Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
bu arada bende incir aldım bugün sizden duydum aldım. gerçi benim yumurtlama gibi bir sorunum yok ama genede aldımmmmmm bende alemim yaaaaa

ya ağrısı sızısı hiç umrumda değil çok dayanıklıyımdır. sadece zoruma gidiyor ama bakalım tutmazsa hemen konuşacağım doktorumla o ne diyecek.

godescim senin yaşın kaçç??
hemen geçmek istemiyorsan tüpe bekle kafanı rahat bıraktığın an bebeğin olur hiç merak etme sadece biraz relax ol bebişim aklinialirimsmile

ya ağrısı sızısı hiç umrumda değil çok dayanıklıyımdır. sadece zoruma gidiyor ama bakalım tutmazsa hemen konuşacağım doktorumla o ne diyecek.

kız ne zoruna gidicek sağlıklı insanlar keyfi yaptırıyor şimdi kaç tane tanıdım öyle

benimkide adet gördüğüm için kızıyor:)) ne diye geldi senin kanaman diye sanki aşılamayı onaypıyom:)

:) oda iyiymiş bende eşimle gidiyorum her seferinde eşim şöyle diyo " doktor bey ekipce bu ayda başarısız olduk" bende tabi hemen başlıyorun ağlamaya konuşamıyorum doktorun yanında bile ağlamaktan

:) oda iyiymiş bende eşimle gidiyorum her seferinde eşim şöyle diyo " doktor bey ekipce bu ayda başarısız olduk" bende tabi hemen başlıyorun ağlamaya konuşamıyorum doktorun yanında bile ağlamaktan

benim adam ayda bir sperm veriyorum diye yeterince streslenince daha o konuda tam yorumunu duyamadık:)) dr um daha evham

kız ne zoruna gidicek sağlıklı insanlar keyfi yaptırıyor şimdi kaç tane tanıdım öyle

öyle canım ya haklısın eşimde acele etmeyelim yıprattın kendini diyor onun çocuk takıntısı yok olmasa sorun yapmaz. ben seninle çocuğum olsun diye evlenmedim sen olduğun evlendim diyo. ama ben çok istiyorum işte

bence de ama benim eşim benden baya büyük benim acelem var:)) bana kalsa hemen tüpe geçicem ama dr izin vermiyo:)) yaşınız genç yorma kendini

bence de ama benim eşim benden baya büyük benim acelem var:)) bana kalsa hemen tüpe geçicem ama dr izin vermiyo:)) yaşınız genç yorma kendini

bende geçerim herhalde bu ay tüp bebeğe bakalım. şu sonuç bir belli olsaydı of yaaaa en sıkcı kısım beklemek.

godesçim durumun müsaitse tüpe geç cnm

aslında müsait doktorumla konuştuğumda 3000 dolar artı 1000 lira ilaçlar tutar demişti. onunda eşi hamile kalamıyormuş onlarda tüp bebek yapmış ama tutmamış.
çok ilginç ya karı koca kadın doktoru ama kendilerine faydaları yok çok acı yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…