Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
benimkide satmaz bazen diyorum gel uzaklaşalım biraz başka yerde oturalım otur oturduğun yerde diyo bana Çok üzgünüm çoook
ama yakın olmak kendi annene çok iyi bişey çok faydası oluyor bana benimde onlara tabi

keşke annemlerle aynı yerde otursam birde çocuğum olsun başkada hiçbirşey istemem hayattan. Kim bilir belki oda olur. Zamanın ne getireceği belli olmazki. Dime iklimcim. Sen niye eşine bazen uzaklaşalım diyorsunki ne güzel annenler aynı yerdesin kıymetini bil bence

iklimm kıss muhasebeciiiiiii
çalışmayamı karar verdin yoksam aklinialirimsmile

benimkide satmaz bazen diyorum gel uzaklaşalım biraz başka yerde oturalım otur oturduğun yerde diyo bana Çok üzgünüm çoook
ama yakın olmak kendi annene çok iyi bişey çok faydası oluyor bana benimde onlara tabi

keşke annemlerle aynı yerde otursam birde çocuğum olsun başkada hiçbirşey istemem hayattan. Kim bilir belki oda olur. Zamanın ne getireceği belli olmazki. Dime iklimcim. Sen niye eşine bazen uzaklaşalım diyorsunki ne güzel annenler aynı yerdesin kıymetini bil bence

kaynanamlar ve sülaside bana yakın hatta aynı binadayız 8 daire akrabayla dolu bööööö

aman seslendiğimizde bile ne oldu ne var diye tepki veriyorlar:)) sorgulamasalar olmaz beyefendilikleri bozulur:))

aman seslendiğimizde bile ne oldu ne var diye tepki veriyorlar:)) sorgulamasalar olmaz beyefendilikleri bozulur:))

Gerçi benimki öyle değil ama taşınalaım desem yok der herhalde hiç konusunu açmadım. Olumsuz bişey duymamak için.

mesleğim nasıl ama kaydirigubbakcemile3
kıss ben hala okuyorum aslında avukatın yanında sekreterlik ve asistanlıkta yaptım ama işletme okuyorum dedim öğrenci yapayım kaydirigubbakcemile3

kıss ben hala okuyorum aslında avukatın yanında sekreterlik ve asistanlıkta yaptım ama işletme okuyorum dedim öğrenci yapayım kaydirigubbakcemile3

senin okuyor alman normal şekercim dana 21 yaşındasın çünkü :)

senin okuyor alman normal şekercim dana 21 yaşındasın çünkü :)

kıss aslında çoktan bitirirdimde bi sınıfı 3 yılda geçersen böle kalırsın şey gibi kaydirigubbakcemile3 hesapla bakalım aplaamm bir sınıfı 4 yılda gecen elif 4 yıllık okulu kaç senede bitirir hehehehe kaydirigubbakcemile3

bende kaynana yok kızlar vefat etmiş. ama 3 görümce var:))) üçününde ipini kestim bu sene canıma tak ettirdiler ama yaparkende eşimin bana yaptıklarını görmesini sağladım. bir tanesiyle aynı apartamdayız ama kolay kolay gitmiyorum evine.

kıss aslında çoktan bitirirdimde bi sınıfı 3 yılda geçersen böle kalırsın şey gibi kaydirigubbakcemile3 hesapla bakalım aplaamm bir sınıfı 4 yılda gecen elif 4 yıllık okulu kaç senede bitirir hehehehe kaydirigubbakcemile3

ya sen çok maymunsun

kız ben kendi akrabalarıma bile bir süre dayanbiliyorum allah sabır vesin:))
aynen cnm bide beni düşünsene amcaları ve karıları ve kız erkek evli bekar çocukları hepsi 8 daire işte :gitme:
hıı şimdi anladım. Sende bir alt sokağa taşın :))))) tabi eşini kandıımak zor olsa gerek. Keşke her dediklerimizi hiç sorgulamadan yapsalar ne güzel olurdu valla.
hee oldu ehehe babamın evini bırakmam ben diyo :kızgın:
ayy kıskandım bende yazcam baaneee
bu arada ığğğğ akrabalarla kaynanayla aynı binada böööggg kafamçokkarıştı
aynen gülo ögggg kaynanam eltileri kocaları çocukları evli bekar akannehir
iklimcim mesleğin varsa çalışsana en azından binadakleride daha az görmüş olursun dime ama. hemde sana bir uğraş çıkmış olur.
1 senedir bebek için çıktım cnm işe girersem izin alamam falann filann
aynen cnm
iyi yapmışın bacım :lepi:

X