Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
prof diyorsun en iyisi olsun diyorsun gidiyorsun ama ilgi sıfır. bende de öyle olmuştu. araştırmıştım herkes en iyisi dedi. proftu. özel muayenesine gidiyordum hemde. alel acele muayene ediyordu. hemen seni göndermeye çalışıyordu. soracağın varsada unutuyordun. birde sonraki gittiğinde seni zor hatırlıyor alakasız bir önceki ile alakasız şeyler söylüyordu bende bıraktım. özel hastaneye gittim oradaki doç. dr du ama çok ilgiliydi herşeyi dosyaya yazıyorlardı ve bir sonraki gittiğinde senden önce dosyayı inceliyorlardı ve çok samimi bir hava içinde sen sormadan güzel güzel anlatıyorlar.

hah tam öyle işte hatırlamaması dışında hepsi aynı öyle hızlı muayene ediyo ki sorcamı da unutuyorum..çok fazla hastası var yetişsin die acele acele girip girp çıkıyo herkes ama ben ilgiye muhtacım bu dönem yani.sinir oluyorum.15 günde bir de muayene parası 120 lira bayılıyorum sonuç göstermek için bile 15 günü geçince 120 kaatsempatiksalakcinni

Benim doktorumda pahalı herkez laf söylüyor ama inanın karşılığını alıyorum. ıstediğim kadar soru sorup odasında muhabbet ediyorum sırada bir sürü kişi bile olsa sana çok fazla zaman ayırıyor ve arkadaş gibi konuşuyor. Benimkide muayne 200 TL

benimde ince uzun bir şırıngaydı ve tam doluydu.

alla alla amaaaan varya iki ay önce ne zannediyodum deni yoruz bebiş olmuyo ya diyodum ki aşılama mı yaptırsak tam olarak ne olduğunu de bilmiyorum tabi.aşılamadan sonraki ay kesinkes hamileyim sanıyodum ne safmışım:sinifsinif:şuna bak listede kaç kişi var daha iki kişi hamile

alla alla amaaaan varya iki ay önce ne zannediyodum deni yoruz bebiş olmuyo ya diyodum ki aşılama mı yaptırsak tam olarak ne olduğunu de bilmiyorum tabi.aşılamadan sonraki ay kesinkes hamileyim sanıyodum ne safmışım:sinifsinif:şuna bak listede kaç kişi var daha iki kişi hamile

ya sorma bende 4 yıl boyunca çocuk istemedik kocamla bende istedikten 1-2 ay sonra nede olsa olur diyordum. Amelsef öyle değilmiş valla 8 ay oldu hala bişey yok. Keşke o kadar beklemeseymişim niye beklediysem. Çok pişmanım.

Benim doktorumda pahalı herkez laf söylüyor ama inanın karşılığını alıyorum. İstediğim kadar soru sorup odasında muhabbet ediyorum sırada bir sürü kişi bile olsa sana çok fazla zaman ayırıyor ve arkadaş gibi konuşuyor. Benimkide muayne 200 TL

ya ilgi alaka tam olsa para önemli değil gözüne gelmez işte böyle negüzel.ben bu meseleyle ilgili bibuçuk ay içinde yani bi uzman doktor 50 tl iki kerede işte profa 120 tl toplam 290 tl sırf muayeneye verdim. senin 200 de mi 15 günlük

ya bide aşılamdan sonra gusül abdesti bozuluyo mu sizce hiç bunu düşünmemiştim şimdi namaz kılcam da:)

ya ilgi alaka tam olsa para önemli değil gözüne gelmez işte böyle negüzel.ben bu meseleyle ilgili bibuçuk ay içinde yani bi uzman doktor 50 tl iki kerede işte profa 120 tl toplam 290 tl sırf muayeneye verdim. senin 200 de mi 15 günlük

canım her aşılama için sadece bir kere 200 veriyorum diğer yumurta takiplerinden bişey almıyor. Bir sonraki aşılama için ilk muayneye gittiğimde gene 200 alıyor.

CANIM AŞILAMAM OLDU ŞİMDİ SONUÇ İÇİN GÜN SAYIYORUM.iNŞ HAYIRLI SONUÇ ALIRIM BU KEZ

kayse hayırlı olsun inşallah bebişini alırsın kucağına.eee yumurtanın ne zaman çatladığını nası tesbit etti.yani iğneyi olcana aşılama mı olmuş oldun şimdi

nesse içime sinmedi ben bi duşa giriyorum kızlar size tekrar dönerim inşallah öpüyorum

Benim doktorumda pahalı herkez laf söylüyor ama inanın karşılığını alıyorum. İstediğim kadar soru sorup odasında muhabbet ediyorum sırada bir sürü kişi bile olsa sana çok fazla zaman ayırıyor ve arkadaş gibi konuşuyor. Benimkide muayne 200 TL

benim gittiğim dr da öyle şimdi. ilgilensin insanı tatmin etsinde nekadar aldığı önemli değil.

ya kıslar bu sperm sayısından en çok ben korkuyordum çünkü benim eşim varikosel ameliyatı geçirdi 3 yıl önce 20 milyon olmuştu ameliyattan sona ama hareketli düşüktü anaam sona aşılamalarda bi baktıkki total 123 milyon ml 53 milyon olmuş okadar sevinmiştim ki ama ilk aşılama olmadı bu sefer yine yükselmiş sayı ama bakalım ne olcek hayırlısı Allahtan :emir_bebek:

ya kıslar bu sperm sayısından en çok ben korkuyordum çünkü benim eşim varikosel ameliyatı geçirdi 3 yıl önce 20 milyon olmuştu ameliyattan sona ama hareketli düşüktü anaam sona aşılamalarda bi baktıkki total 123 milyon ml 53 milyon olmuş okadar sevinmiştim ki ama ilk aşılama olmadı bu sefer yine yükselmiş sayı ama bakalım ne olcek hayırlısı Allahtan :emir_bebek:

canım ufaklığım tamamen kısmet olayı artık ben buna inanıyorum. Bizimde öyle gayet iyi herşey ama olmuyor. demekki kısmat değilmiş. doğru zaman gelmedi demekki

areeeenn yta senle çok yakınız ya bi de elfkaya heralde.sizinkileri çok merak ediyorum...inşallah tutar...

arenle biz aynı gün olduk senlede 2 gün var aramızda bakalım ne olcak valla çok merak ediyorum :sm_confused:

canım ufaklığım tamamen kısmet olayı artık ben buna inanıyorum. Bizimde öyle gayet iyi herşey ama olmuyor. demekki kısmat değilmiş. doğru zaman gelmedi demekki

evet aplam kısmet yaaa
bu arada o avatarındaki bebeee ısırmamak içn zor tutuyom kendimi
tacınada bayıldım he:)) alkisalkisalkis

X