookkk heyecanlıyım ben
bakalım aramızdan ilk kim hamiş kalıcak

inşalla canım allahım istedigini eline verir hayırlısı inşallah bu sefer bebeişlerimizi elimize alacaz allahın izniyle:Saruboceq:

ay çoooookkk heyecanlıyım ben
bakalım aramızdan ilk kim hamiş kalıcak

kızlar düşünsenize bu ay hepimiz hamile kalıyormusuz ne kaa güzel olur demii
:CüvCüv: bu ben :CüvCüv: bu iklim :CüvCüv: bu sinem :CüvCüv: bu alaiye

kızlar düşünsenize bu ay hepimiz hamile kalıyormusuz ne kaa güzel olur demii
:CüvCüv: bu ben :CüvCüv: bu iklim :CüvCüv: bu sinem :CüvCüv: bu alaiye

ay inşallah ne güzel bir görüntü vallaaaa kaydirigubbakcemile3

inşalla canım allahım istedigini eline verir hayırlısı inşallah bu sefer bebeişlerimizi elimize alacaz allahın izniyle:Saruboceq:

inşallah vallah psikoljm bozuldu vucudumdakı degısıklıklere takıp edıyorum offffff tedavı olmak insanı dahada heyecanlandırıyo nese guzel seler dusunıyım:dance:

kaydirigubbakcemile iklimmm oğluna bişi de kızımın saçını çekiyoooo :))

inşallah vallah psikoljm bozuldu vucudumdakı degısıklıklere takıp edıyorum offffff tedavı olmak insanı dahada heyecanlandırıyo nese guzel seler dusunıyım:dance:

valla 6 senedir psikoloji falan kalmadı büyük allahım hayırlısını versin hepimize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…