Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
alla alla sabahtan beri kimsecikler yok pazar ya kk yada mı tatil:)

ay kimsecikler yok. bende acayip alışkanlık yaptı KK. girmeden duramıyorum. şimdide annemdeyim. bir girim bakim kızlar ne yapıyor dedim ama kimse yok. herkez anne ziyaretine giti galiba.

slm kızlar ZEYNOOOO naber nasılsın benim bugün 12.gün sabah idrar testi yaptım bişe çıkmadı =(( ağrılarda çoğaldı en büyük belirtide adetime yakın göğüslerimin şişmesi sende haberdar et beni kan falan aldırırsan ok mi byyy

iyi akşamlar kızlarr nasılsınız sizileri çok merak ettim son durumu değişen vs varmı hadi bana güzel haberler verinnn

Selam Canımcım. Bende dayanamadım test yaptım. Alemiz vallahi sanki iki gün daha beklesek çatlicaz ohaoldumsmile
Benimde kasık ağrılarım ve ara ara karın ağrılarım devam ediyor. Göğüslerde hassas. Onun dışında bişey yok canım. Offf Offf. ıdrar testini negatif görünce ben hemen ümidi kestim zaten.

hepinizin anneler günü kutlu olsun kızlar

aren seninde anneler günün kutlu olsun. ben meldi. mayıs 2010 topiğindeyim oraya mail atmışsın sanıyoyorum seninle bir gün arayla aşılama yaptırmışız. oyüzden senin neler yaşadığını çok merak ediyorum.benimle irtibata geçersen çok sevinirim.

godes kanamn ne durumda??

canım durmadı hala ya. yarın kan testi yaptırmayı bekleyemedim az önce gene idrar testi yaptım ikinci çizgi silik çıktı. of ya. acaba daha erken diyemi tam koyu çizgi çıkmıyor doktorum regli dönemi geçtikten 10 gün sonra koyu çizgi çıkar demişti. acaba o yüzden

sana güzerl haber hala idrar testinde silik çizgi çıkıyor yaaaaaaaaaaaaofffffffffffff

delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden
tmm silikse hamilesiiinnnnn silik çıkıpta negatif alana hiç rastlamadımmm :teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…