Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
bende kaynana yok kızlar vefat etmiş. ama 3 görümce var:))) üçününde ipini kestim bu sene canıma tak ettirdiler ama yaparkende eşimin bana yaptıklarını görmesini sağladım. bir tanesiyle aynı apartamdayız ama kolay kolay gitmiyorum evine.

Allah rahmet eğlesin canım. Aynı binada oturupta konuşmamak çok zor oluryordur senin için. Hiç o tür durumlara düşmedim ama düşersem ne olur bilemem çok kırılganım ben hemen bitiririm bende ilşkimi herhalde.

ya sen çok maymunsun

teveccühünüz ablammm beni utandırıyorsunuz böle iltifatlarınızla :eek:
bu arada yanlış yazmışım ya bi sınıfı 3 yılda geçiyom 4 deil aman beni tembel bellemeyin haa kaydirigubbakcemile3

Ay bu kocalar bu kaynanalar biz niye evlendik yaaaa alla alla bunların dertlerini çekmek içinmi.

bende kaynana yok kızlar vefat etmiş. ama 3 görümce var:))) üçününde ipini kestim bu sene canıma tak ettirdiler ama yaparkende eşimin bana yaptıklarını görmesini sağladım. bir tanesiyle aynı apartamdayız ama kolay kolay gitmiyorum evine.

başın saolsun cnm..
bendede kayın peder rahmetli..
görümce zordur bee
bende bi tane eltim var 2 altiyiz o kadar kapılarımız karşılıklı iyi birisi anlaşıyoruzda üst kattakiler tuhaflar mirmirmirmir

teveccühünüz ablammm beni utandırıyorsunuz böle iltifatlarınızla :eek:
bu arada yanlış yazmışım ya bi sınıfı 3 yılda geçiyom 4 deil aman beni tembel bellemeyin haa kaydirigubbakcemile3

sonuç olarak sen şimdi kaçıncı sınıftasın pekiiiii

valla zor olmuyor kızlar:)) sadece mesafe var o kadar herkese hakkettiği kadar değer veriyorum artık. eşimde gördü anladı önemlisi o zaten eşimle mutluyum birde inş bebeğimiz olsun daha bir istediğim yok

bende de bi görümce var avusturyada bi de elti var ayda yılda bir görüyom kaynana kayınpeder zaten uzakta ama ben hiçbiriyle ii anlaşamıyom :eek:lmaz:
alemin iyisi biziz sanki hee herkes kötü de kötükedihüso

başın saolsun cnm..
bendede kayın peder rahmetli..
görümce zordur bee
bende bi tane eltim var 2 altiyiz o kadar kapılarımız karşılıklı iyi birisi anlaşıyoruzda üst kattakiler tuhaflar mirmirmirmir

sağol cnm senind ebaşın sağolsun. bende 2 de elti var:)) aynı şehirde değiliz

bugün çok kırığım bebeğime bu annneler günündede yanımda olmadı

inş iklimcim bir gün yanında olur. bozma moralini. zaten bir gelsinler popolarına vurucam nerde kaldınız diye:)

offf her anneler gününde bende çok kötü oluyorum yaa senağlama
üzülme iklim bi daha ki yıl affetirirler kendilerini :teselli:

çok özledim onu çok :KK43:
şimdi karnımda bile olsaydı babasıyla hediye alırlardı bana senağlama

bugün çok kırığım bebeğime bu annneler günündede yanımda olmadı

Canımm üzülme seni çok iyi anlıyoruzzzzzzzz. Ama kısmet değilmiş. Ben inanıyorum seneye hepimizin kucağınında bebeği olacak anneler günündeeeee.

ikinci sınıfın ikinci yılı aplaaaa -tatlicadiarzu-
bi yılım daha var 3 yılda geçmem lazım bi sınıfı hehehehe :kedi:

yani okuln bitmesine 7 yılın var. 28 yaşında bitirmiş olursun. Sınavlar var 29-30 mayısta ders çalışıyormusun

X