Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

canım idrar testi yanıltıcı olabilir. şu an için önemli olan kanda ki değerlerinin artıp artmadığı ki inş. artmıştır ,:Saruboceq: benim bundan önceki hamileliğimde adetimden 4 gün geçince 2 çizgi çıkmıştı.

delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden
tmm silikse hamilesiiinnnnn silik çıkıpta negatif alana hiç rastlamadımmm :teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

ama ya ne bilim. hala kanamamda var azda olsaaa bir yarın gelsede kan testi yapsam. bugünmü gidip yaptırsam ama doktor yarın yap dedi

yaaaaa offf bekleyemiyorum. bugünmü yapsam kan testi ne dersinizzz sonuçta artış varsa belli olmazmı

bende grip olacam sanırım , sabahtan beri hapşırıp duruyorumkafamçokkarıştı
benle aynı zamanda aşılama olan arkadaşlar,sizlerde ne gibi değişimler var yazsanıza.bende hiçbir değişiklik yok arada belime ve kasığıma ağrı geliyor ama arada.

dikkat et canım vitamin falan al.

canım idrar testine hiç aldanma. kanda baktır. eğer adet günün geçtiyse veya aşılama olalı 15 gün olduysa

günaydınnnnnnnnnnnn mirmirmirmir
daa yüzümü bilem yıkamadım meraklı melehat gibi gözleri diktim okuyorum öle akannehir
nevar ne yok ayol

kızlarr bunu kk da buldum çok duygulandım sizinle paylaşam dedim mafoldumben
anne olamamak demek.... Mesaj Linki

--------------------------------------------------------------------------------

Anne olmak isteyen bir kadın için, anne olamamak demek; baktığın her bebekte yüreğinin kalması demek…

Geceleri uyanıp sabaha kadar senden sonra evlenip, senden önce çocuk sahibi olanları saymak demek…

Hiç sebep yokken iki de bir ‘belki hamileyimdir’ deyip gidip test yaptırmak demek…

Her test için gittiğinde seni gören sağlık personelinin sana acıyarak bakması demek…

Gördüğün hamile kadınlara gözlerinin takılıp kalması, nazarının değeceğinden korkup bir sürü dua etmek demek…

Çocuk tedavisi görürken ‘ben kısır mıyım, neden ben burada tedavi görüyorum’ diye gözyaşı dökmek demek…

Aşılanıp aşılanıp düş kırıklığına düşmek demek…

Etrafındaki yakınlarının, komşularının, büyüklerinin durmadan ‘çocuk yok mu?’ diye sorup, yaranı kanatması demek…

Türbelere gidip “Rabbim burada yatanın yüzü suyu hürmetine hayırlı, sağlıklı bir evlat nasip et” diye gözyaşlarıyla dua etmek demek…

Yastığı karnına koyup gizli gizli aynada kendini seyretmek demek…

Aynada kendini seyrederken yakalandığın eşine karşı mahcup olup, saatlerce ağlamak demek…

Doğmamış çocuğun için her gün mektuplar yazmak, ‘hadi gel artık tükeniyorum’ diye yalvarmak demek…

Anne olmak isteyip de anne olamamak demek; kendini yarım kalmış, eksik bırakılmış, unutulmuş hissetmek demek…

Yıllarca bekleyip anne olabilmek demekse; gülümseyerek ölmek ve yavrunla yeniden doğabilmek demek…

Çocuk sahibi olmak isteyip de olamayan herkese, ne olur umut etmekten vazgeçmeyin demek istiyorum ve herkese sevgilerimi gönderiyorum…
Rabbim bizim de yüzümüzü güldürecek...
alıntıdır...

ben kahvaltı yapıp geliyomm yüzümüde yıkayım :)) bayanssulusmile

hadi yap kahvaltını gel napıyosun anlat , durumun nasıl ne alemdesinn ?yatıyomusun 24 saat?

geldim geldim de bugun burası bayaaa sakin ayol
durumumdan bahsedeyim ben en iyisi ; ilk gün yattım bi dahada yatmadım ayaktayım gezmeye bile gittim ne bilim yatasım yok yaa bide bende acayip mide bulantıları var bugun aşılamanın 5. günü ilaçların etkisi geçmedimi acaba bilmiyorumkismile
sen nasılsın napıyon sen anlat yerimseniben

ben evden dışarı çıkmadım ama sürekli yatmıyorum evde yorulmadan işlerimi yapıyorum yatıyorum tv izliyorum pc başındayım öle ,mide bulantısı ilaçlardan olabilir ne kullanıyorsun ilaç olarak ,

merhaba kızlar, dün alese girdim yıllar sonra biz eskimiş ya zor bitirdim sınavı. doktorumlada konuştum bu ay aşılama yatırmıcam izne çıkacağım için yetişmiyor, hemde haziran da tüp bebek denicez biraz dinlenmiş olurum.
yakında sonucu belli olacak çok kişi var galiba inşallah mayıs ayı bereketli olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…