Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

şu an ilaç kullanmıyorum aslında cmt si kontrolum vardı gitmedim ozaman bana progestan yazacaktı duruma göre ama ben bıraktım gitmeyi artık çok sıkıldım zaten aşılamadan önce klomen kullandım bi de pregln diye çatlatma iğnesi başka bişi kullanmadım ozman niye midem bulanıyor adet mi olcam yoksa yaaaa eyvahedigeldismile

gülücüm kaç aşılama denedin tüp bebeğe geçiyorsun bide yaşın kaç bide kaç senedir bebek istiyorsun bu üçünü cevaplarsan sevinirim:)) ben cevabımı aldım saol kaydirigubbakcemile3

godescim azıcık daha sabret yaptırma test bugün, şimdi tam 2 gün olmadığı için sonuç daha çok kafanı karıştırır yüksek çıksa bile emin olamazsın niye az yükseldi diye onu kafaya takarsın biraz daha sabret. yarın yaptırısın. ne var şunun şurası yatcaz kalkcaz test günü gelicek

gülücüm kaç aşılama denedin tüp bebeğe geçiyorsun bide yaşın kaç bide kaç senedir bebek istiyorsun bu üçünü cevaplarsan sevinirim:)) ben cevabımı aldım saol kaydirigubbakcemile3

29 yaşındayım bu ilk aşılamamdı ama biliyosun iptal edildi normal yolla denedik olmadı. 4 yıldır korunmuyoruz ama son 1 yıldır çocuk istiyoruz. ben biraz acele ediyorum çünkü hem yaş hemde ağustosta eşim askere gidicek o gitmeden hamile kalayım istiyorum. kısa dönem bile gitse 6 ay demek.

mide bulantın stresten olur , hormonların uyarıldı ondan olur ,mideni üşütmüş olabilirsin hemen adete neden bağlıyorsun .progestan kullansaydın keşke canım .

mide bulantın stresten olur , hormonların uyarıldı ondan olur ,mideni üşütmüş olabilirsin hemen adete neden bağlıyorsun .progestan kullansaydın keşke canım .

ne bilim işte aşılamayı yaptı dr sonra dedi cumartesi günü gel dedimben progestan vermicekmisiniz çünkü ilk aşılamamda vermişti dedi cmtsi bakacam öle sölücem bende bi daha gitmedim gitmicemde artık hep başa sarıyoruz bi problem yok ve hep aynı şeyleri yapmaktan bay geldi artık kendim denerim yada bu yaz dinlenirim azcuk kaydirigubbakcemile2

ayy inş. ağustasa kadar hamile kalırsın kıss ne kaa güzell zemuszemus

Selam Kızlar

Ayyy çok duygulandım canım ya. Bizi anlatıyor..

senağlama

canım öyle yapacağım galiba yarını bekleyeceğim şimdi biraz daha sakinleştim. 2. idrar testinde silik çizgi bakalım hayırlısı. eğer bu ayda tutmazsa önümüzdeki ay tüp bebeğe geçeceğiz. Doktoruj öyle dedi.

Kızlar ben çocuk meselesini askıya aldım haziranın ortalarında antalyaya tatile gidicez kısmetse tabi bunada bir engel çıkmassa artık geldikten sonra başlarım tedaviye sizlerden güzel haberler almak istiyorum rabbim hepinizin gönlüne göre evlat versin inşallah ben fazla kalamıyorum ama sizlerin takibindeyim bunu bilinn :)

kızlar kk çokmu ağır banamı öyle geliyor her bölüme zor giriyorum

canım engüzeli biraz beynini boşalt rahatla sonra tekrar başla. Herşeyin hakkımızda hayırlısı olsun.

Aynen bende öyle yapıcam canım tutmazsa. Çok bunaldım. En iyisi biraz unutmak galiba. Bakarsın kendiliğinden oluverir düşünmeyince

zeynocum ve iklimcim belki ara verdiğiniz zaman hamile kalırsınız bellimi olur. bir sürü kişinin başına gelmiş çünkü.

zeynocum ve iklimcim belki ara verdiğiniz zaman hamile kalırsınız bellimi olur. bir sürü kişinin başına gelmiş çünkü.
ınşallah Canım. Ben Adet olucam büyük ihtimal. Kasık ve karın ağrılarım çoğalıyor her geçen gün. Hiç belli olmaz diyeceksiniz ama inanın hiç içimde öyle hamileymişim gibi bir his yok. Hiç ümidim yok.

elfkayanın paylaştığı yazıdan bende çok etkilendim aynen anlatmış hislerimi bugün 4. günüm garip bi şekilde neden tutmasın ki tutmuştur işte hamileyim psikolojisi var bugün..hayırdır inşallah..GODES sabredemiyosan git yaptır yaa ne bu sabır taşımıyız offf

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…