Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

canım hiç öyle düşünme gerçektende. bende senin gibiydim gerçi benim olayım yarın netlik kazanacak ama. en azında yüzde 50 şansım hala devam ediyor. Herşey kısmet ii. İnşallahhh tutmuştur ve hamilesindir. senin test günün ne zaman

Benim normalde 14 15 mayıs gibi Adet tarihim. Doktor test yapmaya git diye bir gün vermedi. Ben zaten adetim gecikmeden yapmayı düşünmüyorum canım..

selam arkadaşlar. Bende pko var ve eşimde de sperm eksikliği+yavaşlığı var. Nisan 21 de adet oldum, adetimin 4.günü iğne+glukofene başladım. Ama doğru düzgün bir yumurta oluşmadı,.Doktora kontrol için gittiğimde (Adet başlangıcımdan sonra 13. günüydü ) bu ay yapsakta tutmaz, doz yeterli gelmemiş dedi. Kısmet Mayısa kaldı

Yeni Ay Yeni Umut Canım. ınşallah bu sefer tutar.. Bende de PCO laneti var malesef..

Benim normalde 14 15 mayıs gibi Adet tarihim. Doktor test yapmaya git diye bir gün vermedi. Ben zaten adetim gecikmeden yapmayı düşünmüyorum canım..

nasıl sabredeceksin canım. şuan belli olur kan testinde.
en azından kafandaki soru işareti gitmiş olur. ona göre rahatlardın.

canım engüzeli biraz beynini boşalt rahatla sonra tekrar başla. Herşeyin hakkımızda hayırlısı olsun.
evet canım dün verdik bu kararı gidelim kafalarımız boşalsın rahatlayalım inş çok saol
Aynen bende öyle yapıcam canım tutmazsa. Çok bunaldım. En iyisi biraz unutmak galiba. Bakarsın kendiliğinden oluverir düşünmeyince
evet insan çok bunalıyor cnm tatil iyi gelir umarım tutmassa sende git cnm inş gideriz
Evet Canımcım çok yavaş bugün. Bende sorun bende sanıyordum.
evett yaa puff
zeynocum ve iklimcim belki ara verdiğiniz zaman hamile kalırsınız bellimi olur. bir sürü kişinin başına gelmiş çünkü.
inşallah canımm çok saol
evettt çok ağır yaa bende bilgisayarımmı bozuldu diyordum eyvahedigeldismile

evett yaa uff

hayırlısı bakalım geçmiş olsun inşallah mayıs ayında rabbim anne adayı yapar seni de hepimizi de:Saruboceq:

nasıl sabredeceksin canım. şuan belli olur kan testinde.
en azından kafandaki soru işareti gitmiş olur. ona göre rahatlardın.
Valla canım o kadar bekledim biraz daha beklerim. 4 Aydır hep aynı zaten. Erkenden yaptırdım sonuc hüsran. Bu ayda böyle deneyelim.

Valla canım o kadar bekledim biraz daha beklerim. 4 Aydır hep aynı zaten. Erkenden yaptırdım sonuc hüsran. Bu ayda böyle deneyelim.

sen bilirsin canım bekleyebiliyorsan ne mutlu sana demekki sabırlı bir yapıya sahipsin. ne güzel birazcık sabır keşke bendede olsaa ya yarını bekleyemiyorum diyorum bugünmü yaptırim diye kendimle cebelleşiyorum. hakkımızda hayırlısı olsun

Aslında çok sabırlıyımda. Son zamanlar ilaçlardanmıdır nedendir aşırı gerginim. Hemen parlıyorum.

:uhm:ya şimdi tvyi açtım da bu deniz baykal amcaya noluş ne kaseti kasette ne varmış bilginiz varmı

aysad kullanıcısından alıntı
slm kızlar ben geldim

hoşgeldin nasıl gidiyor hamilelik.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…