Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
ben geldim kızlar şimdi doktorumla konuştum değerim 10 küsür çıkmış hamilelik oluştu görünüyor ama devam edip etmeyeceğini salı günü testen sonra tam belli olur dedi. progestan tablet kulllan dedi. salı günü değerim 20 civarlarında olursa kesin hamilesindir dedi. durum bu kızlar.
offf acaba hamilemiyim yaa

bugün hiç girememiştim. geldim kimse yok ama senin güzel haberini gördüm çok sevindim canım. senin daha test gününe vardı onun için değerin gayet normal. arkadaşımın adet günü 7 çıkmıştı ve 3 aylık hamile. korkma içini rahat tut.

Godescim tebrikler canım :nazar:,, umarım değerin hızlıca ikiye katlanır.:Saruboceq:

Godescim tebrikler canım :nazar:,, umarım değerin hızlıca ikiye katlanır.:Saruboceq:

inşallah canım o kadar sabırsızımki diyorum salı gününü beklemesemde yarın yaptırsammı. eşimde kızıyor bu kadar sabrettin 1 gün daha bekleyemiyorsun diye off

Son düzenleme:
bugün hiç girememiştim. geldim kimse yok ama senin güzel haberini gördüm çok sevindim canım. senin daha test gününe vardı onun için değerin gayet normal. arkadaşımın adet günü 7 çıkmıştı ve 3 aylık hamile. korkma içini rahat tut.

inşallah canım dediğin gibi olur. bana değer 10 düşük geldi ama doktor düşük falan demedi. şimdi senin arkadaşının değeri 7 çıktıysa ve hamileyse benimkide neden olmasın dime ama. Herşeyin hayırlısı yaa

Kızlarrr Godesin kacıncı günüydü bugün. Yani Asılamadan sonra kacıncı günü??

canım ben 26 nisanda aşılama oldum. aşılamamın 12. günü doktora gittim ama ben hasta oldum diye gittim. idrar testi yaptı doktor hafif silik çizgi çıktı. sonrada kanda baktı işte. kanamamda yerleşme kanaması olabilir ama kesin sonuç salı gününki 2. kan testimde belli olacak.

hiç ümidim yok sanki biliyormusun

Canımmmm ümidim falan yok deme ya.Gerçekten herşey kısmet işi.
Ben bu saatten sonra hiç stres yapmayacağım. Kısmetimizde varsa olacak yoksa zaten zorlamanın bir anlamı yok.
eğer ben hamile değilsem doktor aşılama artık denemeyelim dedi. direk tüp bebeğe geçelim.
3. aşılamadan sonra şans düşüyor dedi. inşallah hamileyimdir de tüp bebekle falan uğrşamam. offfff

of kimsecikler yok yaaa. tabi herkezin kocası evde şimdi ohh keyifli keyifli kahvaltı yapıyorlar. bende garibim tek. ekmek arası yaptım ot gibi oturdum yedim :KK43:

godescim adet günü 2 gün geçmesine rağmen değeri 25 olan bir arkadaşım vardı , şimdi kızı oldu 1 yaşında ,, güzelşeyler düşün sonuda güzel olsun inş..Bide aşılama olan arkadaşlar yediklerine içtiklerinede dikkat etsinler besleyici vitaminli şeyler tüketin yumurta ,kuruincir ,süt ürünleri gibi.

of kimsecikler yok yaaa. tabi herkezin kocası evde şimdi ohh keyifli keyifli kahvaltı yapıyorlar. bende garibim tek. ekmek arası yaptım ot gibi oturdum yedim :KK43:

godescim afiyet olsun..benim koca da evde diil ve ben hala kahvaltı yapmadım:kedi:naptın kanaman durdumu canım ne alemdesin

godescim adet günü 2 gün geçmesine rağmen değeri 25 olan bir arkadaşım vardı , şimdi kızı oldu 1 yaşında ,, güzelşeyler düşün sonuda güzel olsun inş..Bide aşılama olan arkadaşlar yediklerine içtiklerinede dikkat etsinler besleyici vitaminli şeyler tüketin yumurta ,kuruincir ,süt ürünleri gibi.

yaaa sizlerden böyle şeyler duyunca biraz daha moralim yerine geliyor. benim normalde 14 mayısta hasta olmam gerekiyordu. ama ben 7 mayısta oldum. doktorum bu kanaman normal değil regli kanaması değil dedi. benlki yerleşme kanamasıdır dedi. ama yerleşme kanamsı ne kadar sürüyor miktarı nasıl oluyor bilmiyorum. ama benimki sanki normal regli gibi valla kafamda kocaman soru işareti var.

yaaa sizlerden böyle şeyler duyunca biraz daha moralim yerine geliyor. benim normalde 14 mayısta hasta olmam gerekiyordu. ama ben 7 mayısta oldum. doktorum bu kanaman normal değil regli kanaması değil dedi. benlki yerleşme kanamasıdır dedi. ama yerleşme kanamsı ne kadar sürüyor miktarı nasıl oluyor bilmiyorum. ama benimki sanki normal regli gibi valla kafamda kocaman soru işareti var.

gel salı gellülülülülülü

evet hadi salı günü gel biran önceeeeeeeeeeeeeeeeee ben biran önce kendimi evden dışarı atimde zaman çabuk geçsin.

X