Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
çok özledim onu çok :KK43:
şimdi karnımda bile olsaydı babasıyla hediye alırlardı bana senağlama

ya sen beni ağlatmayamı çalışıyorsun yaa
bende ölüyorum onun hasretinden kendimi başka şeylere veriyim diyorum unutayım diyorum ama insan unutabilir mi hayatımın en mutlu günü olacak onu ilk kucağıma aldığım gün yaşayacakmıyım o günüde bilmiyorum bazen umut yok oluyor bazende allahtan umudu kesmek......... offf offf

yani okuln bitmesine 7 yılın var. 28 yaşında bitirmiş olursun. Sınavlar var 29-30 mayısta ders çalışıyormusun

hımm güzel soruu :umursamaz:
valla 16 yaşında başladım üniv. düşün abla 12 yılda bitecek offff çok uzunmuş bee naptım bennn eyvahedigeldismile

ya sen beni ağlatmayamı çalışıyorsun yaa
bende ölüyorum onun hasretinden kendimi başka şeylere veriyim diyorum unutayım diyorum ama insan unutabilir mi hayatımın en mutlu günü olacak onu ilk kucağıma aldığım gün yaşayacakmıyım o günüde bilmiyorum bazen umut yok oluyor bazende allahtan umudu kesmek......... offf offf

kızlarrrr pes etmek yok. çoğu kadın gibi çok ciddi sorunlarımızda yok allah a şükür. eşlerimiz yanımızda olacak ama bizim bebekler nazlı çıktı be:))

bunların derdi de okul oldu:))) kız ben bıktım okumaktan be :))

ya canım doğru söylüyorsunda hep aynı konuşaları konuşunca insanın psikolojisi bozuluyor iklimin yazdıklarını okuyorum bir yandanda gözlerim doldu iş yerimdeyim o yüzen farklı konular iyi geliyor insana.

ya canım doğru söylüyorsunda hep aynı konuşaları konuşunca insanın psikolojisi bozuluyor iklimin yazdıklarını okuyorum bir yandanda gözlerim doldu iş yerimdeyim o yüzen farklı konular iyi geliyor insana.

haklısın güzelim takıldım sadece elbette kafa dağıtmak amaç.

iklimmmm kardeşim bacımm gülümm
sen nasıl diyorsan benim için olacak diye öyle hissediyorum diye bende aynı şeyleri senin için hissediyorum canım yakınlarda yakın bi zamanda hemde gelecek bak seni teselli etmek için değil gercekten içimden geçenleri yazıyorum canım :teselli:

kızlar ben çıkıyorum işler beni bekliyo. sn görüşürüz kendinize iyi bakın üzmeyin elbet bebeişlerimiz olacak. arkadaşlarım dalga geçiyorlar seninki pırıl pırıl çıkar diye sprem yıkanıyo aşılamada rahim içi temizleniyor ya:)) çok hijyensin diye dillerine düştüm.

Kızlar merhaba ben uzun sÜredır gıremedım ınt.e ızındeydım.benımde 4 mayıs ıtıbarıyle 2cı aŞılamam oldu.sÜreÇ 23 gÜnÜmÜ aldı.bu kezde tam Çatlatma ıĞnesını yaprıcaĞm gÜn (kontrole gıttıĞımde) yumurtamın ÇatlamıŞ olduĞunu ÖĞrendım.bu ay hem geÇ gelıŞtı hemde kendısı Çatladı.Şımdı beklemedeyım.

Kızlar merhaba ben uzun sÜredİr gİremedİm İnt.e İzİndeydİm.benİmde 4 mayıs İtİbarİyle 2cİ aŞılamam oldu.sÜreÇ 23 gÜnÜmÜ aldı.bu kezde tam Çatlatma İĞnesİnİ yaprıcaĞm gÜn (kontrole gİttİĞİmde) yumurtamın ÇatlamıŞ olduĞunu ÖĞrendİm.bu ay hem geÇ gelİŞtİ hemde kendİsİ Çatladı.Şİmdİ beklemedeyİm.

Hoşgeldin canım. Kısmet değilmişmiş demekki. şimdi regl olmayımı bekleyeceksin

nasıl geçti tedirgindin. ağrın falan oldu mu. birde dr ne tavsiye etti.

şafak 14delikafadulden valla benim doktor çokm az konuşuyo beni sinir ediyo.sadece bugün ve yarın sabah da ilişki olsun dedi. çok acımadı yaa zorlanmadım o spekulum denen lanet az acıttı ama kenimi daha kötüsüne hazırladığımdan etkilenmedim.

X