Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

canım benim inşallah bu aşılaman tutar tüpe gerek kalmaz sperm hareketliliği ne kadar sizde bizim de sorunumuz o

bilmiyorumcanım ya çok boşlukta hissediyorum kendimi 3 yıllık evliyiz çocukları çok seviyorum anasınıfı öğretmeniyim evlenince tek hayalimdi çok istenince olmuyor demekki çok üzülüyorum hergün akşam ağlıyorum ya eşimde ağlıyor beni görünce kötüyüz yani

inşallah ya kızlar vallaha inanın şuan bile eğlıyorum yani canım sperm hareketliği ileri hızlımıdır ne haltsa %20 yavaş hızlı%50 sizinki kaç HAYALBAZ

Hayatım ben 10 sene Çocuklarla çalıştım. Çocuk doktorunda yardımcıydım. Bende öyle diyorum. Çok isteyince olmuyor demekki. Çocukları o kadar çok seviyorumki. Mesleğimi bile onları düşünerek seçmiştim. Bende 9 aydır evliyim. Evlenir evlenmez istiyordum. Malesef hala bekliyoruz.

canım yaa çok kasmayın ne zamandır korunmuyosunuz doktor ne dedi sperm hareketliliği ne kadar düşük senin yumurtlamada sıkıntı varmı

inşallah ya kızlar vallaha inanın şuan bile eğlıyorum yani canım sperm hareketliği ileri hızlımıdır ne haltsa %20 yavaş hızlı%50 sizinki kaç HAYALBAZ

canım sizin sperm hareketliliği düşük değil ki bizim hızlı ileri 0 yavaş ileri 28kafamçokkarıştı yaa sizinki yayet iyi gibi ama anlamadım

Benim eşiminde 12% falandı canım ileri hareketliler. Ama Aşılama için yıkama sonrası 70% oldu. Sizin değişmedimi yıkama sonrası??

hayalbaz'a
bende polikistik over var. hormon ve ultrason sonuçlarım destekliyo işte. Birçok dr dolaştım, Bir Tüp Bebek merkezine gittim, Eşimden de sperm örneği istediler. Biz gayet rahat verdik filan Bammm Eşimde de sorun çıktı. 14.000.000 çıktı yıkama sonrası kalan 3,500.000.. İleri Hızlı %5 haraketli %15.. Bide %5 normal %95'i anormal çıktı şekli (baş -kuyruk anomalileri toplamı)

canım bu yazdığım değerler yıkama sonrası 1.aşılamamda %55 le tutmadı 2.aşılamadada% 20 işte

anladım caım rabbim gönlünün muradını versin burada herkes aşağı yukarı aynı sorunları yaşıyo merak etme olur inşallah bebişlerimiz:lepi:

aysad sendeki heyecanda başka merak etme görünür okadar oldukdan sonra gerisi gelir biz daha o heyecanı bile yaşayamadıkki görününce bizlerede dua et

aysad sendeki heyecanda başka merak etme görünür okadar oldukdan sonra gerisi gelir biz daha o heyecanı bile yaşayamadıkki görününce bizlerede dua et

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…